Gulášové závody 2020

Přátele amatérského sportovního rybolovu. Nebojte se vkládat úspěchy, fotky, postřehy z vašich závodů. A nebo se i zeptat ostatních rybářů na daný revír, kam by jste se chtěli jet zúčastnit právě pořádaných gulášových závodů.
Autor diskuse: Ladináč - Profil , 23.1.2016 všeobecné - závodní sektor
Dále moderují: TomášV Profil + lobotomie (fanik) Profil + kaprrr Profil + fish2 Profil + Tacud11 Profil + Bradek Profil + Knecht Profil + chřenovák Profil

Nesox.martin - Profil | Čt 19.3.2020 22:41:34

já budu mít možná tři, jestli se to neuklidní... a to ani nesmočím spláveček.

    NLadináč - Profil | Čt 19.3.2020 22:26:04

    Tacud11 >> 👍

      NTacud11 - Profil | Čt 19.3.2020 21:17:38

      Ladináč >> Ja uz ho mam 😂😂😂😂😂ԅ​14;

        Nkary.com - Profil | St 18.3.2020 8:15:33

        esox.martin >> Jeden mám a cením si ho ze všech nejvíc :-)

          NLadináč - Profil | Út 17.3.2020 19:19:12

          fish2 >> ale vim ,ze jsi o tech poharech mluvil.-):-)

            Nfish2 - Profil | Út 17.3.2020 18:41:26

            Ladináč >> Tenhle nemám :-)) ale už jsem tam byl dvakrát. Letos se tam chystám tak uvidíme jak to dopadne. Doufám že v tu dobu už bude trochu klid.

              NLadináč - Profil | Út 17.3.2020 17:53:22

              Lukaš ho ma doma😜

                NLadináč - Profil | Út 17.3.2020 17:51:56

                esox.martin >> za me taky nejhezci pohary🙋.co jsem kdy videl.👍

                  Nchřenovák - Profil | Út 17.3.2020 11:50:50

                  esox.martin >> Pěkné 👍

                    Nesox.martin - Profil | Út 17.3.2020 11:44:28 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    Ahoj kluci, poháry pro květnové závody na Černoci jsou vyrobené, no uvidíme...

                      Nchřenovák - Profil | So 14.3.2020 21:42:44

                      Ladináč >> to budu určitě ještě na Ploučnici 😂

                        Njijin - Profil | So 14.3.2020 20:59:33

                        Bradek >> v pátek jsem se stavil v krámě u Karla. Prý jsi chválil 3000 černou plotku. Jak jí mícháš? Jako posilovač do obyč. krmení?

                          NLadináč - Profil | So 14.3.2020 20:25:46

                          chřenovák >> od 11h jsme zitra s kosakem u eriky.co ty?

                            NHP - Profil | So 14.3.2020 6:09:32

                            Tacud11 >> V tomto čase by si nikdo takovou akci na triko nevzal. Navíc prostě je čas se uskromnit, a užijeme si hold jarní závody zase za rok.

                              Nchřenovák - Profil | Pá 13.3.2020 19:55:42

                              Ladináč >> Je to pěkný 😂
                              Chytá se s te druhé strany
                              Mě Ukrajinci nevadí

                                NLadináč - Profil | Pá 13.3.2020 19:47:51

                                chřenovák >> pekne to udelali...tam kamo na nas nezbude misto.jako na kyjaku.tam to bude samej ukrajinec

                                  Nchřenovák - Profil | Pá 13.3.2020 19:25:31

                                  Ladináč >> Ale bez prutů 😂

                                    NLadináč - Profil | Pá 13.3.2020 16:40:07

                                    chřenovák >> v Bechovicich se muzes v lete i slunit:-)

                                      NTacud11 - Profil | Pá 13.3.2020 11:19:12

                                      HP >> Nevidel bych v tom takový problém.... Pokud jsou zavody venku tak kde je problém? Vsichni chodíme nakupovat kde to riziko je mnohem vetsi nez venku..

                                        NHP - Profil | Čt 12.3.2020 18:43:24

                                        Dle rybářských žebříčků jsou závody na nejbližší měsíc zrušeny, myslím že tak je to tak v pořádku.

                                          Červené karty: splávkař