Vše o fotografování a technice s tím spojené

Po pár šťouchancích od přátel fotografů ohledně založení nové diskuze,jsem se rozhodl ,že tak tedy učiním. Byli by jsme rádi kdyby se zde probrala a probírala témata ohledně značek,programů na editaci ,monitory,objektivy,fotoaparáty a vše co souvisí s moderní a dnes převážně digitální fotografií.A v neposlední řadě si zde předávali zkušenosti nabyté dlouhodobými nebo i krátkodobými znalostmi v oblasti tohoto krásného a stále se deroucího dopředu koníčka.Věřím ,že si tady každý najde to svoje a každý je tu vitán!!!

Použivejte pro vkládani fotografií do diskuze v následujícím formatu velikost: 1200 x 900 pix na šířku a max.170Kb.Následně v editoru uložit JPEG pro Web a posleze vlozit do diskuze.

Děkuji
Autor diskuse: zelí - Profil , 10.1.2016 všeobecné - ostatní
Dále moderují: DeProfundis Profil + jirka0 Profil

Nzelí - Profil | Čt 4.2.2016 18:49:53

Jinak musim rici ze Megouš se zachoval ferove!!!!!!!!!!!!!!

Oni totiž prodavali pouze objektiv a az na muj dotaz jestli nahodou u toho nebylo TC Kenko,tak pan vedoci bazaru šahnul do šupliku a vyndal ho a pridal k objektivu.Nebylo ani v nabidce,ten uz byl asi nachystan pro podpultovku asi.Moch se na me vysrat,ale zachoval se ferove.
Ten chlap byl zdrcen.Řikal ze se to jeste nestalo to co dnes a ze prisli o slusnej peníz,ale ze mi gratuluje!!!!!!!!!!!!!!!!!

    NCasio - Profil | Čt 4.2.2016 18:49:48

    Denny >> Ty co jmenoval Láďa je optimální rozsah. Já než jsem dospěl k 16-35 jsem měl asi 10 dní Tokinu 11-16/2,8 kdyby byla aspoň do 30mm nebylo co řešit! :-)

      NDenny - Profil | Čt 4.2.2016 18:49:12

      zelí >> Lado verim,ze kdyz to hodili do placu,tak netusili,ze je to corka,ale neverim,ze by byli na tom tak,ze by si nepamatovali vek,postavu a tvar prodavajiciho.

        Nzelí - Profil | Čt 4.2.2016 18:46:48

        Casio >> vim jenom ze ho vykoupili včera i s TC!!!

          NDenny - Profil | Čt 4.2.2016 18:46:14

          Casio >> ano

            Nzelí - Profil | Čt 4.2.2016 18:46:06

            Erva >> :-)))))))))))))) jo dneska jsem tam mel v ruce tu vasi pogumovanou nadheru!!!! Jako nejsou to osklive fotaky,ale ta guma mi je takova neprijemna,ale ja gumu nemam rad v zadnem provedeni:-)))))

              NCasio - Profil | Čt 4.2.2016 18:45:09

              Denny >> co je krátký? 18-55?

                Nzelí - Profil | Čt 4.2.2016 18:44:46

                Erva >> Taky byli Radku pekne otravený!!! V kramu docela dost lidi a najednou takova shouw:-)))
                Ale sam ten policajt rikal ze se to blbe zjistuje jestli je to kradené a obcanka v dnesni dobe neni nic co by se nedalo sehnat nebo udelat.Pochopitelne ho maji na kamerach toho co to prodaval!!!

                  NCasio - Profil | Čt 4.2.2016 18:43:18

                  zelí >> víš něco bližšího, jakou cestu urazil něž se dostal do mega? ve zkratce...

                    Nzelí - Profil | Čt 4.2.2016 18:42:37

                    Jitkagold >> Fotak tam nemeli a ani v nabidce na E-shopu!!!

                      Nzelí - Profil | Čt 4.2.2016 18:41:50

                      Píňas >> :-)))

                        NDenny - Profil | Čt 4.2.2016 18:41:47

                        Casio >> Z tech kratkych pouze setaky.

                          Nzelí - Profil | Čt 4.2.2016 18:41:29

                          Anýzový dědek >> a kde by to číslo vzali??? Jasne rikali že jsem jim mel vyrobni cisla poslat,ale co by jako delali?? myslis ze by se obtezovali volat policii a hrat tam s nekym komedii,treba ano treba ne.Nevim....

                            NErva - Profil | Čt 4.2.2016 18:40:34

                            zelí - Kurwa ani nevíš jakou mám radost i když mě někdy serkáš :-)))))))))))))))))))))))))))

                              Nzelí - Profil | Čt 4.2.2016 18:39:56

                              Casio >> :-))))) je dost mozne ze ho budu mít,ale čekam že nejpozdeji za měsic.Ale to me vubec nesere.

                                NErva - Profil | Čt 4.2.2016 18:37:49

                                zelí - Laďo v prvním případě velká gratulace že se alespoň něco našlo , věc druhá , čumím jak péro na megapixel a pokládám si otázku koupě použitého zboží nejen na jejich bazaru ,aby náhodou jsem třeba do budoucna něco nekoupil a následně u mě zvonila policie ČR s tím že jsem koupil z vyhlášeného a značkového obchodu na fototechniku kradené zboží ......

                                  NJitkagold - Profil | Čt 4.2.2016 18:37:36

                                  zelí >> Tak to je super a co fotak ? Ten uz prodali ? A maji jmeno prodejce ?

                                    NLSD - Profil | Čt 4.2.2016 18:33:58

                                    zelí >>
                                    Skvělá práce!!!!

                                    Sto bodou

                                      NPíňas - Profil | Čt 4.2.2016 18:33:34

                                      zelí >> tak to je super zpráva,gratuluju. Já už prošoupal troje kecky po Žižkovských zastavarnách

                                        NAnýzový dědek - Profil | Čt 4.2.2016 18:32:25

                                        zelí >> Tak to je hustý, oni si ani neprověřili podle čísla , že to může být kradené?
                                        Tak to je gól roku....:-)
                                        Hlavně , že se našel , ale asi ho tak brzo neuvidíš- (předmět doličný)....... :-(