Gulášové závody 2020 | MRK.cz

Gulášové závody 2020

Přátele amatérského sportovního rybolovu. Nebojte se vkládat úspěchy, fotky, postřehy z vašich závodů. A nebo se i zeptat ostatních rybářů na daný revír, kam by jste se chtěli jet zúčastnit právě pořádaných gulášových závodů.
Autor diskuse: Ladináč - Profil , 23.1.2016 všeobecné - závodní sektor
Dále moderují: TomášV Profil + lobotomie (fanik) Profil + kaprrr Profil + fish2 Profil + Tacud11 Profil + Bradek Profil + Knecht Profil + chřenovák Profil

Nchřenovák - Profil | Po 7.3.2016 22:40:45

Ladináč >> Snad mi vyjde čas na ty závody,Ten podzim je docela nabouchanej☺

    NJuraj - Profil | Po 7.3.2016 22:40:17

    Neví někdo o guláších 26.3. v rozumné vzdálenosti od Jihlavy? Do ČB se mi moc nechce

      NLadináč - Profil | Po 7.3.2016 22:39:22

      chřenovák >> 😏

        Nchřenovák - Profil | Po 7.3.2016 22:38:24

        Ladináč >> Jo☺☺

          NLadináč - Profil | Po 7.3.2016 22:36:52

          chřenovák >> blanice.tam se vyhrava na ouklejich?

            Nchřenovák - Profil | Po 7.3.2016 22:34:54 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            Ladináč - >> Vlašim 2015

              Nchřenovák - Profil | Po 7.3.2016 15:41:26

              Ladináč - >> Už jsem se přihlasil na tu neděli☺

                Npolo - Profil | Po 7.3.2016 7:18:16

                HP >> Tak tak:D

                  NHP - Profil | Po 7.3.2016 7:12:23

                  polo >> Pěkně jsi to napsal. A vlastně to vidíš stejně jako já, teda základem dobrého závodu jsou rovné podmínky při losování, potažmo výběru místa. Lidí co objíždí závody a jsou opravdu dobří je opravdu hodně a pak už rozhodují maličkosti. :D

                    NJuraj - Profil | Ne 6.3.2016 22:29:03

                    polo >> Zapátrám. Ještě ale nejezdím, vyrazím až po Brnu

                      Nchřenovák - Profil | Ne 6.3.2016 22:28:19 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      chřenovák >>

                        Nlobotomie (fanik) - Profil | Ne 6.3.2016 21:49:03 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        Ladináč >> v úzkým chytej na hraně pod nohama, za půlkou na širokým uprostřed a co nejpřesněji (také tam můžeš zkoušet štěstí pod nohama, ale pouze ze strany kde jsou schody)

                          Nchřenovák - Profil | Ne 6.3.2016 21:26:42

                          Ladináč >> V pátek jsem tam byl kolem 18h zaběry nějaké byli ani nevim jak dopadli ted jsem dorazil do Prahy z Chřenovic☺

                            NLadináč - Profil | Ne 6.3.2016 21:24:09

                            chřenovák >> a nachytali?

                              Nchřenovák - Profil | Ne 6.3.2016 21:22:53

                              Ladináč >> Foto mnení pčijel jsem tam už za tmy gulašek měli luxusní☺

                                NLadináč - Profil | Ne 6.3.2016 20:19:29

                                polo >> tak se uvidime v kreseticich.letos tam jedu poprve,tak tu vodu zatim neznam.

                                  Npolo - Profil | Ne 6.3.2016 19:30:25 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  Ladináč >> Zdravím Tě,mé loňské úspěchy /neúspěchy/jsou takové,jaké jsi viděl na RŽ. Začátek sezony celkem úspěšný,každý víkend na bedně,pak se mi tolik nedařilo, 3-4 závody mě ryba dělila od 1.místa.Na podzim jsem už tolik nejezdil. Taktika - hlavně dobrý los,dobrá volba taktiky chytání /krmení,já upřednostňuji živé/,důležitá je trpělivost a nejdůležitější je umět číst vodu.Doufám,že se mi letos bude dařit aspoň tak,jak loni, a když ne,tak se taky nic nestane. Já to beru sportovně,ale dobré umístění vždy potěší. na závodech nechlastám,věnuji se závodu.Jezdím na závody,které už v 80% znám,ale vždy mě něco překvapí a takové mám rád.Věřím,že letos bude spravedlivější losování,to je základ všech dobrých závodů. Sezonu začínám v Křeseticích.

                                    Npolo - Profil | Ne 6.3.2016 16:52:34

                                      NLadináč - Profil | Ne 6.3.2016 10:58:34

                                      Juraj >> ja ne😀

                                        Červené karty: splávkař