Gulášové závody 2020

Přátele amatérského sportovního rybolovu. Nebojte se vkládat úspěchy, fotky, postřehy z vašich závodů. A nebo se i zeptat ostatních rybářů na daný revír, kam by jste se chtěli jet zúčastnit právě pořádaných gulášových závodů.
Autor diskuse: Ladináč - Profil , 23.1.2016 všeobecné - závodní sektor
Dále moderují: TomášV Profil + lobotomie (fanik) Profil + kaprrr Profil + fish2 Profil + Tacud11 Profil + Bradek Profil + Knecht Profil + chřenovák Profil

NTacud11 - Profil | So 23.5.2020 9:47:00

Ladináč >> Ty si jel Ladiku?

    NLadináč - Profil | Pá 22.5.2020 22:45:12

    Uz se to vali na řeřichy.Rebelove maj ale vodu radi😁

      Nfish2 - Profil | Čt 21.5.2020 12:51:14

      esox.martin >> já myslím že Karel nejede. Psal jsem mu ať se ti ozve.

        Nesox.martin - Profil | Čt 21.5.2020 10:18:38 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Pánové, seznam závodníků pro Květnový pohár je skoro plný, pár míst ještě je. Neznáte někdo Miroslava Krůtu a Karla Chýleho, mám je v seznamu, ale ještě neuhradili startovné, tak nevím jestli jim mám držet.místo.

          NLadináč - Profil | Ne 17.5.2020 16:24:33 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          Dymokury.gratuluju Standovi Havličkovi,jako jediny dokazal chytat ryby.Občersveni super,ale na adresu Rozhodčich.Zakladni anatomie ryb by nezaškodila.poznat kapra od karase..a plotici od cejna.

            NLadináč - Profil | Ne 17.5.2020 16:18:28

            Sobotni zavod Dymokury

              NLadináč - Profil | Ne 17.5.2020 16:16:56

              TomášV >> pipiny u nas:-)

                NLadináč - Profil | Čt 14.5.2020 22:58:48

                TomášV >> čabarna by mohla bejt dobra...mozna pojedu

                  NTomášV - Profil | Čt 14.5.2020 19:14:57

                  Ladináč >> 6.6. Čabárna. Třeba .......
                  Ale to není liga :o))

                    NLadináč - Profil | Čt 14.5.2020 8:14:19

                    chřenovák >> neda se nic delat.par zavodu bude:-)

                      Nchřenovák - Profil | St 13.5.2020 21:07:58

                      Ladináč >> Ani nejsu smutný, že divize není 😂
                      Zkusím v září ten Mičr a o prasátko v Ratajich

                        NLadináč - Profil | St 13.5.2020 9:35:18

                        Rybari.nevite jestli jsou v Dymokurech nasazeni siveni a pstruzi??

                          NLadináč - Profil | St 13.5.2020 9:34:01

                          chřenovák >> to je život.......neda se nic delat

                            Nchřenovák - Profil | Po 11.5.2020 21:59:37

                            Ladináč >> Tak divize letos už nebude 😁

                              Nbakulebart - Profil | Po 11.5.2020 6:46:12

                              Ladináč >> Já si myslím že postupovat se nebude. V plavané je to uzavřené - žádné postupy ani sestupy, pro letošní rok jsou ligy uzavřené, ale nevím jak je to ve feederu....

                                Nvalcha186 - Profil | Po 4.5.2020 23:02:13

                                Ladináč >> Nemám z tebe radost, myslel jsem že to tak vidím jen já, ale budu se snažit.

                                  NLadináč - Profil | Po 4.5.2020 22:10:41

                                  chřenovák >> tak to zase nepostoupite.my postup chceme!

                                    Nesox.martin - Profil | Po 4.5.2020 21:23:53 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    Ahoj kluci, vláda nám něco povolila, tak stihneme Květnový pohár na Velké Černoci. Od 5.5. přijímám registrace pro závody které se budou konat 30.5.

                                      Nchřenovák - Profil | Po 4.5.2020 19:59:46

                                      Ladináč >> Květnu stejně nemám už čas až v červnu

                                        NLadináč - Profil | Po 4.5.2020 19:45:28

                                        chřenovák >> dneska mi psal jirka o.,ze je to 50na 50.…...ale verim,ze to bude...

                                          Červené karty: splávkař