Bohušický rybník - jezdí tam někdo ?

Chceme s partou udělat sraz pár lidí z MRKu a zatím to vypadá na tento rybník. Víte někdo, jak to tam chodí ? Jaké tam jsou podmínky atd ? Budu rád za každé info.

Na MRKu není nic a na internetu jenom toto: https://www.facebook.com/blahavydra/?fref=ts

Předem děkuji.
Autor diskuse: MAXXSKATER - Profil , 5.1.2016 všeobecné - revíry, cestování
Dále moderují: marmyš Profil + dada11 Profil + novas32 Profil + Buffalo1969 Profil

Připomenutí termínu rezervace. Tzv...deadline...:-) Termín je do 31.10.2022

Od 3.8.2022 hlasovalo 0 čtenářů.

Nmarmyš - Profil | Pá 1.7.2022 11:54:11

    Nnovas32 - Profil | Pá 1.7.2022 11:50:48

    Buffalo1969 >> a tema smradlavejma rybama to muzes zajist😝😂😂😂 hele ja to fakt nedam😂😂😂

      Nnovas32 - Profil | Pá 1.7.2022 11:49:25

      Buffalo1969 >> twl to si delas prdel ze jo? Proc tu celou dobu resime spolecny jidlo? Krknu mas na vecere a hotovo😡

        NBuffalo1969 - Profil | Pá 1.7.2022 11:32:27

        Hele ja jsem v klidu. Vezu si 12 steaků z krkovice s kostí. Takže ja to fakt jíst nebudu. 🍻🤣🍺

          Nnovas32 - Profil | Pá 1.7.2022 11:29:07

          MildaBigDxx >> MildaBigD - 1.7.2022 4:56:56 >> kazdopadne bych to otviral u Fandy v baraku, dostatecne daleko😂

            Nnovas32 - Profil | Pá 1.7.2022 11:28:10

            marmyš >> 🙈🙈🙈🙈😂 je to rebel!!!!

              NMildaBigD - Profil | Pá 1.7.2022 4:56:56

              novas32 >> já si pořád ještě myslím, že jo....ale třeba vyměknu, až uvidím Dádu blejt!! 😁

                Nmarmyš - Profil | Čt 30.6.2022 22:30:28

                drak+ >> Rolu hajzlpapíru a valí k lesu :-))

                  Ndrak+ - Profil | Čt 30.6.2022 21:58:59

                  marmyš >> pepo novas má v 5:30 rozcvičku tak nechce bejt rušen :--)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

                    Nmarmyš - Profil | Čt 30.6.2022 21:52:35

                    novas32 >> To je pozdě? Mohu dojet na pátou.

                      Nnovas32 - Profil | Čt 30.6.2022 21:38:16

                      MildaBigDxx >> MildaBigD - 30.6.2022 20:49:08 >> ja se toho nezucastnuju☠👽

                        Nnovas32 - Profil | Čt 30.6.2022 21:37:15

                        marmyš >> jisteze bude😁😁👍 ale v sest??? Si se posral???😂😂😂

                          Ndada11 - Profil | Čt 30.6.2022 20:52:24

                          MildaBigDxx >> MildaBigD - 30.6.2022 20:49:08 >> Ano myslím. Čím víc lidí, tím větší prdel 😀😀😀😀. Stejně si myslím, že to vyhodíme. Ale pokud někdo bude chtít, tak ať si dá.

                            NMildaBigD - Profil | Čt 30.6.2022 20:49:08

                            dada11 >> jestli myslíš tu voňavou ze Švédska, tak to bych nechal na pondělí, aby se nám ta cházka nerozprchla hned první den! 😁

                              Ndada11 - Profil | Čt 30.6.2022 20:39:47

                              marmyš >> Neboj nic. Budu k tobě hodný a něžný. Někam se vlezeš.

                                Ndada11 - Profil | Čt 30.6.2022 20:37:31

                                marmyš >> Jo a až dorazí milda, asi taky v sobotu. Tak načínáme plechovku. Jsi zván.

                                  Nmarmyš - Profil | Čt 30.6.2022 20:37:26

                                  dada11 >> Vedle tebe nelovím,ty bys mi to vychytal.

                                    Ndada11 - Profil | Čt 30.6.2022 20:36:25

                                    MildaBigDxx >> MildaBigD - 30.6.2022 19:57:52 >> Já budu rád, když vyrazím do půl čtvrté.

                                      Ndada11 - Profil | Čt 30.6.2022 20:35:39

                                      marmyš >> Místo bude, neboj nic 😀👍

                                        Nmarmyš - Profil | Čt 30.6.2022 19:59:22

                                        dada11 >> Já bych přijel v sobotu v 6.00 a večer v 18.00 bych končil. Nevím ale jestli tam bude pro mne místo.

                                          Červené karty: Annaa1