Gulášové závody 2020

Přátele amatérského sportovního rybolovu. Nebojte se vkládat úspěchy, fotky, postřehy z vašich závodů. A nebo se i zeptat ostatních rybářů na daný revír, kam by jste se chtěli jet zúčastnit právě pořádaných gulášových závodů.
Autor diskuse: Ladináč - Profil , 23.1.2016 všeobecné - závodní sektor
Dále moderují: TomášV Profil + lobotomie (fanik) Profil + kaprrr Profil + fish2 Profil + Tacud11 Profil + Bradek Profil + Knecht Profil + chřenovák Profil

NLadináč - Profil | So 29.2.2020 23:34:02

TomášV >> :-)

    NLadináč - Profil | So 29.2.2020 23:33:06

    chřenovák >> budu:-)

      NTomášV - Profil | So 29.2.2020 21:46:05

      Ladináč >> na toho 28.3. to máme pěkně rozdělený.
      Dymokury, Křesetice, Libčeves :o))
      Tak uvidíme, jak se zadaří .....

        Nchřenovák - Profil | So 29.2.2020 20:59:12

        Ladináč >> Ty už nezavodiš?

          NLadináč - Profil | So 29.2.2020 20:52:25

          TomášV >> jel js jeste pred koncem..

            NTomášV - Profil | So 29.2.2020 18:02:14

            Ladináč >> a jak to dopadlo?

              NLadináč - Profil | So 29.2.2020 17:06:55 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              Ahoj rybari.dneska jsem se vydal smer Pašinka.jen jako pozorovatel.po prijezdu jsem našel asi 35rybařu "Nanuku".pocasi bylo opravdu nevlidne.zima a prselo.rybnicek maly,ale hezky...nadseny maly roznašeč občersveni makal na 💯 procent.takze občerstveni na vybornou.zahlidl jsem par hezkych zaberu.pstruh a spíše Karas byla lovna ryba.

                NLadináč - Profil | Ne 23.2.2020 19:07:07

                chřenovák >> zelenou jsem jeste nevidel

                  Nchřenovák - Profil | Ne 23.2.2020 19:02:39

                  Ladináč >> Anglické vločky není nikdy dost 😂

                    NLadináč - Profil | Ne 23.2.2020 12:45:11

                    chřenovák >> jeste karlose a mate poradnej feeder team-:-)

                      NLadináč - Profil | Ne 23.2.2020 12:43:30

                      chřenovák >> romane vsechny prachy ti vratim:-)

                        NLadináč - Profil | Čt 6.2.2020 14:53:50

                        chřenovák >> tenhle zavodni usek je pro me zaklety😱ale jednou tam uz snad zachytam😀

                          Nchřenovák - Profil | Po 3.2.2020 9:50:40 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          Ladináč >>

                            NLadináč - Profil | Ne 2.2.2020 19:36:05

                            chřenovák >> vita?mlnebo st?dej sem fotky😉

                              Nchřenovák - Profil | Ne 2.2.2020 18:56:13

                              Ladináč >> Kral nachytal přes 4 m

                                NLadináč - Profil | Ne 2.2.2020 18:55:05

                                chřenovák >> a nachytalo se?

                                  NLadináč - Profil | Ne 2.2.2020 18:54:26

                                  chřenovák >> fotky mas?

                                    Nchřenovák - Profil | Ne 2.2.2020 18:53:06

                                    Ladináč >> 60 až 80 g krmelce

                                      NLadináč - Profil | Ne 2.2.2020 18:44:47

                                      chřenovák >> zmokli jste?docela jsem koukal,ze labe celkem teklo.

                                        Nchřenovák - Profil | So 1.2.2020 21:00:40

                                        Ladináč >> Tak zítra tam jedu to zkusit 😂

                                          Červené karty: splávkař