Gulášové závody 2020

Přátele amatérského sportovního rybolovu. Nebojte se vkládat úspěchy, fotky, postřehy z vašich závodů. A nebo se i zeptat ostatních rybářů na daný revír, kam by jste se chtěli jet zúčastnit právě pořádaných gulášových závodů.
Autor diskuse: Ladináč - Profil , 23.1.2016 všeobecné - závodní sektor
Dále moderují: TomášV Profil + lobotomie (fanik) Profil + kaprrr Profil + fish2 Profil + Tacud11 Profil + Bradek Profil + Knecht Profil + chřenovák Profil

NKnecht - Profil | Út 10.9.2019 20:23:19

bajas >> tak se trošku rozepis, ať nemám výčitky...😁

    Nfish2 - Profil | Út 10.9.2019 20:19:08

    TomášV >> Tak to by se měl v sobotu přijet aspon podivat :-))

      NTomášV - Profil | Út 10.9.2019 20:12:23

      Ladináč >> gratuluji Ti k příspěvku číslo 9 000 !!!
      Při nejbližší příležitosti platíš panáky :o)).

        NLadináč - Profil | Út 10.9.2019 19:35:13

        bajas >> trochu mě nakonec odradilo to losování od 5.30h...asi to bylo o pár kaprikach?

          NLadináč - Profil | Út 10.9.2019 19:27:24

          bajas >> nebraly?

            Nbajas - Profil | Út 10.9.2019 18:13:12

            Knecht >> Nic extra to nebylo :)

              NKnecht - Profil | Út 10.9.2019 17:43:29

              Ladináč >> škoda, docela mne by mne zajimalo co a jak a kdo a kde ;)

                NLadináč - Profil | Ne 8.9.2019 20:16:45

                Knecht >> nakonec jsem Jirko nejel....

                  NKnecht - Profil | Ne 8.9.2019 19:50:12

                  Ladináč >> tak jak ta Bohdaneč?

                    NLadináč - Profil | Čt 5.9.2019 9:37:06

                    TomášV >> právě.taky ji znam

                      NTomášV - Profil | St 4.9.2019 21:20:22

                      Ladináč >> ty Vehlovice mně mrzí, hezká tůň :o((.

                        NLadináč - Profil | St 4.9.2019 19:07:15

                        TomášV >> asi vyrazim v neděli.na zavody Bohdaneč.vyzkousim uvidim

                          NLadináč - Profil | St 4.9.2019 18:41:05

                          TomášV >> ja se picnu.14.9 na melnicky tuni zavody....tuhle sobotu nic.....pak mam feeder a vy mate team soutez.....

                            NLadináč - Profil | Ne 1.9.2019 16:15:30

                            Mazec cup plne obsazen!!

                              NLadináč - Profil | Pá 30.8.2019 19:36:57

                              Kdyby mel nekdo ze znamych rybari zajem o 13m deličku.nabizim ji zde za 12000.levneji,nez ji mam v bazaru

                                NLadináč - Profil | Pá 30.8.2019 19:12:51

                                fish2 >> tak zitra zacinas rybarskej maraton😁👍

                                  NLadináč - Profil | Út 27.8.2019 20:15:44

                                  Prodam obal na topsety .185cm.na 4kusy.popripade vyjmuti plastove prihradky poslouzi,jako prepravni pouzdro deličky.cena 500kc.

                                    NLadináč - Profil | Út 27.8.2019 20:11:19

                                    TomášV >> 65ano.

                                      NTomášV - Profil | Út 27.8.2019 20:03:17

                                      Ladináč >> píšou 65 míst.

                                        NLadináč - Profil | Út 27.8.2019 19:49:12

                                        Mazec prihlaseno 24.lidi kapacita bude 75.

                                          Červené karty: splávkař