Gulášové závody 2020

Přátele amatérského sportovního rybolovu. Nebojte se vkládat úspěchy, fotky, postřehy z vašich závodů. A nebo se i zeptat ostatních rybářů na daný revír, kam by jste se chtěli jet zúčastnit právě pořádaných gulášových závodů.
Autor diskuse: Ladináč - Profil , 23.1.2016 všeobecné - závodní sektor
Dále moderují: TomášV Profil + lobotomie (fanik) Profil + kaprrr Profil + fish2 Profil + Tacud11 Profil + Bradek Profil + Knecht Profil + chřenovák Profil

Tacud11 - Profil | Pá 5.6.2020 7:19:47

Ladináč >> Škoda už bych tě rád viděl pane :-)

    Ladináč - Profil | Pá 5.6.2020 0:38:53

    Tacud11 >> nejedu davide

      chřenovák - Profil | Čt 4.6.2020 20:23:10

      Ladináč >> Sázava 7 je docela dobře zarybněná

        Knecht - Profil | Čt 4.6.2020 19:20:43 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Tak rybnik ja sobotu ucesany, pripraveny...tak snad to bude trosku kousat....

          Tacud11 - Profil | Čt 4.6.2020 19:17:33

          Ladináč >> Jedes pristi tyden Telce?

            Ladináč - Profil | St 3.6.2020 0:27:09

            pavel12 >> meli jame tam mit trabucco cup.zrusen.tak tenhle usek sazavy neobjevim ....moc to tam pry zarybneni neni...oproti treba sazave.sazava

              pavel12 - Profil | Pá 29.5.2020 22:04:05

              Zdravím, není tu někdo kdo má zkušenost s nočními závody v Kácově?

                Ladináč - Profil | Pá 29.5.2020 16:51:32

                TomášV >> aha:-)

                  TomášV - Profil | Pá 29.5.2020 16:30:57

                  Ladináč >> to až za týden, zítra Pnětluky.

                    Ladináč - Profil | Pá 29.5.2020 16:18:22

                    TomášV >> nejedu tome.tak at se ti dari na čabarne

                      Ladináč - Profil | Pá 29.5.2020 16:17:23

                      Tacud11 >> nakou sobotu budu moc,ale vypada to,ze budu mit vikendy pracovni...uvidim

                        Tacud11 - Profil | Pá 29.5.2020 9:03:42

                        Ladináč >> Jak to? Ty už nebudes chytat?

                          TomášV - Profil | Pá 29.5.2020 6:52:32

                          Ladináč >> nejedeš nikam?

                            Ladináč - Profil | Čt 28.5.2020 21:45:40

                            Tacud11 >> nejedu.budu vam fandit:-)

                              Tacud11 - Profil | Čt 28.5.2020 21:34:17

                              Ladináč >> Jedes take?

                                Ladináč - Profil | Čt 28.5.2020 21:26:36

                                esox.martin >> na kveten to globalni oteplovani nevypada😁

                                  esox.martin - Profil | Čt 28.5.2020 8:42:38

                                  Pánové, místa pro závody na Černoc jsou obsazená, převážně silné jádro, ceny nakoupený, občerstvení zajištěno. Tak jen doufat v trochu slušné počasí.

                                    Ladináč - Profil | So 23.5.2020 19:03:33 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    Řeřichy

                                      Ladináč - Profil | So 23.5.2020 19:00:22

                                      Tacud11 >> jj byl jsem .ocasek byl dobrej

                                        chřenovák - Profil | So 23.5.2020 16:57:49 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                          Červené karty: splávkař