Gulášové závody 2020

Přátele amatérského sportovního rybolovu. Nebojte se vkládat úspěchy, fotky, postřehy z vašich závodů. A nebo se i zeptat ostatních rybářů na daný revír, kam by jste se chtěli jet zúčastnit právě pořádaných gulášových závodů.
Autor diskuse: Ladináč - Profil , 23.1.2016 všeobecné - závodní sektor
Dále moderují: TomášV Profil + lobotomie (fanik) Profil + kaprrr Profil + fish2 Profil + Tacud11 Profil + Bradek Profil + Knecht Profil + chřenovák Profil

NPetr64 - Profil | Pá 11.3.2016 6:22:00

standas >> Já taky.Je tam bahno.;-)

    Nchřenovák - Profil | Čt 10.3.2016 22:04:23 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      Nlobotomie (fanik) - Profil | Čt 10.3.2016 21:28:22

      noba >> já taky jednou seděl pod obrovským dubem, celá koruna byla jako deštník a větve sahaly až do vody, ale nebylo to špatný uvnitř té kopule, chytal jsem přimo pod nohama u břehu v kořenech toho dubu... sice mrtě vázek, ale taky mrtě ryb

        Nnoba - Profil | Čt 10.3.2016 21:27:21

        A taky jsem zazil jak nam jednou s kamaradem na uplně obyč gulasovkach jedno hovado co s nama ma nějaky problem a nedokaze nas normalně prechytat nahazel o polocasu kdyz jsme byli na klobase, nějaky mejdlo nebo tablety do zachoda, měl tu smulu že jsme ho viděli, ale stejně, co se s tím dá dělat. Super rozjety zavody zkažený a hlavně nálada v pr...i

          Nnoba - Profil | Čt 10.3.2016 21:20:54

          ja měl zas jednou místo kde se sklaněly větve cca 4m od brehu cca metr nad hladinu. Zkoušel jsem nahazovat i v leže, ale nic platny. Nejkratší prut jsem měl 3.9m.

            Nstandas - Profil | Čt 10.3.2016 21:09:38

            Petr64 >> To by čuměli:-)

              NLadináč - Profil | Čt 10.3.2016 20:55:07

              Petr64 >> jednou jsem chytal gulašovky v lomu a chytil misto kde jsem mel 2metry za zadama skalu?tak jsem chytal na boloňku na houpacku😀

                NPetr64 - Profil | Čt 10.3.2016 20:42:53

                standas >> No.Měl jsem cukání si postavit podium 10m od břehu.To by ale asi nevydejchali.:o))

                  Nstandas - Profil | Čt 10.3.2016 20:39:28

                  Petr64 >> máš si jí nastavit na 21! :-)))))))))

                    NPetr64 - Profil | Čt 10.3.2016 20:38:18

                    Ladináč >> S ropovodem je to tam těžký.Na některých místech zůstává rozum stát.Dokonce jsem viděl pár míst píchlejch přímo v keřu.:o))

                      NLadináč - Profil | Čt 10.3.2016 20:36:01

                      Petr64 >> jednou se mi to taky stalo mel jsem 40cm 😀

                        NPetr64 - Profil | Čt 10.3.2016 20:30:24 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        Ladináč - >> Letos vyrazím zase na gulášovky v Letovicách.Doufám,že tentokrát bude los milostivější a dostanu se na místo,kde 13m od břehu bude víc jak 50cm vody a nebudu muset rolovat ropovod do neznámého houští hned za zadelí.Kdo má potom na jednobodovejch čudlách honit kaprolovce?:o))

                          NLadináč - Profil | Čt 10.3.2016 20:13:07

                          Dneska se par rybek povedlo.

                            NLadináč - Profil | St 9.3.2016 23:41:32

                            Pašinka nebo Bakov nad jizerou...pro proti.ani na jednom jsem nebyl.Je to ve stejny den.

                              Nchřenovák - Profil | St 9.3.2016 23:32:58

                              Ladináč >> Ja jdu k Houmrovy na pívo☺

                                NLadináč - Profil | St 9.3.2016 23:23:41

                                chřenovák >> asi ricany romane.volal mi kamos.

                                  Nchřenovák - Profil | St 9.3.2016 23:20:55

                                  Ladináč >>Kam?

                                    NLadináč - Profil | St 9.3.2016 23:16:08

                                    Zitra jedu potrenovat odhoz a strileni prakem.litr utopenych cervu 3kg hliny.stojak cejn.tak 40m.

                                      NHP - Profil | St 9.3.2016 22:11:48

                                      TomášV >> Tak to je na malých vodách běžný jev, že se to hodně rozplaší, další vliv je počasí, protože to v dubnu vždy hraje důležitou roli....ikdyž nejen v dubnu.

                                        NTomášV - Profil | St 9.3.2016 22:07:32

                                        HP >> bylo, a hlavně, je to malé a ryby podle mne nežrali kvůli bordelu kolem vody. Udělal jsem 2 kapříky v první půli a v druhé jsem neviděl klepnout.

                                          Červené karty: splávkař