Gulášové závody 2020

Přátele amatérského sportovního rybolovu. Nebojte se vkládat úspěchy, fotky, postřehy z vašich závodů. A nebo se i zeptat ostatních rybářů na daný revír, kam by jste se chtěli jet zúčastnit právě pořádaných gulášových závodů.
Autor diskuse: Ladináč - Profil , 23.1.2016 všeobecné - závodní sektor
Dále moderují: TomášV Profil + lobotomie (fanik) Profil + kaprrr Profil + fish2 Profil + Tacud11 Profil + Bradek Profil + Knecht Profil + chřenovák Profil

NTomášV - Profil | Čt 19.9.2019 19:37:35

fish2 >> co ???
Ty ježdíci, nebo Loučky :o))

    Nfish2 - Profil | Čt 19.9.2019 19:36:49

    TomášV >> To je pravda☝️

      NTomášV - Profil | Čt 19.9.2019 19:36:10

      chřenovák >> taková polévka z ježdíků

        NTomášV - Profil | Čt 19.9.2019 19:35:47

        fish2 >> Loučky ????
        To není zase tak daleko od Vlkošova :o)).

          Nchřenovák - Profil | Čt 19.9.2019 19:28:11

          TomášV >> Ladik jeden víkend chytat ježdíky 😂

            Nfish2 - Profil | Čt 19.9.2019 19:05:26

            TomášV >> Já si taky odpočinu od závodů- v sobotu 😃 v neděli Loučky 😛

              NTomášV - Profil | Čt 19.9.2019 18:48:02

              Ladináč >> Láďo, od pátku do neděle relax na kaprodromu ve Vlkošově.
              Beru si sebou i košík na houby.
              Těším se, jak si odpočinu, i od závodů :o)).

                NLadináč - Profil | Čt 19.9.2019 16:20:21

                TomášV >> Tome.vikend relax?nebo vyrazila....asi jsou jen řeřichy

                  NLadináč - Profil | Čt 19.9.2019 8:08:09

                  21.9.2019 jsou na jizni morave-Hnanice zavody..je to moc pekny rybnik a dobre zarybnen kaprem,ale i velkym mnozstvi cejnu,kteri jsou docela velci...takze to nebude o jednom kaprikovi....muzu doporucit👍

                    NLadináč - Profil | Pá 13.9.2019 19:16:55

                    Luzec se pomalu pripravuje k souboji ...foto autorska prava lukaš😁

                      NLadináč - Profil | Pá 13.9.2019 19:14:50

                      noba >> tenhle prave jeste neznam...

                        Nnoba - Profil | Pá 13.9.2019 10:04:12

                        Ladináč >> znáš to tam? Nemáš nějaký tip co a jak?😉

                          NLadináč - Profil | Pá 13.9.2019 8:36:59

                          noba - 12.9.2019 22:09:29 >ahoj.kdyztak hod fotku rybníka....je tolik peknejch rybníku.ty se neokoukaj👍

                            Nnoba - Profil | Čt 12.9.2019 22:09:29

                            Tak po dlouhé době asi zase zkusím závody. A sice tenhle víkend Vehlovice. Nikdy jsem tam nebyl, tak jsem na to zvědav.

                              NLadináč - Profil | Út 10.9.2019 22:20:06

                              TomášV >> třeba se tam otočím.chytame v Brandýse 5hodin.druhej den zase 5hodin

                                NLadináč - Profil | Út 10.9.2019 22:17:36

                                chřenovák >> jedu Rataje

                                  NTomášV - Profil | Út 10.9.2019 20:35:12

                                  fish2 >> koukal jsem, sobota asi byla opravdu drsná.
                                  20 bodů vítěz.

                                    NTomášV - Profil | Út 10.9.2019 20:33:37

                                    fish2 >> no to by měl, chytat ho nutit nikdo nebude ....

                                      Nbajas - Profil | Út 10.9.2019 20:31:37

                                      Ladináč >> Přesně tak, bylo to o pár kapříkách, 1. měl tuším okolo 300 bodů.

                                        Nchřenovák - Profil | Út 10.9.2019 20:27:31

                                        Ladináč >> Jedeš do Rataj?

                                          Červené karty: splávkař