Gulášové závody 2020

Přátele amatérského sportovního rybolovu. Nebojte se vkládat úspěchy, fotky, postřehy z vašich závodů. A nebo se i zeptat ostatních rybářů na daný revír, kam by jste se chtěli jet zúčastnit právě pořádaných gulášových závodů.
Autor diskuse: Ladináč - Profil , 23.1.2016 všeobecné - závodní sektor
Dále moderují: TomášV Profil + lobotomie (fanik) Profil + kaprrr Profil + fish2 Profil + Tacud11 Profil + Bradek Profil + Knecht Profil + chřenovák Profil

Nfish2 - Profil | Ne 28.2.2016 11:30:18

HP >> Můj názor je startovné investovat do cen vydělat na jídle.

    NHP - Profil | Ne 28.2.2016 11:18:16

    noba >> Já to beru tak, že jsem na závodech jako zákazník. Tedy nejsem li spokojený, po druhé na ně jet nemusím. Pořadatel by si měl uvědomit ze jednou namastěna kapsa může znamenat vysypanou pro příště.

      NTacud11 - Profil | Ne 28.2.2016 10:26:05

      Ladináč >> Ten Lunikov bych chtel letos zkusit :-)

        Nlobotomie (fanik) - Profil | Ne 28.2.2016 9:48:50

        noba >> tak záleží kolik vás tam bylo :)
        pokud 5, tak ceny dobrý, pokud 50 tak si namastili kapsu ;)

          Nnoba - Profil | Ne 28.2.2016 7:44:42

          Ladináč >> jaky byly loni ceny? Předloni to byla dost bída, za 400,- startovnýho první místo husa, druhý kilo medu a třetí myslím že 5l soudek piva.

            NLadináč - Profil | Ne 28.2.2016 0:04:49

            noba >> ja 2015 3misto lunikov.druhy Franta velingr.a prvni ševča.Docela jsem byl sedrenej.kapr za kaprem.

              NHP - Profil | So 27.2.2016 17:54:04

              polo >> krásná ryba, ale než bych ji zdolal, tak vytahnu dva maly kapřiky.

                Nnoba - Profil | So 27.2.2016 17:45:30 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                Ladináč >> tak o tom taky něco vím :-)

                  NLadináč - Profil | So 27.2.2016 16:59:43

                  Lunikov.takovych macku je tam vic..tady se nevyplati slabe navazce😏2015.

                    Npolo - Profil | So 27.2.2016 9:52:37

                      Npolo - Profil | So 27.2.2016 9:41:37 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      HP >> dřenice 2015 dvojice,tam se dá chytit aj sladkovodní delfín

                        NLadináč - Profil | Pá 26.2.2016 21:38:40

                        2.4.Zbysov.byl jste v minulosti nekdo?

                          NGlanis - Profil | Pá 26.2.2016 18:27:25

                          TomášV >> Zažil jsem tam i přesný opak okolo té hospody se chytlo pár ryb a pak přišli lidi co seděli někde za zatáčkou směrem k té lávce a všichni měli několik metrů ryb.

                            NLadináč - Profil | Pá 26.2.2016 18:13:23

                            Nekdo v sobotu do Poličky?

                              Nkoralovec1 - Profil | Pá 26.2.2016 12:47:21

                              Kdyby někdo chtěl info o zavodech v Kostelci tak napište. Jezdím tam každý rok. Kdyby jste přijeli mužete se i podívat na Jezero Kopa to je hned vedle.

                                NHP - Profil | Pá 26.2.2016 12:47:15

                                lobotomie (fanik) >> I když do května je daleko, tak děkuji za radu. Ale jestli je poctivé losování, tak je to stejně o štěstí.

                                  Nlobotomie (fanik) - Profil | Pá 26.2.2016 12:33:22

                                  když budeš mít boudu v zádech tak proti tobě bude hráz... osobně bych se vyhnul z tohoto pohledu pravé straně (při pohledu z hráze od stavidla levé straně) případně se dostat co nejblíž k hrázi.

                                    NHP - Profil | Pá 26.2.2016 12:09:09

                                    lobotomie (fanik) >> Tak lepší než když se nelosuje vůbec, přesto na první návštěvu jistě velká nevýhoda.

                                      NHP - Profil | Pá 26.2.2016 8:56:12 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      Hodně závodů se pořádá v Poličce, a přemýšlím, že bych místní závody někdy navštívil, například peklo, jen se chci zeptat, jaké máte zkušenosti s losováním na jejich závodech. Nebo se místa nějak vybírají? Ať si alespoň trochu udělám obrázek. Dík

                                        Nkoralovec1 - Profil | Pá 26.2.2016 7:39:39 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        noba >> Ahoj v Kostelci jsou závody většinou poslední sobotu v dubnu. Další info dodám.

                                          Červené karty: splávkař