Gulášové závody 2020

Přátele amatérského sportovního rybolovu. Nebojte se vkládat úspěchy, fotky, postřehy z vašich závodů. A nebo se i zeptat ostatních rybářů na daný revír, kam by jste se chtěli jet zúčastnit právě pořádaných gulášových závodů.
Autor diskuse: Ladináč - Profil , 23.1.2016 všeobecné - závodní sektor
Dále moderují: TomášV Profil + lobotomie (fanik) Profil + kaprrr Profil + fish2 Profil + Tacud11 Profil + Bradek Profil + Knecht Profil + chřenovák Profil

NLadináč - Profil | Čt 11.2.2016 16:09:53

BOM >> jel jsem 20zavodu z žebricku.letos jich bude jeste vice😀

    NBOM - Profil | Čt 11.2.2016 15:10:48

    Zadejte si RYBÁŘSKÉ ŽEBŘÍČKY a budete překvapeni kolik bude letos gulášovek a když se podíváte do archivu, tak uvidíte jak veliký počet byl v loňském roce

      NTacud11 - Profil | Čt 11.2.2016 14:27:53

      Ladináč >> Chtěl jsem jet taky ale nemůžu :-(

        NLadináč - Profil | Čt 11.2.2016 13:30:14

        Tacud11 >> bude to o kazde rybce.

          NLadináč - Profil | Čt 11.2.2016 13:29:23

          Tacud11 >> kobylniky jsou ted v sobotu.dam fotky a jak jsem dopadl.😏

            NTacud11 - Profil | Čt 11.2.2016 13:04:42

            Ladináč >> A jak si dopadl? ::-))))

              NLadináč - Profil | Čt 11.2.2016 12:39:57

              Nekdo nake foto z let minulych?

                NLadináč - Profil | Út 9.2.2016 13:38:56

                Nekdo v sobotu na kobylniky?

                  NLadináč - Profil | So 6.2.2016 13:21:28

                  Tak příští sobota rybářské zavody kobylniky.ja jedu.jeste nekdo.uz jsem tam byl.losovani spravedlivé.tontokrat je bodování do45cm bod.nad45cm 3body.je tam hodne cejnu.nasadili pstruhy.jeste nekdo z mrkounu pojede?

                    NLadináč - Profil | Pá 5.2.2016 21:45:30

                    Nekdo nake foto,postřehy z let minulých,nez nam letošní poradně zacne?

                      Nretrívr - Profil | Pá 5.2.2016 12:01:32

                      valcha186 >> OK.

                        NLadináč - Profil | Pá 5.2.2016 11:03:44

                        Tak zavody Jirky o. Se odsouvá ji z tohoto víkendu na jiný termín.skoda čekal jsem nake fota z teto dvoudenní feederove akce

                          Nvalcha186 - Profil | Pá 5.2.2016 10:21:08

                          retrívr >> Připravujeme dálkový pochod 44 ročník. Tak až teď. I ve skříni mám nějakou medaili, diplom i čestné uznání. ALE NE ZA RYBY, TO SE NEPOČÍTÁ. Zvláštní jsem, jinak bychom nepořádaly závody pro děti na takové vodě. Asi nevíš, že nejsem ze Zlína, tam má hnízdo meteor. Jinak jinde makám od roku 1971 a končím příští rok, kdy se budu věnovat rybičkám. Vím o co jde a dívat se můžeme klidně spolu do očí. Závody děláme zadara, jenom ceny atd. jsou od rodičů. Pokračujeme, i když nám po 1. závodech někdo ukradl loď Vltava červený vrch, žlutý spodek a šedého Apache. Při vypátrání týden u vody zadara. Téma je rybářské závody. Nic si z toho nedělej, venku není počasí ne prfáci.

                            NLadináč - Profil | St 3.2.2016 10:53:58

                            Letos budu začínat sezónu 2.4. Dymokury.loni dobre zavody.spravedlivy los.byl jste nekdo?

