Gulášové závody 2020

Přátele amatérského sportovního rybolovu. Nebojte se vkládat úspěchy, fotky, postřehy z vašich závodů. A nebo se i zeptat ostatních rybářů na daný revír, kam by jste se chtěli jet zúčastnit právě pořádaných gulášových závodů.
Autor diskuse: Ladináč - Profil , 23.1.2016 všeobecné - závodní sektor
Dále moderují: TomášV Profil + lobotomie (fanik) Profil + kaprrr Profil + fish2 Profil + Tacud11 Profil + Bradek Profil + Knecht Profil + chřenovák Profil

NTacud11 - Profil | Čt 11.2.2016 20:26:04

Ladináč >> zemechy mozna pojedu take!:-))) letos bych chtel jet velkou černoc.

    NTomášV - Profil | Čt 11.2.2016 20:03:33 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    Ladináč >> Díky za poděkování, to je moje práce :o))
    Jedeš letos ?
    Dělám tomu propagaci před i po závodech.

      NLadináč - Profil | Čt 11.2.2016 20:01:20

      TomášV >> a dekuju organizatorum,ze zasilaji i vysledky.

        NLadináč - Profil | Čt 11.2.2016 19:59:54

        TomášV >> Zemechy.skvele zavody.krasny rybnik.skvela organizace.👍byl jsem loni.3fotka nahore.vpravo.s tim jezevcikem.letos urcite taky pojedu.

          NTomášV - Profil | Čt 11.2.2016 19:46:46

          fish2 >> Přesně tak, dával jsem výsledky na žebříčky. Už tam má na letošek znovu rezervaci.

            Nfish2 - Profil | Čt 11.2.2016 19:44:53

            TomášV >> Dyť to říkam ten je všude. Tady byl druhej a první byl jeho kolega Ševčík jestli se nepletu:-).

              NTomášV - Profil | Čt 11.2.2016 19:37:22 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              Tak přidám p. Záhoru - 2. místo Zeměchy 2015. Taky už je tam zdejší :o))
              A něco na navnazení .......

                NLadináč - Profil | Čt 11.2.2016 19:27:32

                fish2 >> byl jsem jen jednou na jednom miste.hloubka metr neco...misto jsem mel cca uprostred rybnika.

                  Nfish2 - Profil | Čt 11.2.2016 19:23:45

                  Ladináč >> Já tam ještě nebyl. Jak je to tam s hloubkou?

                    NLadináč - Profil | Čt 11.2.2016 19:18:17

                    fish2 >> tak super.bylo tam hodne cejnu.snad se naky podari.minule sem jich tam vytahl 36,ale zadnyho kaprika😢

                      Nfish2 - Profil | Čt 11.2.2016 19:10:59

                      Ladináč >> Tak Kobylniky jedu.

                        Nkaprrr - Profil | Čt 11.2.2016 18:59:43

                        Na rybářských žebříčkách je nejlepší soupis sranda závodů. Pan Staněk se o to dost stará a každý den prochází internet a kouká, kde přibydou nějaké závody. Kybyste o nějakých věděli, které nejsou na netu. tak mu o nich řekněte a podělte se s ostatními. Rybářské žebříčky taky pořádají závody pro své členy. Tak když se stanete členy, budete mít možnost se zúčastnit závodů na kvalitně zarybněných vodách se skvělou organizací.

                          Nchřenovák - Profil | Čt 11.2.2016 18:52:37

                          Ladináč - >> Možna zajedu podle času http://www.mrk.cz/kalendar.php?id=40049

                            Nfish2 - Profil | Čt 11.2.2016 17:46:28 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            Ladináč >> Jo to je Smolnickej jeseter to ja poznam😃.

                              NLadináč - Profil | Čt 11.2.2016 17:43:09

                              A tady ho mame loupežnika😀

                                Nfish2 - Profil | Čt 11.2.2016 17:23:42 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                Ladináč >> To jo on je všude zdejší :-)

                                  NTacud11 - Profil | Čt 11.2.2016 17:10:11 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  Ladináč >> Jj jsem. Loupežník Záhora ten to umí, ale take né všude. Chytá jemně ale dá se přechytat :-))))

                                    NLadináč - Profil | Čt 11.2.2016 17:05:08

                                    fish2 >> zahora je ikona😀

                                      Nfish2 - Profil | Čt 11.2.2016 16:35:04

                                      Ladináč >> Věřim tomu že Záhora bude.

                                        NLadináč - Profil | Čt 11.2.2016 16:19:16

                                        Tacud11 >> ty ses z biliny.😀zahora a spol.😀😀to je skoda?ze nejedes.

                                          Červené karty: splávkař