Gulášové závody 2020

Přátele amatérského sportovního rybolovu. Nebojte se vkládat úspěchy, fotky, postřehy z vašich závodů. A nebo se i zeptat ostatních rybářů na daný revír, kam by jste se chtěli jet zúčastnit právě pořádaných gulášových závodů.
Autor diskuse: Ladináč - Profil , 23.1.2016 všeobecné - závodní sektor
Dále moderují: TomášV Profil + lobotomie (fanik) Profil + kaprrr Profil + fish2 Profil + Tacud11 Profil + Bradek Profil + Knecht Profil + chřenovák Profil

Juraj - Profil | Ne 6.3.2016 8:44:38

Ladináč >> Ahoj. Co jsi to chtěl za háčky? Nemám čas to lovit v diskuzích....

    Juraj - Profil | Ne 6.3.2016 8:40:43 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    HP >> Pro mě jsou to co nejregulérnější podmínky. Ideál je rybník se dnem vana, kde se chytá dokola kolem celého rybníka bez vynechaných prostor. Nejlépe slušně zarybněný bílou rybou. To jsou ale pro pořadatele většinou nesplnitelné požadavky.
    A tak rozhoduje i atmosféra, nebo mě někdo přemluví, abych jel taky. Taky pokud mám informaci, že se účastní někdo hodně dobrej, nebo i víc, tak to je důvod jet. Bohužel většinou losuju daleko od nich. :-(
    Vyhrát je super, ale pro mě je hlavní motivací odjet ze závodů s novou zkušeností, která se dá uplatnit jindy a jinde.
    Pro rýpaly - vím, že co funguje dnes, zítra nebude, ale je to právě o zkušenostech. Čím víc jich je, tím víc je potom i kam sáhnout a člověk se lépe rozhoduje.

      Ladináč - Profil | So 5.3.2016 21:00:22

      polo >> s Jirikem Vagenknechtem😀

        polo - Profil | So 5.3.2016 20:52:54 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Ladináč - >> omlouvam se ti,ale ted nemám čas psát,zítra...ale jedna aktuálná z vyhlášení ...DDD Další fotky zde:http://www.rybarskezebricky.cz/clanek.php?co=view&i​d=84

          Ladináč - Profil | So 5.3.2016 20:29:47

          polo >>Budu rad,kdyz se s nama podeliš o sve uspěchy..

            Ladináč - Profil | So 5.3.2016 20:26:57

            polo >> prvni misto vysocina.šeste misto celorep.skvely vykon..👍ja jel kazdou sobotu zavody a jen 4se zapocitaly do Rž.proto bych chtel jezdit vic započitanych....koukal jsem,ze RŽ soutezilo asi 6000zavodniku..nemam poneti,kolik jich je členem,ale kazdy se pak rad podiva na sve umisteni ..

              polo - Profil | So 5.3.2016 19:53:02

              Ladináč >> aha...tak to jo

                Ladináč - Profil | So 5.3.2016 19:45:31

                polo >> treba jen tak.treba pro muj dobry pocit..treba mam radost,kdyz se kazdy rok zlepsim...

                  polo - Profil | So 5.3.2016 17:42:37

                  Ladináč - >> Naco potrebuješ aby ti vysledky započítavají do žebríčku,však nejseš členem klubuRŽ.DDD

                    smola75 - Profil | So 5.3.2016 12:03:24 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    tomas22 >> Ahoj. Podívej se na úslavský pohár, je to pohár asi 12ti gulášovek letos tuším, že 9ten ročník, všude je poctivý losování, někde se měří a někde váží. Pak koukni na klub ušlechtilého rybolovu každou neděli mimo sezónu se chytá vabank je to kamarádský závodění ve feederu, startovný 50 a vítěz bere vše. A v sezóně se chytá Plzeňský grandslam to je 6 závodů na dost slušné úrovni všude se váží. Je to 3x plavaná, 2x feeder a nejlepší je dvoudenní závod na Butově, pátek tréning, sobota ráno plavačka odpoledne feeder, neděle ráno volnej styl a v mezičasech soustředění v místní restauraci :-)

                      Ladináč - Profil | So 5.3.2016 11:52:22

                      Labe dnes hodne teče.myslim,ze se v Sedlcankach to bude težké.

                        Ladináč - Profil | So 5.3.2016 11:14:19

                        chřenovák >> Ahoj Romane.netrpelive čekám na on-line přenos ze sedlčanek😀

                          Ladináč - Profil | So 5.3.2016 11:11:31

                          HP >> Ahoj.letos budu vybirat hlavne zavody z Rž ,Kde se vysledky započítávají do žebříčku.Urcite nevynecham domovské zavody a zavody,kde se mi v minulosti moc líbilo.

                            HP - Profil | So 5.3.2016 9:50:16

                            BOM >> Zajímavý pohled na věc.

                              valcha186 - Profil | So 5.3.2016 9:13:26

                              Ladináč >> Je to věc názoru. Lepší takto, docela schopně ořezané, než v případě přerostlých větví a pak jejich rozčísnutí po kmen po silnějším větru. Jsou to pak obrovská páky a strom se už nená zachránit a nebo to vypadá hůř než toto. Za dva roky z toho bude pěkná koruna, ale chce to pravidelnost, což zde nebylo.

                                BOM - Profil | So 5.3.2016 8:46:53 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                Rozhoduji se podle toho kdo tam bude, čím větší konkurence tím lepší, když jsou obsazené je mi to jedno

                                  HP - Profil | So 5.3.2016 6:09:21

                                  Položím jednu otázku? Jaká je pro Vás vůbec motivace při rozhodování na které závody se vydám, když jich mám v okolí v jeden den povícero? Děkuji za názory.

                                    TomášV - Profil | Pá 4.3.2016 18:07:08

                                    Ladináč >> to je dnešní móda, provádět ozdravné řezy. A pak, dřevo na topení se vždy hodí.
                                    Doufám, že mi do letošních závodů nic nevleze. Vloni jsem se v tom termínu válel v Řecku na pláži.

                                      Ladináč - Profil | Pá 4.3.2016 18:01:53

                                      TomášV >> jeste nemaj termín zavodu .Taky nechápu,proc ty stromy takhle vorezali...Koukal jsem na ne.dle mého subjektivního názoru uplne zdrave.

                                        TomášV - Profil | Pá 4.3.2016 17:55:44

                                        Ladináč >> a byl zdravý ten, kdo je ořezal ?
                                        Kdy tam budou závody ?

                                          Červené karty: splávkař