Bohušický rybník - jezdí tam někdo ?

Chceme s partou udělat sraz pár lidí z MRKu a zatím to vypadá na tento rybník. Víte někdo, jak to tam chodí ? Jaké tam jsou podmínky atd ? Budu rád za každé info.

Na MRKu není nic a na internetu jenom toto: https://www.facebook.com/blahavydra/?fref=ts

Předem děkuji.
Autor diskuse: MAXXSKATER - Profil , 5.1.2016 všeobecné - revíry, cestování
Dále moderují: marmyš Profil + dada11 Profil + novas32 Profil + Buffalo1969 Profil

Připomenutí termínu rezervace. Tzv...deadline...:-) Termín je do 31.10.2022

Od 3.8.2022 hlasovalo 0 čtenářů.

NMildaBigD - Profil | Po 20.9.2021 8:27:58

Buffalo1969 >> to se nedivím... Kolikrát zapomenu sám na sebe... teda než dostanu hlad- to si rychle vzpomenu. 🤔

    Ndada11 - Profil | Po 20.9.2021 5:31:03

    novas32 >> Tvůj výběr 😀

      Np.lorenc - Profil | Ne 19.9.2021 21:20:23

      Buffalo1969 >>si pro Tebe pošlu 🚀 😀 je pravda že jsi mi napadl jako první, ale vzdálenost je to zbytečně velká 😐 Rady si vezmu rád, aspoň mi nebudou řemeslníci chcát na nohy 😀

        Nnovas32 - Profil | Ne 19.9.2021 21:11:19

        dada11 >>
        Ano howno😜

          Ndada11 - Profil | Ne 19.9.2021 20:47:40

          p.lorenc >> Nenadělám nic.

            Ndada11 - Profil | Ne 19.9.2021 20:46:53

            novas32 >> Jako, že si můžu vybrat?

              NBuffalo1969 - Profil | Ne 19.9.2021 20:37:17

              MildaBigDxx >> MildaBigD - 19.9.2021 20:28:56 >> twl....soráč.....:-)))))
              Na tebe jsem díky bývalé dlouhodobé absenci pozapomněl..:-)

                NMildaBigD - Profil | Ne 19.9.2021 20:28:56

                Buffalo1969 >> jak jde o kecání a nebolí z toho ruce, tak se k Vám s radostí přidám! Co bychom pro kamaráda neudělali!!! 😉

                  NBuffalo1969 - Profil | Ne 19.9.2021 20:04:00

                  p.lorenc >> Na práci je to hodně daleko, ale kecat ti do toho budeme já i Tomáš. 😂😂😂

                    Np.lorenc - Profil | Ne 19.9.2021 19:53:51

                    dada11 >> 😀😀 sotva čas na stažení kalhot.

                      Np.lorenc - Profil | Ne 19.9.2021 19:52:34

                      novas32 >> Bohatě 😃 no myslím že teď nebude čas absolutně na nic, ale nikdy neříkej nikdy.

                        Np.lorenc - Profil | Ne 19.9.2021 19:51:08

                        Buffalo1969 >> dám... můžeš pak přijet mi udělat topení 😉

                          Nnovas32 - Profil | Ne 19.9.2021 19:20:47

                          dada11 >>
                          d) je spravne😜😜😜

                            Ndada11 - Profil | Ne 19.9.2021 15:56:52

                            novas32 >> Poznáš. Buď se budeš koupat, nebo umejvat nádobí. 😀😀😀😀Nebo kouřit.

                              Nnovas32 - Profil | Ne 19.9.2021 15:54:54

                              dada11 >>
                              Co to?😜

                                Ndada11 - Profil | Ne 19.9.2021 15:53:44

                                novas32 >> Abys nešel do vody.

                                  Ndada11 - Profil | Ne 19.9.2021 15:52:39

                                  p.lorenc >> Zdar dědku. 😀😀 Když mě začne píchat v podbřišku, tak na to mám maximálně pět mimut. Možná by to tak dopadlo😀

                                    Nnovas32 - Profil | Ne 19.9.2021 15:52:23

                                    p.lorenc >>
                                    Ufff dezim pesti pri dnesnich cenach✊✊
                                    Kdyz mas zavrenou nalevnu, nezvazis Bohusky?😉

                                      Nnovas32 - Profil | Ne 19.9.2021 15:51:00

                                      p.lorenc >> Jsem se uplne vydesil🙈😂😂😂
                                      Staci David s Vaclavem, ze jo?😉😁

                                        NBuffalo1969 - Profil | Ne 19.9.2021 15:18:43

                                        p.lorenc >> tak držím palce. Jak kopneš do země, tak dej vědět...:-)

                                          Červené karty: Annaa1