Gulášové závody 2020

Přátele amatérského sportovního rybolovu. Nebojte se vkládat úspěchy, fotky, postřehy z vašich závodů. A nebo se i zeptat ostatních rybářů na daný revír, kam by jste se chtěli jet zúčastnit právě pořádaných gulášových závodů.
Autor diskuse: Ladináč - Profil , 23.1.2016 všeobecné - závodní sektor
Dále moderují: TomášV Profil + lobotomie (fanik) Profil + kaprrr Profil + fish2 Profil + Tacud11 Profil + Bradek Profil + Knecht Profil + chřenovák Profil

Ladináč - Profil | Čt 25.2.2016 15:42:05

kaprrr >> Tak to mate dobry..taky vázne uvazuju o transporteru.s tou lůžkovou upravou.prijet večer.dat si pivko a rano rovnou nastoupit..

    kaprrr - Profil | Čt 25.2.2016 15:38:06

    Ladináč >> My máme dodávku, ve které máme 2 postele nad sebou a tam spíme, ale jak říká Láda, moc toho tam nenaspíš. Je tam taky dřevěná chatka, ve které se topí, ale tam je furt živo a spěji tam jen ti, co už jsou totálně opilí.

      Ladináč - Profil | Čt 25.2.2016 15:31:30

      polo >> 😊😊

        noba - Profil | Čt 25.2.2016 8:43:18

        Ladináč >> to asi ne. Nejspis sem mel oranzovy s napisem ožralok team ;-)

          polo - Profil | Čt 25.2.2016 8:34:44

          Ladináč >> tam se nespí,tam se chlastá.:DDD

            Ladináč - Profil | St 24.2.2016 22:52:59

            noba >> Mel si zeleny triko?

              Ladináč - Profil | St 24.2.2016 22:39:57

              noba >> Letos si to ohlidame😉😀

                noba - Profil | St 24.2.2016 22:37:50

                Ladináč >> kdo vi jak to vubec bylo. ;-) ne ne tam jsem jeste nikdy nebyl.

                  Ladináč - Profil | St 24.2.2016 22:36:32

                  zajicc1 >> Ahoj.tam nevim.bohuzel.snad daji rybari ze severu vedet...

                    Ladináč - Profil | St 24.2.2016 22:35:06

                    noba >> Bylo to o 2cm.oni i vysledky na internetu byly malinko jine..jsi byl i v měšicich?

                      Ladináč - Profil | St 24.2.2016 22:33:10

                      kaprrr >> Kde tam přespiš?

                        zajicc1 - Profil | St 24.2.2016 19:59:47

                        Dobry vecer chci se zeptat nevite kdy budou rybarske detske zavody v okoli severnich cech predem dekuji za odpoved :)

                          kaprrr - Profil | St 24.2.2016 19:45:00

                          Ladináč >> Tak včera večer jsi se přihlásil do Křesetic a dneska večer už to má obsazený. I to svědčí o perspektivitě závodu. My tam možná pojedem už v pátek odpoledne.

                            noba - Profil | St 24.2.2016 16:00:33

                            Ladináč >> :-) akorat mám za to že při vyhlasovaní říkali, ze to bylo o 2cm a ve vysledkach pak bylo o 20. tak nevim

                              Ladináč - Profil | St 24.2.2016 15:24:02

                              noba >> Ves jste měli opravdu tesnou.

                                Ladináč - Profil | St 24.2.2016 15:23:09

                                noba >> Velika ves druhej.vim😊.brezineves se na netu najit da.mešice a baš tdam vedet.

                                  noba - Profil | St 24.2.2016 14:40:19

                                  koralovec1 >> ja o nich ale nevim, pokud bych to někdy dohledal tak dam vědět

                                    koralovec1 - Profil | St 24.2.2016 14:30:03

                                    noba >> Když budeš o těch závodech vědět tak napiš. Zajímají mě ještě Měšice.

                                      dragonik - Profil | St 24.2.2016 12:26:04

                                      draveček >> Co jsem prave slysel tak na Masinhausu letos byt nemaji ale vim to jen z doslechu a ty dalsi termíny rekni dík

                                        noba - Profil | St 24.2.2016 12:02:48

                                        já 2 >> zavody ve Vodnanech uz dlouho nebyly.

                                          Červené karty: splávkař