Vše o fotografování a technice s tím spojené

Po pár šťouchancích od přátel fotografů ohledně založení nové diskuze,jsem se rozhodl ,že tak tedy učiním. Byli by jsme rádi kdyby se zde probrala a probírala témata ohledně značek,programů na editaci ,monitory,objektivy,fotoaparáty a vše co souvisí s moderní a dnes převážně digitální fotografií.A v neposlední řadě si zde předávali zkušenosti nabyté dlouhodobými nebo i krátkodobými znalostmi v oblasti tohoto krásného a stále se deroucího dopředu koníčka.Věřím ,že si tady každý najde to svoje a každý je tu vitán!!!

Použivejte pro vkládani fotografií do diskuze v následujícím formatu velikost: 1200 x 900 pix na šířku a max.170Kb.Následně v editoru uložit JPEG pro Web a posleze vlozit do diskuze.

Děkuji
Autor diskuse: zelí - Profil , 10.1.2016 všeobecné - ostatní
Dále moderují: DeProfundis Profil + jirka0 Profil

NPíňas - Profil | Ne 10.1.2016 15:38:53

tady jsou společně

    NPíňas - Profil | Ne 10.1.2016 15:37:48

    Denny >> hele je

      NDenny - Profil | Ne 10.1.2016 15:37:12

      Erva >> Radku opravdu to vyzkousej.Sedni si nekde ke stromu a za chvilku se sesplha az nad tvou hlavu.To je snad nezvedavejsi ptak co znam :-)

        NDenny - Profil | Ne 10.1.2016 15:36:00

        Píňas >> Tady kos neni,pouze kanadsky drozd a ten pres zimu,jako mnoho dalsich,zmizi do tepla.Tady jedini tvorove,kteri vyhaneji ptactvo s krmitek jsou veverky :-)

          NReznik76 - Profil | Ne 10.1.2016 15:18:41

          Filip00 >> možná když budeš dělat pokusy tak zkus fotit s bleskem a ten blesk zakryj papírem

            NDenny - Profil | Ne 10.1.2016 15:16:46

            Píňas >> U me uz jen chybi,aby me klovali do ucha,kdyz tam prichazim :-) Jakmile napadl snih,tak jsou tam prakticky cely den.Bohuzel ta pestrost tam chybi,zatim jen 7 druhu a to u jednoho zatim nevim o jakeho fogla jde,zmizi,jakmile jsem na dohled.

              NDenny - Profil | Ne 10.1.2016 15:10:03

              Píňas >> Jen otazka casu.Zvykaji si rychle a pokud budete mit aspon trosku zimu,tak se k nim dostanes hodne blizko.Ja kdyz jdu doplnovat krmeni,tak uz me k sobe sykorky pusti temer na dosah.

                NPíňas - Profil | Ne 10.1.2016 15:07:07

                ještě jedna

                  NPíňas - Profil | Ne 10.1.2016 15:05:42

                  Tak to funguje,jen jsem ještě upravil usazení krmítka ale když jsem schovanej v pergole a mám dálku tak se mi je daří chytit na krmidle

                    NJPfish - Profil | Ne 10.1.2016 14:49:38

                    Nemáte někdo tenhle stroj NIKON COOLPIX P900 ? To by byla mašinka na monitoring konkurence :-)

                    https://www.youtube.com/watch?v=mPxC_VYHDmc

                      NLedňáček (Iceman) - Profil | Ne 10.1.2016 14:49:22

                      Filip00 >> Zoner.

                        NLedňáček (Iceman) - Profil | Ne 10.1.2016 14:49:09

                        Filip00 >> pod vodou jsem nikdy nefotil, nemohu sloužit.
                        Popsal jsem jak fotím doma mušky.

                          NFilip00 - Profil | Ne 10.1.2016 14:48:58

                          Ledňáček (Iceman) >> včem upravuješ prosím

                            NErva - Profil | Ne 10.1.2016 14:47:25

                            Bacha - Ano i to je jedna z možných variant ,která mě napadla .

                              NFilip00 - Profil | Ne 10.1.2016 14:46:33

                              Ledňáček (Iceman) >> a podvodou to uděláš jak, jsem koupil Pentax WG4 ,ale potřeboval bych poradit, co nastavit

                                NLedňáček (Iceman) - Profil | Ne 10.1.2016 14:41:02

                                Filip00 >> osobne vzdy upravuji v programu. Takze ti neporadim presne. Ja dam fotak na stativ manualne vyvazim bilou. Nastavim si prioritu clony jak chci cas si fotak dopocita sam. A fotim s dalkovou spousti.

                                  NFilip00 - Profil | Ne 10.1.2016 14:38:01

                                  Ledňáček (Iceman) >> jak se to má nastavit podle Vás všech, abych nemusel opravovat v programu

                                    NLedňáček (Iceman) - Profil | Ne 10.1.2016 14:30:56

                                    Filip00 >> půjčil jsem si jednu tvou, na pár kliků jsem to trošku srovnal, ono to SW půjde dodělat :-)

                                      NFilip00 - Profil | Ne 10.1.2016 14:26:44

                                      Bacha >> svítím na to zářívkou

                                        NBacha - Profil | Ne 10.1.2016 14:22:19

                                        Erva >> Je špatně nastaveno vyvážení bílé. Ty modré fotky jsou asi pod zářivkou, nebo čím...Ty prostřední jsou lepší...možná to bylo atomaticky vyváženo a tam dělá foťák mnoho chyb.