Gulášové závody 2020

Přátele amatérského sportovního rybolovu. Nebojte se vkládat úspěchy, fotky, postřehy z vašich závodů. A nebo se i zeptat ostatních rybářů na daný revír, kam by jste se chtěli jet zúčastnit právě pořádaných gulášových závodů.
Autor diskuse: Ladináč - Profil , 23.1.2016 všeobecné - závodní sektor
Dále moderují: TomášV Profil + lobotomie (fanik) Profil + kaprrr Profil + fish2 Profil + Tacud11 Profil + Bradek Profil + Knecht Profil + chřenovák Profil

NLadináč - Profil | Út 27.8.2019 18:11:45

Přihlášky na Mazec cup👍kdo zažil 😁ví.....není ostudou komu je v Neděli ráno opravdu nevolno😀prostě Sázava v Sázavě je Mazec!

    NLadináč - Profil | Út 27.8.2019 10:07:15

    chřenovák >> detske rybarske zavody👍

      NBradek - Profil | So 24.8.2019 16:34:11 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      Kosova Hora.

        NLadináč - Profil | So 24.8.2019 12:54:45

        fish2 >> takze vse cm.👍

          Nfish2 - Profil | Pá 23.8.2019 21:47:10

          Ladináč >> Dobroměřice na cm.

            NLadináč - Profil | Pá 23.8.2019 20:15:02

            TomášV >> už jsem to našel malý rybník u kostela...jen to bodování.?

              NTomášV - Profil | Pá 23.8.2019 17:29:55

              fish2 >> stačí mi to dopoledne :o)).

                NLadináč - Profil | Pá 23.8.2019 14:44:04

                TomášV >> Dobroměřice se měří všechno?není tam mapa,kde to je?jen Ústecký kraj.

                  NLadináč - Profil | Pá 23.8.2019 14:38:56

                  fish2 >> to budeš chytat 1.5dne skoro nonstop😁

                    Nfish2 - Profil | Pá 23.8.2019 14:31:26

                    TomášV >> no a z Dobroměřic do Kolešova😃

                      NTomášV - Profil | Pá 23.8.2019 12:51:40

                      Ladináč >> já jedu Dobroměřice 😀.

                        NLadináč - Profil | Pá 23.8.2019 9:57:08

                        TomášV >> koukam na dalsi tyden na ten kolesov.....skoda,ze to nejsou zavody na den.dvoukolove......takhle nejedu...tak mozna bakov,ale to je vstavacka o pul3😰

                          Njpavlicekmrk - Profil | St 21.8.2019 23:06:27

                          No super, o duvod vic jit na ryby, zkusim Sazavu nebo Berounku :-)

                            Nchřenovák - Profil | St 21.8.2019 20:44:24

                            jpavmrk >> jpavlicekmrk - 21.8.2019 18:47:26 >> Když voda se zakali tak to vůbec nevadí rybolovu, když není třeba první stupeň povodně 😂
                            Dobře berou uhoři 😂

                              NLadináč - Profil | St 21.8.2019 20:28:21

                              jpavmrk >> jpavlicekmrk - 21.8.2019 18:47:26 >> zase se voda okysličuje..a teď po těch vedrech a téměř stojících řekách je to plus

                                Njpavlicekmrk - Profil | St 21.8.2019 18:47:26

                                chřenovák >> ja mel za to, ze zvednuti hladiny a prutoku, vcetne zakaleni, moc nepomaha. Proto po vetsich destich nechodim na reky. Nebo se mylim? :-)

                                  Nchřenovák - Profil | St 21.8.2019 10:02:16

                                  Ladináč >> to je dobře 😂

                                    NLadináč - Profil | St 21.8.2019 9:26:12

                                    chřenovák >> trochu jde sazava nahoru

                                      NLadináč - Profil | Ne 18.8.2019 22:27:18

                                      Tacud11 >> peknej kaprik

                                        Červené karty: splávkař