Gulášové závody 2020

Přátele amatérského sportovního rybolovu. Nebojte se vkládat úspěchy, fotky, postřehy z vašich závodů. A nebo se i zeptat ostatních rybářů na daný revír, kam by jste se chtěli jet zúčastnit právě pořádaných gulášových závodů.
Autor diskuse: Ladináč - Profil , 23.1.2016 všeobecné - závodní sektor
Dále moderují: TomášV Profil + lobotomie (fanik) Profil + kaprrr Profil + fish2 Profil + Tacud11 Profil + Bradek Profil + Knecht Profil + chřenovák Profil

NLadináč - Profil | Po 4.5.2020 19:42:50

chřenovák >> svaz

    NLadináč - Profil | Po 4.5.2020 19:40:17

    valcha186 >>myslim,ze kouzlo rybariny a zvlast zavodni je v dnešni dobe pro deti neatraktivni....u nas na rybniku je jen jeden klučina a ten tam sedi jen pro zabavu....v mem okoli je to pro deti takove scifi.coz je skoda.....

      Nchřenovák - Profil | Po 4.5.2020 19:35:24

      Ladináč >> Kdo to má rozhodnout?

        NLadináč - Profil | Po 4.5.2020 19:30:43

        chřenovák >> mozna bude divize feeder😀ale tam to bude bez pivka,ale je to zajimavej usek labe....hodne zajimavej a jinej nez klasicky Labe....do konce tydne se bude vedet jestli jo.nebo ne

          Nvalcha186 - Profil | Po 4.5.2020 16:40:19

          Ladináč >> To mně nijak nepomohlo, potřebuji nějaké rady, zkušenosti, zda je to běžné, vyjímka, co to obnáší atd. Dělá to někdo a nebo je to jen pokus z mé strany. Jde mi o to, nějak zaujmout děti k rybaření a na sedět u PC. Setkali jste se někde už s tím ? Někdo si i půjčuje děti na závody a to je fajn. Rady, rady.

            Nchřenovák - Profil | Po 4.5.2020 13:42:24

            Ladináč >> Někam na 🍺🍺😂😂

              NLadináč - Profil | Po 4.5.2020 12:47:48

              Tak se nam vsem asi trochu zlepšila nalada a uz brzo si zachytame👍kam rybari vyrazite poprve?

                NLadináč - Profil | Po 4.5.2020 12:44:21

                valcha186 >> 👍dėti se budou mit fajn.a patky jsou vzdy dobre pro "nasati"atmosfery....

                  Nvalcha186 - Profil | Po 4.5.2020 11:30:00 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  Ladináč >> Závodníci, dejte rady. Loni jsme dělali dětské závody a v půli června a bylo dost akcí a tak děti dochytávali ještě v září body. Letos jsme je chtěli dělat v půli srpna a do toho vpadla karanténa, se kterou jsme nepočítali. Teď je to znovu v plánu a to tak, že chceme aby se zúčastnil plný počet dětí, 40, a aby to bylo pro ně přitažlivé. Závody v sobotu, v pátek místa, zakrmení, stan, bi, volné chytání po závodech a v neděli konec. Některá děcka to nedají, ale to je na každém. Co vy na to ?

                    NLadináč - Profil | Ne 3.5.2020 23:26:15

                    Ahoj Rybari.tak snad brzo.Nebyl jste nekdo Kounice?

                      NLadináč - Profil | St 8.4.2020 9:52:10

                      lobotomie (fanik) >> zdravim te fando:-)po dlouhe dobe

                        NTomášV - Profil | St 1.4.2020 19:20:32

                        lobotomie (fanik) >> no, budeme se těšit.

                          Nlobotomie (fanik) - Profil | St 1.4.2020 13:56:29

                          tak chlapci a děvčata, měl jsem namyšlené a naplánované dvě akce, jako překvapení po mnoha letech a takhle to nedopadlo :D
                          dokonce jsem doladil a dovedl k dokonalosti i sektorové hodnocení, musím se pochlubit že je to spravedlivější než klasické FIPS hodnocení ;)
                          třeba něco provedeme aspoň na podzim...

                            NTomášV - Profil | So 21.3.2020 21:09:31

                            Tacud11 >> začnou, ale nikdo neví kdy :o)).

                              NTacud11 - Profil | So 21.3.2020 21:03:58

                              kary.com >> Ne asi ale urcite 😔

                                Nkary.com - Profil | Pá 20.3.2020 14:44:00

                                Nevidím to dobře. Ligové soutěže asi taky nezačnou.

                                  NTacud11 - Profil | Pá 20.3.2020 12:41:06

                                  esox.martin >> Já bych to tak hrozně neviděl... to že jsou poháry s datumy hotový je jedno to se pak akorát udělá sranda že někdo neví co je za datum :-)))))))… A sponzoři to holt musí vidět také když máme pandemii korony

                                    Nesox.martin - Profil | Pá 20.3.2020 8:52:45

                                    Tacud11 >> asi by to šlo přesunout, i když určité komplikace tu jsou. Máme pevně stanovený datum v bližších podmínkách a sponzoři asi nebudou dvakrát rozdavačný. Ale nebudeme předbíhat...

                                      NHP - Profil | Pá 20.3.2020 7:09:52

                                      Začínám mít takové tušení, že bude jarní sezóna odepsaná. No hlavně aby to mělo pozitivní dopad.

                                        NTacud11 - Profil | Pá 20.3.2020 6:57:13

                                        esox.martin >> Neboj.... Když tak to přehodíš na léto nebo pozdní léto :-)

                                          Červené karty: splávkař