Bohušický rybník - jezdí tam někdo ?

Chceme s partou udělat sraz pár lidí z MRKu a zatím to vypadá na tento rybník. Víte někdo, jak to tam chodí ? Jaké tam jsou podmínky atd ? Budu rád za každé info.

Na MRKu není nic a na internetu jenom toto: https://www.facebook.com/blahavydra/?fref=ts

Předem děkuji.
Autor diskuse: MAXXSKATER - Profil , 5.1.2016 všeobecné - revíry, cestování
Dále moderují: marmyš Profil + dada11 Profil + novas32 Profil + Buffalo1969 Profil

Připomenutí termínu rezervace. Tzv...deadline...:-) Termín je do 31.10.2022

Od 3.8.2022 hlasovalo 0 čtenářů.

Nnovas32 - Profil | Út 5.7.2022 13:32:12

dada11 >> ty kecko😂😂😂

    Ndada11 - Profil | Út 5.7.2022 13:28:40

    novas32 >> Hangár na boing.

      Nnovas32 - Profil | Út 5.7.2022 13:25:23

      dada11 >> ale takovou malou stodolu 🤏🏠😁

        Ndada11 - Profil | Út 5.7.2022 13:16:11

        novas32 >> Já taky ne. Ale stodolu ještě dám 😀😀😀

          Nnovas32 - Profil | Út 5.7.2022 13:13:14

          marmyš >> clovece pres autobus jsem to nikdy nezkousel🙈😂

            Nmarmyš - Profil | Út 5.7.2022 12:33:17

            novas32 >> Kde jsou ty doby že jsme přechcali autobus. :-))

              Nnovas32 - Profil | Út 5.7.2022 12:15:56

              marmyš >> proud uz taky ne :-DDD

                Nnovas32 - Profil | Út 5.7.2022 12:15:07

                MildaBigDxx >> MildaBigD - 4.7.2022 17:10:02 >> na tyhle fotce jsou nejkrasnejsi ucastnici zajezdu :-DDD Emila nepocitam, byl poprvy a stouplo by mu to do hlavy :-DDD

                  Ndada11 - Profil | Po 4.7.2022 19:13:31

                  marmyš >> 😀

                    Nmarmyš - Profil | Po 4.7.2022 18:59:02

                    dada11 >> prut ne,ale proud. :-)))

                      Ndada11 - Profil | Po 4.7.2022 18:54:29

                      marmyš >> Takovej prut nemá 😀😀😀

                        Ndada11 - Profil | Po 4.7.2022 18:54:07

                        MildaBigDxx >> MildaBigD - 4.7.2022 18:36:05 >> Já ti romantiku nabízel. A ty jsi nechtěl 😘😘😘😘. Tak jsem si užil jinde.

                          Nmarmyš - Profil | Po 4.7.2022 18:45:33 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          MildaBigDxx >> MildaBigD - 4.7.2022 18:36:05 >> Ten vlevo vypadá jako by tam chcal. :-))

                            NMildaBigD - Profil | Po 4.7.2022 18:36:05

                            Večerní romantika...

                              NBuffalo1969 - Profil | Po 4.7.2022 17:22:30

                              novas32 >> srabe 🤣🤣🤣🤣🍺

                                NMildaBigD - Profil | Po 4.7.2022 17:10:02 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                Jojo- bylo to fajn!

                                  NJaMi - Profil | Po 4.7.2022 16:56:06 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  2022 Super klucí. Díky všem moc.

                                    Nmarmyš - Profil | Pá 1.7.2022 21:48:10

                                    kubah >> Nemám žádné,ten smrad cítím i z videa.

                                      Nkubah - Profil | Pá 1.7.2022 20:47:20

                                      marmyš >> ahoj, asi záleží jaké máš :-))

                                      https://www.youtube.com/watch?v=pr-i1pNNPAE&t=535s

                                        Nvladěna - Profil | Pá 1.7.2022 12:19:56

                                        marmyš >> bléééé...-))

                                          Červené karty: Annaa1