Gulášové závody 2020

Přátele amatérského sportovního rybolovu. Nebojte se vkládat úspěchy, fotky, postřehy z vašich závodů. A nebo se i zeptat ostatních rybářů na daný revír, kam by jste se chtěli jet zúčastnit právě pořádaných gulášových závodů.
Autor diskuse: Ladináč - Profil , 23.1.2016 všeobecné - závodní sektor
Dále moderují: TomášV Profil + lobotomie (fanik) Profil + kaprrr Profil + fish2 Profil + Tacud11 Profil + Bradek Profil + Knecht Profil + chřenovák Profil

Nchřenovák - Profil | So 1.2.2020 20:10:07

Ladináč >> To jsem nevěděl a ní to nikde nebylo 😂

    NLadináč - Profil | So 1.2.2020 20:02:46

    chřenovák >> Pavel velebny porada

      NLadináč - Profil | So 1.2.2020 20:02:16

      chřenovák >> feeder.jarda kosak jede.ja se to dozvedel az vcera.

        Nchřenovák - Profil | So 1.2.2020 19:49:27

        Ladináč >> Co tam je?

          NLadináč - Profil | So 1.2.2020 18:20:00

          chřenovák >> nejedes zitra do brandysa?

            NLadináč - Profil | Po 27.1.2020 19:16:35

            jpavmrk >> 😀

              Nvalcha186 - Profil | Čt 23.1.2020 14:14:09

              Vše nejlepší do roku 2020. Koncem června jsme dělali dětské závody, dost cen, vše připraveno, ale i po zaplacení startovného, se dost dětí omluvilo z různých důvodů. Odchytali si to následně, ale nebylo to ono. Služební cesty, máma nepůjčila děti, oslavy atd. V tu dobu je i dost akcí a proto závody chceme dělat v polovině srpna. V září pak odvážíme lodě, šlapadlo atd. Pak by za zkoušku možná i stálo za to udělat závody koncem srpna pro dospělé, třeba i 24 hod. To bych ale sám nezvládl. Jinak zázemí máme. Jde hlavně o přípravu. Děti se rozběhnou a je to v pohodě. Je to tak do 30 lovících. Jenom tak nápad. Jsme tam celé prázdniny, samota u lesa.

                Njpavmrk - Profil | Čt 23.1.2020 9:59:25 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  NTomášV - Profil | Ne 29.12.2019 16:22:33

                  BOM >> taky Ti přeji vše nej v roce 2020.
                  Určitě se potkáme někde na gulášovkách :o))
                  Všem ostatním přeji samozřejmě to samé ......

                    NBOM - Profil | Ne 29.12.2019 13:42:18

                    Přeji všem do Nového roku hodně zdraví a pohody. Příjemnou rybařinu.

                      Nchřenovák - Profil | Po 4.11.2019 23:54:55

                      zeze >> Nad jezem tam to je pěkné 👍

                        Nzeze - Profil | Po 4.11.2019 20:35:39

                        Ten krasnej kus reky za rybnikem a nad jezem uz bohuzel nepatri MO ktere patri rybnik.Pod jezem je malo vody a dal jsou dost nepristupny brehy.Vlastni zkusenost.

                          NLadináč - Profil | Po 4.11.2019 18:53:08

                          chřenovák >> 😀oukleje umim .ale do kochanek uz nee...tam by to meli delat spis na te jizere hned za rybnikem.krasnej kus reky.

                            Nchřenovák - Profil | So 2.11.2019 23:09:57

                            TomášV >> Já tam byl pře vloni taky žádné pohodové chytání 😂

                              NTomášV - Profil | So 2.11.2019 18:55:51

                              chřenovák >> kdyby tam bylo jen 15 dvojic, tak jedu. Jenže .....
                              Předloni tam bylo dvojic 25 místo 15 avizovaných. Revír kompletně obsazen, takže žádné pohodové chytání. Třeba Ti k tomu Láďa napíše víc :o)).

                                Nchřenovák - Profil | So 2.11.2019 17:41:12

                                  NLadináč - Profil | Pá 27.9.2019 7:54:25

                                  chřenovák >> za týden budu ohýbat špičky ve Vrchlabí....

                                    NLadináč - Profil | Pá 27.9.2019 7:53:27

                                    chřenovák >> zájem je velký...přes kapacitou.....tak příští rok koupíme 10mist a pak je se ziskem prodáme😂😂

                                      Nchřenovák - Profil | Út 24.9.2019 10:16:00

                                      Ladináč >> V Ratajich byli taky malé sektory tam bylo taky přes 80 lidí 😂

                                        Červené karty: splávkař