Bohušický rybník - jezdí tam někdo ?

Chceme s partou udělat sraz pár lidí z MRKu a zatím to vypadá na tento rybník. Víte někdo, jak to tam chodí ? Jaké tam jsou podmínky atd ? Budu rád za každé info.

Na MRKu není nic a na internetu jenom toto: https://www.facebook.com/blahavydra/?fref=ts

Předem děkuji.
Autor diskuse: MAXXSKATER - Profil , 5.1.2016 všeobecné - revíry, cestování
Dále moderují: marmyš Profil + dada11 Profil + novas32 Profil + Buffalo1969 Profil

Připomenutí termínu rezervace. Tzv...deadline...:-) Termín je do 31.10.2022

Od 3.8.2022 hlasovalo 0 čtenářů.

dada11 - Profil | Út 7.9.2021 18:54:06

MildaBigDxx >> MildaBigD - 7.9.2021 15:23:19 >> Já se koupat nemusím. Já sem ve stanu sám 😀😀😀😀

    MildaBigD - Profil | Út 7.9.2021 15:23:19

    dada11 >> přece se tam nebudeme machát sami!!
    Nad ránem před spaním bude koupel naostro... Jen v botaskách, kvůli urvaným montážím na dně... Jinak v těch stanech bude nedýchatelno.... 😁

      novas32 - Profil | Út 7.9.2021 14:47:10

      Buffalo1969 >> twl to zbyde na me🙈😁😁

        dada11 - Profil | Út 7.9.2021 14:47:01

        MildaBigDxx >> MildaBigD - 7.9.2021 14:25:16 >> Nezvracím. Jedině by někdo přede mnou a já to ucítil. Tak to je 100%.

          MildaBigD - Profil | Út 7.9.2021 14:25:16

          dada11 >> až se poblejes, sami tě tam vymácháme... :-)

            dada11 - Profil | Út 7.9.2021 13:52:02

            MildaBigDxx >> MildaBigD - 7.9.2021 13:12:27 >> Dvakrát se mrdnu do vody😀

              dada11 - Profil | Út 7.9.2021 13:51:37

              Buffalo1969 >> A bude to dudlík?

                dada11 - Profil | Út 7.9.2021 13:51:13

                vladěna >> Díky

                  vladěna - Profil | Út 7.9.2021 13:22:25

                  dada11 >> X2

                    MildaBigD - Profil | Út 7.9.2021 13:12:27

                    dada11 >> a tak to potom joooo- to ti i kus bůčku přivezu... 🤪
                    A dcéru pohlídám, aby ti ji některý kolega nepokazil...

                      MildaBigD - Profil | Út 7.9.2021 13:11:07

                      Buffalo1969 >> ona si klepe na čelo ve smyslu: "no to je nápad- konečně si odpočineš, pracante"

                        Buffalo1969 - Profil | Út 7.9.2021 13:05:35

                        novas32 >> něco vymyslíme. Ještě že Simona bude spát jinde. 🤣🤣🤣

                          Buffalo1969 - Profil | Út 7.9.2021 13:04:25

                          MildaBigDxx >> MildaBigD - 7.9.2021 10:22:29 >> tak jak vidí že se chystám na jakejkoliv sraz, tak si klepe n čelo. 🤓🙏

                            Buffalo1969 - Profil | Út 7.9.2021 13:03:07

                            dada11 >> vyjímečně ti dám i dudlík....🤣🤣🤣🤣

                              dada11 - Profil | Út 7.9.2021 12:32:12

                              MildaBigDxx >> MildaBigD - 7.9.2021 12:10:45 >> To nejde. Když půjdu kakat, čůrat, dělat něco dětem....... Tak musí ostatní být ve střehu.

                                dada11 - Profil | Út 7.9.2021 12:31:07

                                novas32 >> Nechceš mu napsat, nebo mě poslat číslo?

                                  dada11 - Profil | Út 7.9.2021 12:30:36

                                  MildaBigDxx >> MildaBigD - 7.9.2021 12:07:28 >>Ach ta autokorekce. Sám se mrdnu do vody. Sem chtěl napsat.

                                    MildaBigD - Profil | Út 7.9.2021 12:10:45

                                    A co kdybyste pánové tentokrát nechali ty upištěné mašiny ( myslím signalizatory, ne baby) doma a pro jednou normálně seděli u prutů???

                                      novas32 - Profil | Út 7.9.2021 12:07:49

                                      dada11 >> tak to fakt netusim

                                        MildaBigD - Profil | Út 7.9.2021 12:07:28

                                        dada11 >> takhle by ses mi odvděčil? Já se starám, aby Sis zachytal a všechno neprospal a ty bys mne topil... A to jsem ti chtěl přinést flašku borovičky...

                                          Červené karty: Annaa1