Bohušický rybník - jezdí tam někdo ?

Chceme s partou udělat sraz pár lidí z MRKu a zatím to vypadá na tento rybník. Víte někdo, jak to tam chodí ? Jaké tam jsou podmínky atd ? Budu rád za každé info.

Na MRKu není nic a na internetu jenom toto: https://www.facebook.com/blahavydra/?fref=ts

Předem děkuji.
Autor diskuse: MAXXSKATER - Profil , 5.1.2016 všeobecné - revíry, cestování
Dále moderují: marmyš Profil + dada11 Profil + novas32 Profil + Buffalo1969 Profil

Připomenutí termínu rezervace. Tzv...deadline...:-) Termín je do 31.10.2022

Od 3.8.2022 hlasovalo 0 čtenářů.

Ndada11 - Profil | St 30.3.2022 7:59:55

marmyš >> A já píšu, že pokud mě chytnete žlučník. Tak ani nevypiju. Ať se daří. Chtěl jsem o víkendu, ale asi z toho nic nebude.

    Nmarmyš - Profil | St 30.3.2022 6:01:44

    dada11 >> Píši že sníš.... Vypínám to tu a jedu směr Mušov. Počasí se posere,tak honem ještě k vodě.....

      Ndada11 - Profil | St 30.3.2022 5:27:23

      marmyš >> Když mě chytne žlučník, tak ani nevypiju. 😀😀

        Nnovas32 - Profil | Út 29.3.2022 22:15:11

        marmyš >> 😁😁😁

          Nmarmyš - Profil | Út 29.3.2022 21:50:54

          novas32 >> Na tom budeš tratný,David sežere za čtyry. :-))

            Ndada11 - Profil | Út 29.3.2022 21:35:23

            novas32 >> Za mě jídlo jal povídáš. A pivo ? Netuším. Taky záleží na počasí.

              Ndada11 - Profil | Út 29.3.2022 21:33:47

              Buffalo1969 >> Budeme něžní 😀😀😀

                Nnovas32 - Profil | Út 29.3.2022 20:58:41

                dada11 >> Klidne tri. Mne je to jedno. Rozhodnete se, jestli mam spolecny jidlo teda resit sam a rozpocitame to, nebo jak.

                  NBuffalo1969 - Profil | Út 29.3.2022 20:31:36

                  dada11 >> ve tvým případě si nejsem jistej.....🙈🤣

                    Ndada11 - Profil | Út 29.3.2022 18:38:51

                    drak+ >> To budu mejt stejně😀😀

                      Ndrak+ - Profil | Út 29.3.2022 17:43:59

                      dada11 >> u vody jen s česnekem jinak meješ kastrol od vajec :--))))))))))))))))))))))))))

                        Ndada11 - Profil | Út 29.3.2022 17:39:00

                        drak+ >> Bez kečupu s tatarákem, nebo míchanéma vejcema jo 👍

                          Ndrak+ - Profil | Út 29.3.2022 17:21:49

                          Toby taky šlo

                            Ndada11 - Profil | Út 29.3.2022 17:07:56

                            https://fb.watch/c2SxuC1yjb/
                            Jestli mi tohle někdo zazpívá, meju nádobí sam.

                              Ndada11 - Profil | Út 29.3.2022 16:47:07

                              novas32 >> Možná by stačily 3 bečky. Jinak přesně jak píšeš na konci.

                                Ndada11 - Profil | Út 29.3.2022 16:41:58

                                Buffalo1969 >> Dovez ty koule. Víkend vydrží ne? 😀😀😀

                                  Ndrak+ - Profil | Út 29.3.2022 16:30:14

                                  novas32 >> poslední dva řádky bych to tak viděl bramboráky jdou zamnou jako zápisný :--)))))))

                                    Ndrak+ - Profil | Út 29.3.2022 16:29:04

                                    MildaBigDxx >> MildaBigD - 29.3.2022 14:49:58 >> PŘESNĚ TAK

                                      NMildaBigD - Profil | Út 29.3.2022 16:21:34

                                      novas32 >> to ale není povinné nádobí. Můžeš se dobrovolně rozhodnout, že ho vezmeš a pak ho dobrovolně umeješ!! 😁
                                      Ty bys toho ogara od nádobí chtěl úplně sedřít! 😁😁

                                        Nnovas32 - Profil | Út 29.3.2022 15:22:52

                                        MildaBigDxx >> MildaBigD - 29.3.2022 14:49:58 >> Jo a ten gulas se spagetama budu varit nakymu dobrovolnikovi v dlanich, muze si je pak oplachnout v rybniku :)

                                          Červené karty: Annaa1