Gulášové závody 2020

Přátele amatérského sportovního rybolovu. Nebojte se vkládat úspěchy, fotky, postřehy z vašich závodů. A nebo se i zeptat ostatních rybářů na daný revír, kam by jste se chtěli jet zúčastnit právě pořádaných gulášových závodů.
Autor diskuse: Ladináč - Profil , 23.1.2016 všeobecné - závodní sektor
Dále moderují: TomášV Profil + lobotomie (fanik) Profil + kaprrr Profil + fish2 Profil + Tacud11 Profil + Bradek Profil + Knecht Profil + chřenovák Profil

NTomášV - Profil | Čt 12.3.2020 18:28:11

chřenovák >> no ty musíš vykázat, prostor zapáskovat.
A je velký rozdíl mezi 30 lidmi v přírodě kolem rybníka a 30 lidmi do 20,00 v jedné místnosti v hospodě?
Do té hospody bych osobně nešel ......

    Nchřenovák - Profil | Čt 12.3.2020 18:18:46

    TomášV >> To je jedno jestli do 30 se může musíš počítat i ty lidi co tam budou jenom koukat

      NTomášV - Profil | Čt 12.3.2020 17:04:30

      linba >> těch lidí může být do 30.
      Malých závodů by se to nemělo dotknout.

        Nlinba - Profil | Čt 12.3.2020 14:23:01

        Nařízením vlády máme po rybářských závodech minimálně do května. A na ryby vice jak 10 lidi na reviru a můžem dostat flastr.😁😁😁

          Nchřenovák - Profil | St 11.3.2020 23:20:01

          Ladináč >> Nejedu

            NLadináč - Profil | St 11.3.2020 18:11:19

            TomášV >> tak budem tome veřit..doufat....

              NJozef K. - Profil | St 11.3.2020 17:34:35

              TomášV >> su zrusene aj feedrove a plavackove majstrovstva sveta.

                NTomášV - Profil | St 11.3.2020 17:31:03

                Už to začíná :o((
                Čelákovice zrušeno ....
                https://www.rybaricelakovice.cz/

                  NLadináč - Profil | St 11.3.2020 16:55:19

                  Jede nekdo trabucco cup?

                    NLadináč - Profil | St 11.3.2020 16:52:47

                    TomášV >> prosti tyden vyrazi.jednu vychazku na Labi.uz mam.ted pujdu na rybnik.

                      NTomášV - Profil | Po 9.3.2020 22:15:35

                      Ladináč >> jenom nahodit ......

                        NLadináč - Profil | Po 9.3.2020 21:52:56

                        TomášV >> v hovorcovicich se uz ukazujou ryby.a jaro tuka!

                          NLadináč - Profil | Čt 5.3.2020 10:35:38

                          Bradek >> takovy musov pri vetru je plavačkova lahudka.👍

                            NBradek - Profil | St 4.3.2020 21:39:03

                            Ladináč >> třeba jednou ano

                              NLadináč - Profil | St 4.3.2020 19:53:22

                              Hnanicky feeder.Jizni morava.moc doporucuju!!je tam more cejnu.o zabery neni nouze.

                                NTomášV - Profil | Út 3.3.2020 19:50:07

                                Bradek >> koukám, že pokračuješ.
                                Tak tedy v Křeseticích.

                                  NLadináč - Profil | Út 3.3.2020 18:23:48

                                  Bradek >> treba si jednou 1ligu zachytas.....

                                    NBradek - Profil | Po 2.3.2020 23:45:36

                                    Ladináč >> to asi nebudu já

                                      NLadináč - Profil | Ne 1.3.2020 12:46:12

                                      chřenovák >> my s jardou jsme schaneli.😀uz jsme kompletni team.mame k sobe byvaleho 1ligoveho plavackare a jeste jednoho.takze slusna sestava

                                        Nchřenovák - Profil | Ne 1.3.2020 10:06:18

                                        Ladináč >> Jarda Kos shání jednoho do pražské divize

                                          Červené karty: splávkař