Gulášové závody 2020

Přátele amatérského sportovního rybolovu. Nebojte se vkládat úspěchy, fotky, postřehy z vašich závodů. A nebo se i zeptat ostatních rybářů na daný revír, kam by jste se chtěli jet zúčastnit právě pořádaných gulášových závodů.
Autor diskuse: Ladináč - Profil , 23.1.2016 všeobecné - závodní sektor
Dále moderují: TomášV Profil + lobotomie (fanik) Profil + kaprrr Profil + fish2 Profil + Tacud11 Profil + Bradek Profil + Knecht Profil + chřenovák Profil

Ladináč - Profil | Čt 25.2.2016 21:32:12

noba >> Dam vedet ten kostelec

    noba - Profil | Čt 25.2.2016 21:11:01

    Ladináč >> myslim ze je to ta první. V kostelci je to kdy?

      Ladináč - Profil | Čt 25.2.2016 20:14:37

      Glanis >> Jj jsou.poradaji to kostelečaci.

        TomášV - Profil | Čt 25.2.2016 20:05:48

        Glanis >> dva roky jsem tam nebyl. Předtím nic moc. Ale letos se tam chystám. Jako všude, je to o losu. Většinou dost nachytali k řece u stavidla.

          Glanis - Profil | Čt 25.2.2016 19:57:14

          Ladináč >> u kostelce jsou nějaké závody? ty ani neznám

            Ladináč - Profil | Čt 25.2.2016 19:45:13

            Glanis >> Krizi se závodem v kreseticich.Koukal jsem ted na fotky ,podobne jako na starém labičku u kostelce.

              Glanis - Profil | Čt 25.2.2016 19:39:22

              Ladináč >> jojo přesně tak, jezdím tam jen protože, že jsou v době, kdy ještě ostatní spí zimním spánkem. Asi možná proto jsou takové nevyspitatelné, alespon pro mě.

                chřenovák - Profil | Čt 25.2.2016 19:36:59

                  Ladináč - Profil | Čt 25.2.2016 19:35:16

                  Glanis >> Tam jsem taky jeste nebyl.ale uz jsem o nich taky uvažoval.To je na rameni labe?celakovice?

                    Ladináč - Profil | Čt 25.2.2016 19:31:53

                    chřenovák >> Ahoj.dekuju za nabidku Romane,ale asi bych byl naprd náhradník.od konce března budu kazdy vikend na gulasovkach

                      Glanis - Profil | Čt 25.2.2016 19:31:27

                      Padla tu zmínka o Grádu. Jezdíte někdo na tyto závody? jaké máte zkušenosti? osobně jsem absolvoval v posledních letech 3 ročníky a pokaždé uplně jiný závod.

                        chřenovák - Profil | Čt 25.2.2016 19:26:19

                        Ladináč - >> Ahoj scháníme nahradníka na Pražskou divizi ve feedru nechtěl bys☺

                          Ladináč - Profil | Čt 25.2.2016 18:46:29

                          noba >> tady je druha strana

                            Ladináč - Profil | Čt 25.2.2016 18:44:55

                            noba >> Tady

                              noba - Profil | Čt 25.2.2016 18:33:18

                              Ladináč >> ted nevim kde je tam stavidlo, ale chytal jsem na te straně kde za mnou byly stromy a na pravo ode me asi 10m nikdo nebyl.

                                Ladináč - Profil | Čt 25.2.2016 17:37:29

                                noba >> Kde jsi chytal?napravo od stavidla?

                                  noba - Profil | Čt 25.2.2016 17:23:27

                                  Ladináč >> to jsem celej já.

                                    Ladináč - Profil | Čt 25.2.2016 15:54:45

                                    noba >> Jo?😏

                                      Ladináč - Profil | Čt 25.2.2016 15:53:49

                                      kaprrr >> Kamos ma takovou dodávku,ale nerybari,ma tam i ledničku😀

                                        kaprrr - Profil | Čt 25.2.2016 15:45:37

                                        Ladináč >> Pak se tam na tu naší dodávku podíváš. Tu nepřehlédneš. Jen už nám začíná být malá. Už někdy jezdíme ve 3 nebo 4. I víc. Ale je to lepší, přijet v pátek večer.

                                          Červené karty: splávkař