                              Nretrívr - Profil | Út 2.2.2016 19:44:00

                              valcha186 >> Ty jsi asi stejně trochu zvláštní.Jak Ti napsal meteor, víš ono do Zlína je to kousek.Asi nevíš, že jsem z Krkonoš. Jinak nevím, jak dlouho a jak intezivně pracuješ v tomto hnutí, myslím, že se Ti klidně mohu podívat do očí. Já dělám do sportu / zdarma/ už 43 let, vychoval jsem mnoho reprezentantů, dělám to dodnes, jsem stále státním trenérem.Nevím, jaká je Tvoje intezita, u mne v průměru za všechna léta tak asi třikrát týdně , tedy i s létem, kdy mám volněji.Tak to jen aby řeč nestála a Tvé poznámky byly trochu mimo mísu. To se nezlob. Když nevím, tak nesoudím. Nic víc, nic míň.

                                Nmeteor - Profil | Út 2.2.2016 15:34:06

                                valcha186 >> palec nahoru, taková iniciativa se dneska už moc nevidí (bohužel). Jop, na "gulášovky" jako máte vy, bych klidně přijel, ale Podještědí je ze Zlína krapet daleko. Já se těch místních nezúčastňuji, takže nevím = žádné info nenapíšu.
                                Jinak jíst ryby je zdravé, tak jen houšť :-)

                                  Nvalcha186 - Profil | Út 2.2.2016 15:17:16

                                  retrívr - 2.2.2016 9:29:01 >> A tak to začíná. Mám to daleko, nemám čas, jsem marod, manželka mě nepustí, bojím se být v noci venku atd. Klidně přijeď týden, nám to nevadí.

                                    Nvalcha186 - Profil | Út 2.2.2016 15:08:01

                                    retrívr >> A tak to začíná. Mám to daleko, nemám čas, jsem marod, manželka mě nepustí, bojím se být v noci venku atd. Klidně přijeď týden, nám to nevadí.

                                      Nvalcha186 - Profil | Út 2.2.2016 14:49:28

                                      meteor >> Netýká se to závodů a nechci k tomu psát. Kapr měl smůlu, vyšel na něj malý keser. Je jedno jak se to nazývá. Je to prostě na rybu. Ryby máme 26 let a věř, či ne, za tu dobu byly 2x závody, se vším všudy. Perfektní. Druhé už s chlastem a proto jsem je ukončil a všechny vyhodil. Chlast si donesli, po zkušenosti z 1. ročníku. Chvíli trvalo, než jsem to zjistil. To bylo někdy v roce 95. Pak přišly závody pro děti a po dost velkém přemlouvání 14-15 a i snad letos. Keserů. máme 9 a i další nářadí, proto u nás není podběrák. Nic bychom s ním neudělali a navíc by po zapůjčení dlouho nevydržel. Nedají se ani na takovéto závody půjčovat pruty. Pokud si chytáme jenom my ryby, máme jen velké kesery, ale ryby pouštíme ve vodě. Míme bezdotykový lov, foto jen na podložce a v ruce jen pod dohledem. Stane se, že to i někdo obejde, ale má smůlu. Jenom mně chybí pořád od vás něco o závodech, jak je zadáno téma. O chování k rybám moc nevím, ale nemáme úhyny ani po závodech, ani po zimě. Stane se nějaký po útoků od kormošů a nebo volavek. Každá padlá ryba mě bolí a věř že ani nevíme co ve vodě máme. Jsem rybář proti své vůli a když sníme za rok 2k, 3Š je to moc. Plotic ale tak 1000 do salátu. Asi takový jsem rybář na sem to nepatří, je to o závodech. Přijeď pomoct a uvidíš. I u těch dětí jsou mámy, které to nikdy neviděly, tátové nemají čas. A co s tím? Vyhodit je, nebo jim nekazit radost.

                                        NLadináč - Profil | Út 2.2.2016 13:19:55

                                        Klasika👍

                                          Červené karty: splávkař