Bohušický rybník - jezdí tam někdo ?

Chceme s partou udělat sraz pár lidí z MRKu a zatím to vypadá na tento rybník. Víte někdo, jak to tam chodí ? Jaké tam jsou podmínky atd ? Budu rád za každé info.

Na MRKu není nic a na internetu jenom toto: https://www.facebook.com/blahavydra/?fref=ts

Předem děkuji.
Autor diskuse: MAXXSKATER - Profil , 5.1.2016 všeobecné - revíry, cestování
Dále moderují: marmyš Profil + dada11 Profil + novas32 Profil + Buffalo1969 Profil

Připomenutí termínu rezervace. Tzv...deadline...:-) Termín je do 31.10.2022

Od 3.8.2022 hlasovalo 0 čtenářů.

NMildaBigD - Profil | Út 29.3.2022 14:49:58

drak+ >> jedině povinné nádobí je hrnek na kafe, bagr a štamprle! 🤪

    Nnovas32 - Profil | Út 29.3.2022 14:47:29

    Buffalo1969 >> privezes 4 becky po 15-ti l. Jednu platis ty, jednu tvuj kolega, dalsi dve dalsi dva lidi. ostatni si rozdeli jidlo, zeleninu atd. 120 piv za 3 dny dame ne? hlavne nikdo nesmi tahat neco co ma dovezt nekdo jiny. viz loni :)))
    jeste to taky muzeme udelat tak, ze ty koupis pivo, ja veskery jidlo a na miste to rozpocitame mezi ucastniky zajezdu. Jak chces. Mozna by to tak bylo nejjednodussi

      NBuffalo1969 - Profil | Út 29.3.2022 14:20:25

      Hele vy bando...
      Potřebuji přesný instrukce co mam dovézt. Mám mezi nohama 2 koule, ale ani jedna není křišťálová, aby z toho vyčetl co to bude.

        Ndrak+ - Profil | Út 29.3.2022 14:13:30

        novas32 >> já vám ukážu holoto :--)))))))) nejedem tam vařit ani mejt nádobí

          Ndada11 - Profil | Út 29.3.2022 14:08:02

          novas32 >> Za Simonou prosím o špagety. Jinak si s ní asi nemusíš dělat starosti, co se jídla týče.

            Nnovas32 - Profil | Út 29.3.2022 14:02:13

            drak+ >> zbytecna debata :) povime si v Bohuskach, mas to na starost ;-)

              Ndrak+ - Profil | Út 29.3.2022 14:00:11

              novas32 >> naco. na nádobí?

                Nnovas32 - Profil | Út 29.3.2022 13:58:09

                drak+ >> zeptej se Davida :-)))

                  Ndrak+ - Profil | Út 29.3.2022 13:47:54 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  MildaBigDxx >> MildaBigD - 29.3.2022 13:44:54 >> jedu tam odpořinout pokecat na ryby . A NÉÉÉÉ MEJT NÁDOBÍ :--))))))))

                    NMildaBigD - Profil | Út 29.3.2022 13:44:54

                    drak+ >> napadá mě něco o vychcanosti, ale radši budu mlčet... 🤔

                      Ndrak+ - Profil | Út 29.3.2022 13:33:01

                      Tohle beru + 50 velkých papírových pytle na odpad taky mám

                        Ndrak+ - Profil | Út 29.3.2022 13:28:53

                        ZÁKAZ nošení nádobí do bohušic :--)))))))

                          Ndrak+ - Profil | Út 29.3.2022 13:27:39

                          novas32 >> co ušpiním umeju

                            Nnovas32 - Profil | Út 29.3.2022 13:25:40

                            drak+ >> v pohode. jestli myslis ze se nic nebude mejt, tak to mas na starosti. OK? :-DDD

                              Ndrak+ - Profil | Út 29.3.2022 13:24:12

                              novas32 >> furt nevím co chceš mejt za nádobí. čkopík na pivo ten opláchnu stejně jako pánev po pečení. jinak žádný nádobí zbytečně netahat

                                Ndada11 - Profil | Út 29.3.2022 13:00:42

                                novas32 >> Tak xo chceš slyšet?

                                  Nnovas32 - Profil | Út 29.3.2022 11:04:18

                                  MildaBigDxx >> MildaBigD - 29.3.2022 11:03:31 >> je mi jasny, jaky koule soulas ty po vcerejsim vyndavani stehu :-DDD

                                    NMildaBigD - Profil | Út 29.3.2022 11:03:31

                                    novas32 >> každej už šoulá koule! (Jako nástrahu myslím....teda většina..)
                                    Bez šoulání nebude chytání! 🤪

                                      Nnovas32 - Profil | Út 29.3.2022 10:57:30

                                      Nejak nam to tady zapadlo :)

                                        NBuffalo1969 - Profil | Po 20.9.2021 17:46:43

                                        MildaBigDxx >> MildaBigD - 20.9.2021 8:27:58 >> no, já jsem dneska zapomněl taky sám na sebe. No ale ještě že jsem měl v autě kus bůčku a chleba..-))))

                                          Červené karty: Annaa1