Bohušický rybník - jezdí tam někdo ?

Chceme s partou udělat sraz pár lidí z MRKu a zatím to vypadá na tento rybník. Víte někdo, jak to tam chodí ? Jaké tam jsou podmínky atd ? Budu rád za každé info.

Na MRKu není nic a na internetu jenom toto: https://www.facebook.com/blahavydra/?fref=ts

Předem děkuji.
Autor diskuse: MAXXSKATER - Profil , 5.1.2016 všeobecné - revíry, cestování
Dále moderují: marmyš Profil + dada11 Profil + novas32 Profil + Buffalo1969 Profil

Připomenutí termínu rezervace. Tzv...deadline...:-) Termín je do 31.10.2022

Od 3.8.2022 hlasovalo 0 čtenářů.

Ndada11 - Profil | So 18.9.2021 15:37:01

Buffalo1969 >> Simonu Krainovou, tu jo.

    Ndada11 - Profil | So 18.9.2021 15:36:21

    Buffalo1969 >> Svou dceru určitě ne.

      NBuffalo1969 - Profil | So 18.9.2021 15:35:00 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      dada11 >> To jako ze by jsi oprcal mně, jeho a nebo Simonu? 😵😂😂😂

        Ndada11 - Profil | So 18.9.2021 15:32:05

        Buffalo1969 >> To já jsem taky. A nevadí mi, sem tam okořenit můj vztah 😀😀😀

          NBuffalo1969 - Profil | So 18.9.2021 13:03:59

          dada11 >>má dvě dcery. Tuším že 12 a 18 let. Je to zodpovednej fotřík. 😎🍺

            Ndada11 - Profil | So 18.9.2021 12:11:02

            Buffalo1969 >> Hlavně, když nepoleze k Simoně 😀😀

              Nmarmyš - Profil | Pá 17.9.2021 19:46:36

              Buffalo1969 >> Je to ještě daleko,uvidíme co bude.

                NBuffalo1969 - Profil | Pá 17.9.2021 19:15:53

                dada11 >> Jojo, bude se mnou v bivaku. No, spíš bude jako pokaždé chrápat na karimatce na zemi před bivakem. 🤣

                  NBuffalo1969 - Profil | Pá 17.9.2021 19:14:49

                  marmyš >> Pepi, howno umí. Musíš ho to naučit. 😎🍺

                    Ndada11 - Profil | Pá 17.9.2021 18:56:28

                    Buffalo1969 >> Budete spolu v bivaku? Jinak se budete muset vejít tři na jeden flek.

                      Nmarmyš - Profil | Pá 17.9.2021 18:30:53

                      Buffalo1969 >> Ty se máš,už nyní ti závidím.

                        NBuffalo1969 - Profil | Pá 17.9.2021 18:21:51

                        dada11 >> budu já + 1.
                        Borec je dobrej. Nekonfliktní píč. 🤔🧐😎🍺

                          Ndada11 - Profil | Pá 17.9.2021 14:59:12

                          Koukám, že se nic nezměnilo a asi i nezmění.

                            Ndada11 - Profil | St 8.9.2021 6:50:26

                            marmyš >> 😀😀

                              Nmarmyš - Profil | St 8.9.2021 5:55:12

                              dada11 >> Ale olízaný,už z něj trčí jen ta špejle. :-)

                                Ndada11 - Profil | St 8.9.2021 5:14:29

                                Buffalo1969 >> Novas je spíš takový lízátko 😀😀😀.

                                  Ndada11 - Profil | St 8.9.2021 5:13:26

                                  Buffalo1969 >> To je mi jasný 😀

                                    Nnovas32 - Profil | Út 7.9.2021 22:58:01

                                    Buffalo1969 >> ani dudlik, ani honic kapru😜

                                      NBuffalo1969 - Profil | Út 7.9.2021 20:33:42

                                      novas32 >> jako že by jsi dělal ten dudlík????

                                        NBuffalo1969 - Profil | Út 7.9.2021 20:33:11

                                        dada11 >> nějakej seženu....🤓

                                          Červené karty: Annaa1