Bohušický rybník - jezdí tam někdo ?

Chceme s partou udělat sraz pár lidí z MRKu a zatím to vypadá na tento rybník. Víte někdo, jak to tam chodí ? Jaké tam jsou podmínky atd ? Budu rád za každé info.

Na MRKu není nic a na internetu jenom toto: https://www.facebook.com/blahavydra/?fref=ts

Předem děkuji.
Autor diskuse: MAXXSKATER - Profil , 5.1.2016 všeobecné - revíry, cestování
Dále moderují: marmyš Profil + dada11 Profil + novas32 Profil + Buffalo1969 Profil

Připomenutí termínu rezervace. Tzv...deadline...:-) Termín je do 31.10.2022

Od 3.8.2022 hlasovalo 0 čtenářů.

dada11 - Profil | Čt 31.3.2022 20:03:49

MildaBigDxx >> MildaBigD - 31.3.2022 19:48:18 >> Ještě, že nebydlíš na hradě. Taková paní v negližé by mohla poutat moc pozornost 😀😀

    MildaBigD - Profil | Čt 31.3.2022 19:48:18

    marmyš >> chceš fotku v negližé? Promenáduje se tady každou chvíli... Můžeš si ji dát na noční stolek! 😁

      marmyš - Profil | Čt 31.3.2022 19:34:13

      MildaBigDxx >> MildaBigD - 31.3.2022 19:21:33 >> Kuwa nestraš!! Ještě se mi bude o ní zdát. :-( Stačí že já jsem kripl,ale dva takoví pohromadě by bylo moc.

        dada11 - Profil | Čt 31.3.2022 19:32:01

        MildaBigDxx >> MildaBigD - 31.3.2022 19:21:33 >> 👍👍👍👍😀😀😀😀😀

          MildaBigD - Profil | Čt 31.3.2022 19:21:33 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          marmyš >> já ti tu svou tchýni nabízím pořád!! Stačí jen přikývnout a máš ji tam i s jedenácti slepicema a jedním kohoutem. Toho druhého jsme snědli v neděli!
          Holka je to k světu a pořád mládne, páč nosí plenky, nemá zuby a ještě není zkažená internetem! 😁

            dada11 - Profil | Čt 31.3.2022 5:25:53

            marmyš >> 😀

              marmyš - Profil | St 30.3.2022 22:46:03

              dada11 >> Bez stočeného tachecu. :-))

                novas32 - Profil | St 30.3.2022 21:30:24

                marmyš >> 👍

                  dada11 - Profil | St 30.3.2022 21:07:25

                  marmyš >> Do dvaceti let 😀?

                    marmyš - Profil | St 30.3.2022 19:52:39

                    novas32 >> Psal jsem (kamošovi) aby ho zvážil,zítra půjde pod kudlu(kapr),tak nařed proběhne vážení. Tipuji 2.5 kg,dám vědět výsledek.

                      marmyš - Profil | St 30.3.2022 19:51:11

                      dada11 >> Tak to srdce mám i pěkně veliké,klidně by pobralo i nějakou kopretinku. :-)

                        novas32 - Profil | St 30.3.2022 19:40:54

                        marmyš >> ja vim😁😁

                          dada11 - Profil | St 30.3.2022 19:38:22

                          marmyš >> A taky z dobrého srdce 😀😀

                            marmyš - Profil | St 30.3.2022 17:13:21

                            dada11 >> Já ho daroval hlavně proto že už mám v nádrži tři kousky a to mi stačí.

                              marmyš - Profil | St 30.3.2022 17:11:31

                              novas32 >> Já ti nerozuměl a přitom stačí kouknout jak blbě jsem to napsal. :-) Takže ---51 cm dlouhý a pěkně vysoký.........

                                dada11 - Profil | St 30.3.2022 17:02:14

                                novas32 >> Tady to jsou bělice 😀😀😀. Proto ho Pepa daroval. Jinak by ho pustil.

                                  dada11 - Profil | St 30.3.2022 17:01:13

                                  marmyš >> 👍

                                    marmyš - Profil | St 30.3.2022 14:07:51

                                    novas32 >> Na lysce neměl,ti bývají někteří jak sluníčka :-)

                                      novas32 - Profil | St 30.3.2022 13:24:51

                                      marmyš >> to byl teda slusne vysokej kaprik ;-)

                                        marmyš - Profil | St 30.3.2022 12:40:51

                                        dada11 >> 51 cm vysoký kapřík šel ke kamošovi,jinak jen menší ryby.

                                          Červené karty: Annaa1