Gulášové závody 2020

Přátele amatérského sportovního rybolovu. Nebojte se vkládat úspěchy, fotky, postřehy z vašich závodů. A nebo se i zeptat ostatních rybářů na daný revír, kam by jste se chtěli jet zúčastnit právě pořádaných gulášových závodů.
Autor diskuse: Ladináč - Profil , 23.1.2016 všeobecné - závodní sektor
Dále moderují: TomášV Profil + lobotomie (fanik) Profil + kaprrr Profil + fish2 Profil + Tacud11 Profil + Bradek Profil + Knecht Profil + chřenovák Profil

Nchřenovák - Profil | So 27.6.2020 17:46:02 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Dnešní Chřibská 😂

    NLadináč - Profil | Út 16.6.2020 1:07:08

    bakulebart >> ja tam byl dvakrat.a souhlasim od te tluste vrby proti proudu...u jezu je hloubka...dole voda nema kyslik..jen teorie.moje:-)

      Nbakulebart - Profil | Po 15.6.2020 8:04:01

      Ladináč >> na dobrý výsledek bylo potřeba sedět od cca 50 - tky nahoru

        NLadináč - Profil | So 13.6.2020 13:31:51 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        bakulebart >> byl jsem se kouknout.asi 1.5h jsem sedel u 3plavackaru s delickou.zrejme chytali patentku.jinak okolo se moc nechytalo.co ty lukasi?darilo se?zavodniku bylo mnoho....😀

          Nbakulebart - Profil | Čt 11.6.2020 10:28:52

          Ladináč >> jedu už se na to těším

            Nfish2 - Profil | St 10.6.2020 21:12:24

            TomášV >> nedej se😜

              NTomášV - Profil | St 10.6.2020 20:36:10

              Tacud11 >> vážně, že o tom nevím :o))

                NTacud11 - Profil | St 10.6.2020 18:43:35

                TomášV >> Ty mas Zákaz!!!! 😁

                  NTomášV - Profil | Út 9.6.2020 20:18:21

                  Ladináč >> jedu Telce.

                    NLadináč - Profil | Út 9.6.2020 19:18:20

                    Nejede nekdo ze znamych tvari:-)v sobotu do Mlade boleslavi?na jizeru

                      NLadináč - Profil | Ne 7.6.2020 11:57:59

                      chřenovák >>nehodilo by se ti kreslo carp system.plus.plus ta stolicka s miskama na pevno.je tam i drzak na destnik.treba pro jirika za hubicku.Kdyztak na pis na telefon😀

                        NLadináč - Profil | Ne 7.6.2020 11:54:58

                        chřenovák >>

                          NLadináč - Profil | So 6.6.2020 3:54:21

                          fish2 >> drzim palce
                          .kdyztak dej foto.rad se kouknu na novy revir😁

                            NLadináč - Profil | So 6.6.2020 3:52:52

                            TomášV - 5.6.2020 19:20:10 >tome drzim palce.jdu az ted z prace..mozna setam zastavim

                              NTomášV - Profil | Pá 5.6.2020 21:21:01

                              fish2 >> jj, pozdravuj kluky Chýlovic :o))
                              A za týden v Telcích .......

                                NTomášV - Profil | Pá 5.6.2020 21:19:35

                                chřenovák >> ten jsem dával do auta první :o))

                                  Nfish2 - Profil | Pá 5.6.2020 19:39:35

                                  TomášV >> Já zítra taky nová voda😜.

                                    Nchřenovák - Profil | Pá 5.6.2020 19:25:12

                                    TomášV >> Nezapomeň si vzít deštník 😂

                                      NTomášV - Profil | Pá 5.6.2020 19:20:10

                                      Tak zítra Čabárna, nový revír, to je vždycky výzva :o)).

                                        Červené karty: splávkař