Gulášové závody 2020

Přátele amatérského sportovního rybolovu. Nebojte se vkládat úspěchy, fotky, postřehy z vašich závodů. A nebo se i zeptat ostatních rybářů na daný revír, kam by jste se chtěli jet zúčastnit právě pořádaných gulášových závodů.
Autor diskuse: Ladináč - Profil , 23.1.2016 všeobecné - závodní sektor
Dále moderují: TomášV Profil + lobotomie (fanik) Profil + kaprrr Profil + fish2 Profil + Tacud11 Profil + Bradek Profil + Knecht Profil + chřenovák Profil

Nchřenovák - Profil | Pá 12.2.2016 9:38:12

Ladináč >> Jedu tam s Jiříkem udělame si prodloužení víkend☺Zajedem někam do termalku asi do Topolníku nebo Dunajské Stredy☺

    NTacud11 - Profil | Pá 12.2.2016 9:36:12

    Ladináč >> Hlavně si pust pár videi na youtube at víš co tě čeká.... Silný proud a škeble o ty se dost přichází o rybu!! :-))))

      NLadináč - Profil | Pá 12.2.2016 9:28:01

      chřenovák >> tak tyhle feeder zavody vypadaji zajimave proberu to s manzelkou,ze by jsme jeli

        Nchřenovák - Profil | Pá 12.2.2016 7:01:11

        Ladináč - >> Koncem května jedu sem na gulašek http://www.sports.sk/browning_feeder_cup_sk_propozi​cie.xhtml

          NTomášV - Profil | Čt 11.2.2016 21:50:41

          Ladináč >> ve Vrbovce jsem byl asi 6-7x, mám tam i 2. místo asi před 3 roky. Bohužel, není tam už skoro žádná voda, avizováno 40 míst a taky se stalo, že nás tam bylo přes 60.
          Takže jsem skoro rád, že toho 19.3. je v Kralupech výročka.

            NLadináč - Profil | Čt 11.2.2016 21:43:27

            TomášV >> dymokury jsem byl loni.vrbova lhota je opravdu pidi mala vytezena piskovna primo u silnice,kde je hlava na hlave

              NLadináč - Profil | Čt 11.2.2016 21:40:15

              chřenovák >> tam se romane radsi prihlas dopredu.je to mensi a byva hodne lidi.

                Nchřenovák - Profil | Čt 11.2.2016 21:33:52

                TomášV >> V loni jsem tam chtěl zajed ,ale nevyšel čas.Z Prahy to mam kousek

                  NTomášV - Profil | Čt 11.2.2016 21:31:43

                  chřenovák >> byl jsi v Dymokurech někdy na závodech ?
                  Taky o nich uvažuji, na mapách mi to spočítalo dojezd 1 hodina, což je akorát.
                  Ještě je 19.3. Vrbová Lhota, ale .... :o((

                    Nchřenovák - Profil | Čt 11.2.2016 21:14:27

                    Ladináč >>Myslel jsem tyhle závody 7. rybářské závody Dymokury

                      NTomášV - Profil | Čt 11.2.2016 21:13:07

                      Ladináč >> na telefonu, co je na žebříčkách. Mimochodem, první cena bude letos pravděpodobně uzená kýta cca 10 kg.

                        NTomášV - Profil | Čt 11.2.2016 21:11:27

                        chřenovák >> Nutná není, ale je to lepší. Máš možnost výběru místa. Míst je 120. Poslední 3-4 roky bylo kolem 60 lidí. Lze zamluvit na telefonu, co jsem zadával na žebříčkách.

                          NLadináč - Profil | Čt 11.2.2016 21:06:50

                          chřenovák >> loni bylo lehce pres 50lidi.mist meli myslim 106jestli si dobre pamatuji😏

                            NLadináč - Profil | Čt 11.2.2016 20:52:17

                            chřenovák >> nemusis mit kralupackou povolenku

                              NLadináč - Profil | Čt 11.2.2016 20:49:54

                              TomášV >> to je taky dobre.hlavne,ze se pocita i bila ryba.rezervace jde udelat u tebe,nebo na tom telefonu na R.žebrickach?

                                Nchřenovák - Profil | Čt 11.2.2016 20:47:42

                                TomášV >> Registrace je tam nutná?

                                  NTacud11 - Profil | Čt 11.2.2016 20:47:28

                                  fish2 >> Řeřichy jsem chtel jet loni ale bylo Klapý tak jsem to jen vyhrat tam :-))))

                                    NTomášV - Profil | Čt 11.2.2016 20:41:07

                                    Ladináč >> letos se boduje jinak, než předchozí ročníky. Kapr cm - bod, ostatní ryby kus - 5 bodů.

                                      Nfish2 - Profil | Čt 11.2.2016 20:38:26

                                      Tacud11 >> Když je Černoc tak já asi pojedu Řeřichy.

                                        NLadináč - Profil | Čt 11.2.2016 20:37:22

                                        TomášV >> urcite i letos pojedu.libi se mi i hodnoceni.jen zvolim taktiku dale od brehu..

                                          Červené karty: splávkař