Gulášové závody 2020

Přátele amatérského sportovního rybolovu. Nebojte se vkládat úspěchy, fotky, postřehy z vašich závodů. A nebo se i zeptat ostatních rybářů na daný revír, kam by jste se chtěli jet zúčastnit právě pořádaných gulášových závodů.
Autor diskuse: Ladináč - Profil , 23.1.2016 všeobecné - závodní sektor
Dále moderují: TomášV Profil + lobotomie (fanik) Profil + kaprrr Profil + fish2 Profil + Tacud11 Profil + Bradek Profil + Knecht Profil + chřenovák Profil

NLadináč - Profil | Út 24.9.2019 8:57:58

chřenovák >> tak 85lidi...to budou mista po 2metrech💨😁

    Nchřenovák - Profil | Po 23.9.2019 21:03:34

    Ladináč >> Není tam místo už je tam asi 85 lidí 😂
    Raději si zajdu někam na kapřiky na Labe

      NLadináč - Profil | Po 23.9.2019 20:59:56

      chřenovák >> toho čunika uzenyho bych sezral😁nevadi.....jeste bude mazec cup....tam utahnes nakyho kaprika.a bude lip.....

        Nchřenovák - Profil | Ne 22.9.2019 21:20:14

        Ladináč >> Špatné 😂
        Za deset hodin lovu čtyři ryby 😂
        Vyhrál to jeden Ukrajinec 1+2

          NLadináč - Profil | Ne 22.9.2019 12:17:28

          chřenovák >> jak to jde dneska?

            NLadináč - Profil | Ne 22.9.2019 10:45:57

            Koukam na pristi tyden na predpoved Vrchlabi..nocni teploty k 10stupnum.denni dobra.....ryba nejspis bude brat,ale zmoknem.

              NLadináč - Profil | Ne 22.9.2019 8:56:34

              chřenovák >> tam to tak je...to acko....bečko...3roky nazpatek jsem udelal 3.a drhej den 3 čiste v jezdikach.....pocasiate libovy👍

                NTacud11 - Profil | So 21.9.2019 20:23:15

                chřenovák >> Ale pocasi se povedlo 👍

                  Nchřenovák - Profil | So 21.9.2019 19:12:04

                  Ladináč >> Slabé A a B sektory

                    NLadináč - Profil | So 21.9.2019 19:07:44

                    chřenovák >> a chytání😉?

                      Nchřenovák - Profil | So 21.9.2019 16:18:01 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      Ladináč >> Dobře jsem na b3

                        NLadináč - Profil | So 21.9.2019 14:32:21

                        chřenovák >> jak to kde na sazave?

                          NLadináč - Profil | So 21.9.2019 6:30:17

                          chřenovák >> má bejt pekne,ať kousou

                            Nchřenovák - Profil | Pá 20.9.2019 8:41:43

                            Ladináč >> Jedu ráno v sobotu a přespím v bivaku
                            Jedu sám bez mladase
                            Toho potřebuji na další prodloužení víkend aby byl zdraví
                            Jedeme na kaprofeedr sraz na Tankáč u Mimoňe

                              NLadináč - Profil | Pá 20.9.2019 8:34:41

                              chřenovák >> kamo rataje vypoustim,uz dva cele vikendy za sebou nedam...ty jedes?chci se tam stavit

                                NTomášV - Profil | Čt 19.9.2019 20:14:08

                                fish2 >> taky tak ....

                                  Nfish2 - Profil | Čt 19.9.2019 20:13:20

                                  TomášV >> v autě

                                    NTomášV - Profil | Čt 19.9.2019 19:40:19

                                    fish2 >> jak budeš za týden řešit bydlení ??

                                      NTomášV - Profil | Čt 19.9.2019 19:39:53

                                      fish2 >> budu na sebe tvrdý, vydržím to do příští neděle .....

                                        Nfish2 - Profil | Čt 19.9.2019 19:39:06

                                        TomášV >> ty Loučky

                                          Červené karty: splávkař