Gulášové závody 2020

Přátele amatérského sportovního rybolovu. Nebojte se vkládat úspěchy, fotky, postřehy z vašich závodů. A nebo se i zeptat ostatních rybářů na daný revír, kam by jste se chtěli jet zúčastnit právě pořádaných gulášových závodů.
Autor diskuse: Ladináč - Profil , 23.1.2016 všeobecné - závodní sektor
Dále moderují: TomášV Profil + lobotomie (fanik) Profil + kaprrr Profil + fish2 Profil + Tacud11 Profil + Bradek Profil + Knecht Profil + chřenovák Profil

Ladináč - Profil | Út 16.2.2016 18:09:04

Tak a kam příště?

    fish2 - Profil | Ne 14.2.2016 8:47:05 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    Ladináč >> Desatej.

      Ladináč - Profil | Ne 14.2.2016 3:10:51

      fish2 >> kolikaty si dopadl?

        Ladináč - Profil | Ne 14.2.2016 3:10:07

        Tacud11 >> pravda.trochu se ten feeder na bedne trese

          fish2 - Profil | So 13.2.2016 22:05:23

          Ladináč >> Nebylo to špatný hlavně super počasí nato že je únor.

            Tacud11 - Profil | So 13.2.2016 20:55:09

            Ladináč >> ja pojedu az na jare nebo v lete. Bednu jsem prodal na feeder mam radeji kreslo :-)

              Ladináč - Profil | So 13.2.2016 19:57:15

              A jde videt,ze kazdy ma nake nove veci od jeziska😀

                Ladináč - Profil | So 13.2.2016 19:55:52

                Tacud11 >> bedna je do terenu lepsi.a nezebou tolik nohy😀

                  Ladináč - Profil | So 13.2.2016 19:54:50

                  Tacud11 >> bylo hodne zavodnik i z ligy.

                    Tacud11 - Profil | So 13.2.2016 19:47:13

                    Ladináč >> pekny. Samej zavodnik s bednou :-)))))

                      Ladináč - Profil | So 13.2.2016 19:42:34

                      Tak zase nekdy v kobylnikach.petruv zdar.

                        Ladináč - Profil | So 13.2.2016 19:41:10

                        Pocasi vyslo

                          Ladináč - Profil | So 13.2.2016 19:39:51

                          Kolega mrkac docela dobre zachytal.u me to bylo horsi.hned jsem vytahl pstruha,dalsi 3me spadly,chatylo se bez protihrotu,a pak prisel kaprik.nic netusici kolega mi ho ustrelil,myslel,ze ma zaber😀nevadi.stane se .hezky den pocasi pralo a ani mi nebyla zima❄⛄

                            Ladináč - Profil | So 13.2.2016 19:37:08

                            Rano krusta

                              Ladináč - Profil | So 13.2.2016 19:35:03

                              Tak kobylniky dobre zavody.400startovne,ale v cene klobaska.drink.2×pstruh.rano byl kousek rybnika zamrznutej

                                Ladináč - Profil | Pá 12.2.2016 20:59:26

                                Jdu spat.zitra napisu.jak to v kloboukach slo

                                  Tacud11 - Profil | Pá 12.2.2016 20:29:52

                                  fish2 >> Však na nic jineho to neni :-))))))

                                    fish2 - Profil | Pá 12.2.2016 20:28:26

                                    Tacud11 >> Máš to nějaky zaprášený:-)).

                                      Tacud11 - Profil | Pá 12.2.2016 20:17:57 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      Ladináč >> Jen malá inspirace na letošní rok :-))))))) dva pohary chybi to libceves jeste pohary nedaval :-)))

                                        chřenovák - Profil | Pá 12.2.2016 9:38:56

                                        Tacud11 >> 80 až 300 kubíku☺

                                          Červené karty: splávkař