Bohušický rybník - jezdí tam někdo ?

Chceme s partou udělat sraz pár lidí z MRKu a zatím to vypadá na tento rybník. Víte někdo, jak to tam chodí ? Jaké tam jsou podmínky atd ? Budu rád za každé info.

Na MRKu není nic a na internetu jenom toto: https://www.facebook.com/blahavydra/?fref=ts

Předem děkuji.
Autor diskuse: MAXXSKATER - Profil , 5.1.2016 všeobecné - revíry, cestování
Dále moderují: marmyš Profil + dada11 Profil + novas32 Profil + Buffalo1969 Profil

Připomenutí termínu rezervace. Tzv...deadline...:-) Termín je do 31.10.2022

Od 3.8.2022 hlasovalo 0 čtenářů.

NMildaBigD - Profil | Čt 30.6.2022 19:57:52

dada11 >> já jedu zítra o půlnoci...asi...pokud nezaspím.....😁

    Ndada11 - Profil | Čt 30.6.2022 19:40:16

    marmyš >> Jak jedem zítra? Domlouvali sme se všichni.

      Nmarmyš - Profil | Čt 30.6.2022 18:31:40

      dada11 >> Ty jsi Davide domlouval ten lov?

        Ndada11 - Profil | St 11.5.2022 22:14:14

        Buffalo1969 >> V pohodě 😀😀. Ale neznám. Sem tam si koupím v Albertu Znojmo v petce. Tuším 55kč za litr.

          NBuffalo1969 - Profil | St 11.5.2022 22:06:26

          dada11 >> ten pivovar je " z Losin". Velké Losiny. Proto ta přesmyčka. 😉🍺

            Ndada11 - Profil | St 11.5.2022 21:30:19

            Buffalo1969 >> Nevím, nikdy sem ho neměl 😀

              NBuffalo1969 - Profil | St 11.5.2022 21:00:40

              dada11 >> wolle, víš jak je dobrej?......bys čuměl...:-)
              Ale je fakt, že za PETku 0,7L dát 95Kč je fakt prasárna.....:-)))))

                Ndada11 - Profil | St 11.5.2022 20:36:06

                Buffalo1969 >> Zlosina 😀😀😀

                  NBuffalo1969 - Profil | St 11.5.2022 20:01:25

                  dada11 >> přesně. Dám si na partu dobrejch lidí. 🍺😎

                    Ndada11 - Profil | St 11.5.2022 17:11:52

                    Už aby to bylo 😀🍻🍻🍻🍻🍻🍻

                      NMildaBigD - Profil | St 11.5.2022 14:14:21

                      marmyš >> já ti nevím.... Tady se řídíme náboženskými svátky a termíny setí, sklizně a orby... Ostatní jsou podružné údaje... 😁

                        Nmarmyš - Profil | St 11.5.2022 13:45:25

                        MildaBigDxx >> MildaBigD - 11.5.2022 13:43:27 >> Ty máš pravoslavný kalendář? :-))

                          Nmarmyš - Profil | St 11.5.2022 13:44:57

                          MildaBigDxx >> MildaBigD - 11.5.2022 13:43:27 >> Druhého až šestého července.

                            NMildaBigD - Profil | St 11.5.2022 13:43:27

                            marmyš >> jaký je vlastně letos termín srazu?

                              Nmarmyš - Profil | St 11.5.2022 13:42:17

                              MildaBigDxx >> MildaBigD - 11.5.2022 12:48:41 >> Pěkně jsi to oživil,už vidím jak to bude dál. .-))

                                NMildaBigD - Profil | St 11.5.2022 12:48:41

                                marmyš >> já jo a bude to slůně... Už mu leze chobot! 🤪

                                  Nmarmyš - Profil | St 11.5.2022 11:43:18

                                  MildaBigDxx >> MildaBigD - 11.5.2022 11:00:50 >> Možná tobě,já těhotnej nejsem. :-)

                                    NMildaBigD - Profil | St 11.5.2022 11:00:50

                                    Bylo by načase to tady oživit.... Termín se blíží....

                                      NMildaBigD - Profil | Čt 31.3.2022 20:26:07

                                      marmyš >> tak já jí začnu do jídla dávat seno, ať si na tu nádivku pomalu zvyká.... 🤪

                                        Nmarmyš - Profil | Čt 31.3.2022 20:20:01

                                        MildaBigDxx >> MildaBigD - 31.3.2022 19:48:18 >> Pošli mi ji vycpanou. :-)

                                          Červené karty: Annaa1