Vše o fotografování a technice s tím spojené

Po pár šťouchancích od přátel fotografů ohledně založení nové diskuze,jsem se rozhodl ,že tak tedy učiním. Byli by jsme rádi kdyby se zde probrala a probírala témata ohledně značek,programů na editaci ,monitory,objektivy,fotoaparáty a vše co souvisí s moderní a dnes převážně digitální fotografií.A v neposlední řadě si zde předávali zkušenosti nabyté dlouhodobými nebo i krátkodobými znalostmi v oblasti tohoto krásného a stále se deroucího dopředu koníčka.Věřím ,že si tady každý najde to svoje a každý je tu vitán!!!

Použivejte pro vkládani fotografií do diskuze v následujícím formatu velikost: 1200 x 900 pix na šířku a max.170Kb.Následně v editoru uložit JPEG pro Web a posleze vlozit do diskuze.

Děkuji
Autor diskuse: zelí - Profil , 10.1.2016 všeobecné - ostatní
Dále moderují: DeProfundis Profil + jirka0 Profil

NCasio - Profil | Čt 4.2.2016 20:45:47

zelí >> no to sis taky mohl víc dopřát, D810 třeba :-)

    Nzelí - Profil | Čt 4.2.2016 20:43:59

    Casio >> ale koukal jsem i na ten model Canonu co ma Deny 7DMarkII a to je teda taky kus tela,az moc velke mi to pripada:-))

      NErva - Profil | Čt 4.2.2016 20:39:37

      Casio - Myslíš nadšení z toho že držel v ruce Nikon co ???:-)))

        NCasio - Profil | Čt 4.2.2016 20:27:22

        zelí >> no a co jsi držel za Nikon v ruce?? rozpovídej se ,vím že se těžko zastírá to obrovský nadšení.:-))

          Nzelí - Profil | Čt 4.2.2016 20:03:18

          Casio >> poznal jsem ho podle fotek.Na sluneční clone mel asi tak 5mm škrabanecek od trnu šípku nebo čeho.A podle toho jsem ho poznal.Kdyby ho nafotili jinak bez toho škrabnuti,tak jsem vedel hovno.A navic tam byl dodatek ze ma neoriginalni krytky.No original krytky mam v aute,tak aby je mel ten objektiv viď:-)))

            Nzelí - Profil | Čt 4.2.2016 19:59:44

            Casio >> a takhle skončilo:-))

              NCasio - Profil | Čt 4.2.2016 19:53:16

              zelí >> no počkej a jak jsi věděl že je to on? poslali nejdřív v.č.?

                Nzelí - Profil | Čt 4.2.2016 19:50:24

                Casio >> takhle to zacalo:-))

                  Nzelí - Profil | Čt 4.2.2016 19:29:38

                  Casio >> Byli na nem nasazeny neoriginalni krytky a na prednim členu od Sigmy:-))))

                    NCasio - Profil | Čt 4.2.2016 19:21:34

                    zelí >> hele Láďo a on ten hoch to tam dones bez zadní krytky nebo jsi ho neměl nasazenej??

                      Nzelí - Profil | Čt 4.2.2016 19:16:52

                      b.gun >> diky,přesne tak..ten objektiv me strasne mrzel

                        Nb.gun - Profil | Čt 4.2.2016 19:15:21

                        zelí >> Tak to gratuluji! To nejdůležitější máš zpět.

                          Nzelí - Profil | Čt 4.2.2016 19:13:34

                          Jitkagold >> jako z druhe ruky ho koupis u nas od 10-12 litru,novej kolem 20 tisic:-))

                            NJitkagold - Profil | Čt 4.2.2016 18:59:04

                            zelí >> Ladiku,co je u tebe par babek?? Ja jsem ho nasla nejlacineji za 490 $.

                              NDenny - Profil | Čt 4.2.2016 18:54:44

                              zelí >> Copak doma kdyz neco davam do nejakeho prodeje,tak si obchod nenaskenuje obcanku? Muze byt falesna,ale tim se dotycny vystavuje dalsimu paragrafu a pak uz je to na basu.Nemusime si nalhavat,jak je to dnes se soudnimi znalci.Ty ten objektiv klidne osacujou na 4999 kacek a je to prestupek jak vysitej.

                                Nzelí - Profil | Čt 4.2.2016 18:54:15

                                Casio >> :-)))))))))))))))))

                                  NCasio - Profil | Čt 4.2.2016 18:53:25

                                  zelí >> a co teď budeš dělat se dvěma kurwítkama?? :-) To abys je dal jako doublekurwítko . Pak už by to asi bylo poznat ,že? :-))))))))))))

                                    Nzelí - Profil | Čt 4.2.2016 18:53:03

                                    chlapi ja su tak štastnýýýý

                                      Nzelí - Profil | Čt 4.2.2016 18:51:48

                                      Denny >> jinak Karle kup 17-40/ f4 Lko a budes nadmiru spokojen!!!!!!!!!!! U vas urcite za par babek

                                        Nzelí - Profil | Čt 4.2.2016 18:50:36

                                        Denny >> maji ho na kamerach,taky hned IT technik vyjizdel zaznamy!!!!!