Bohušický rybník - jezdí tam někdo ?

Chceme s partou udělat sraz pár lidí z MRKu a zatím to vypadá na tento rybník. Víte někdo, jak to tam chodí ? Jaké tam jsou podmínky atd ? Budu rád za každé info.

Na MRKu není nic a na internetu jenom toto: https://www.facebook.com/blahavydra/?fref=ts

Předem děkuji.
Autor diskuse: MAXXSKATER - Profil , 5.1.2016 všeobecné - revíry, cestování
Dále moderují: marmyš Profil + dada11 Profil + novas32 Profil + Buffalo1969 Profil

Připomenutí termínu rezervace. Tzv...deadline...:-) Termín je do 31.10.2022

Od 3.8.2022 hlasovalo 0 čtenářů.

p.lorenc - Profil | Ne 19.9.2021 14:01:22

Buffalo1969 >> Zdar Václav, kuřbůda vlhká, hospoda zavřitá (zavřel jsem to 1.1.2020). Teď stojím před velkou výzvou, stavba RD. No takže vlastně dobře 😎

    p.lorenc - Profil | Ne 19.9.2021 13:57:42

    novas32 >> Pic Tome, nemusím mít všechno 😀

      MildaBigD - Profil | Ne 19.9.2021 11:11:07

      Buffalo1969 >> třeba by tam měli vyhradit jedno lovné místo pro podobné fajnšmekry, skryté maskovaci sítí. Tam by bylo soukromí a dvojnásobná radost z dovolené....

        Buffalo1969 - Profil | Ne 19.9.2021 10:46:37

        MildaBigDxx >> MildaBigD - 19.9.2021 10:43:39 >> zdarec. Zatím je to na úrovni teoretické diskuze. Až to přejde v praxi, bude to horší. 😂

          Buffalo1969 - Profil | Ne 19.9.2021 10:45:40

          p.lorenc >> nazdar Marťas. Jak se má kuřbůdová, hospodská PéPéLka...:-)))

            MildaBigD - Profil | Ne 19.9.2021 10:43:39

            I vy labužníci! To už je na samostatnou hardcore diskusi od 18- ti let.... :-)

              novas32 - Profil | Ne 19.9.2021 10:02:02

              p.lorenc >> 🙈🙈🙈 pan je koukam fajnsmekr😂😂😂
              Zdarec Martas😁

                p.lorenc - Profil | Ne 19.9.2021 8:34:40

                dada11 >> Jako že sednout si na bobek a posrat jí hlavu 😂
                Trocha fetišismu neuškodí 😀😀😂😂😎😂😎😂🤣🤣😃😂🤣😋😋😋

                  dada11 - Profil | So 18.9.2021 19:45:23

                  Buffalo1969 >> 😀😀

                    Buffalo1969 - Profil | So 18.9.2021 19:43:33

                    dada11 >> No právě. Já taky. 😂😂😂

                      dada11 - Profil | So 18.9.2021 19:20:03

                      novas32 >> A ty se meleš rád 😀😀😀

                        dada11 - Profil | So 18.9.2021 19:19:31 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        Buffalo1969 >> Po 15 pivech. Už bych se na to asi i vysral 😀😀

                          dada11 - Profil | So 18.9.2021 19:18:53

                          marmyš >> V nose taky ne. 😀

                            Buffalo1969 - Profil | So 18.9.2021 17:29:58

                            novas32 >> Dovezu mu sousedovic chovnyho megakralika. 😉🍺🤣

                              Buffalo1969 - Profil | So 18.9.2021 17:28:41

                              dada11 >> Ja myslím, že počet funkčních otvorů by byl plně využit. A po 15-ti pivech mi bude jedno kdo mi do toho bude kecat. 🤣🤣🤣🤣

                                novas32 - Profil | So 18.9.2021 16:48:05 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                Buffalo1969 >> ten oprca vsechno co se pohne😂😂😂

                                  marmyš - Profil | So 18.9.2021 15:49:51

                                  dada11 >> Ty bys ji bral do ucha,tam by se ti nevyklal. :-)

                                    dada11 - Profil | So 18.9.2021 15:39:00

                                    Buffalo1969 >> Ale ne zarás 😀😀

                                      Buffalo1969 - Profil | So 18.9.2021 15:38:17

                                      dada11 >> Na tu by jsme museli všichni tři. 🧐😉🍺

                                        Buffalo1969 - Profil | So 18.9.2021 15:37:50

                                        dada11 >> 🧐🤣🤣🤣🤣

                                          Červené karty: Annaa1