Gastrorožek aneb o jídle a všem okolo

Pravidla diskuze: platí pro všechny přispívající




co chceme:
- fotky jídel z vlastní kuchyně
- pohodovou atmosféru
- odzkoušené recepty, rady, tipy, triky

co nechceme:
- fotky z restaurací a videa stažená z netu
- zbytečné plkání
- urážky a provokace

Diskutujte, prosím, slušně a k věci. Zbytečné zápisy budou průběžně mazány, trollové nebudou tolerováni.
Moderátoři jsou nekompromisní a ve střehu! :-)
Autor diskuse: Marge - Profil , 29.11.2015 všeobecné - ostatní
Dále moderují: HoumrP Profil + Kukačka Profil + 1Mara Profil + Jirka R. Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NMarge - Profil | So 16.10.2021 13:30:51 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Je potřeba si ten život občas osladit....

    NRadunak - Profil | Čt 31.12.2015 18:27:34

    yvana >> aby jsi zakopla yvanko. Běžím jako o závod ;)))

      NCasio - Profil | Čt 31.12.2015 18:27:03

      Marge >> neboj zbyde :-)

        NCasio - Profil | Čt 31.12.2015 18:25:10

        yvana >> Tak šup šup . :-))

          Nyvana - Profil | Čt 31.12.2015 18:23:02

          Casio >> Jirko já to mám asi nejblíž,než dorazí Pepíci:-))

            NMarge - Profil | Čt 31.12.2015 18:21:54 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            je to boj...

              Nvranka - Profil | Čt 31.12.2015 17:40:43 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              Ať se máte v novém roce u vody dobře....

                NRadunak - Profil | Čt 31.12.2015 17:39:13

                Marge >> jsem tlustej. Doběhnu určitě poslední :DDD

                  NMarge - Profil | Čt 31.12.2015 17:31:25

                  Casio >> krásný!

                    NMarge - Profil | Čt 31.12.2015 17:31:10

                    Radunak >> nech mně něco, valím taky :-)

                      NRadunak - Profil | Čt 31.12.2015 17:26:22

                      Casio >> již běžím ;)))

                        NCasio - Profil | Čt 31.12.2015 17:10:21 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        S přáním dobré chuti do roku 2016 jste všichni zváni ,protože tohle ve dvou asi nedáme :-)
                        P.S. ještě je plná trouba masa :-)

                          Nkubas. - Profil | Čt 31.12.2015 17:02:12

                          Marge >> Jinými slovy... málo masa nebo moc sýru :-))).

                            NMarge - Profil | Čt 31.12.2015 16:59:51

                            kubas. >> schované pod sýrem, se asi stydí :-)

                              Nkubas. - Profil | Čt 31.12.2015 16:52:51

                              Marge >> Slidery? Akorát maso není vidět :-).

                                NMarge - Profil | Čt 31.12.2015 16:50:03 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                Ať je lepší než ten minulý!

                                  Nyvana - Profil | Čt 31.12.2015 16:26:16

                                  Casio >> vím kde ta krčma je,ale díky určo ji vyzkouším.

                                    NJaMi - Profil | Čt 31.12.2015 16:24:53

                                    Casio >> K žebírkům .... je mezi miskama s hořčicí a křenem. Ale i ke kolenu a jiným masům na prkénku.

                                      NCasio - Profil | Čt 31.12.2015 16:23:01

                                      JaMi >> K čemu jí tam podávají?

                                        NCasio - Profil | Čt 31.12.2015 16:10:21

                                        Radunak >> Děkuju!! :-) Za cca 20 let určitě nejpovedenější:-)

                                          NJaMi - Profil | Čt 31.12.2015 16:06:15

                                          Casio >> Výbornou ji mají u Rainerů.

                                            Červené karty: tonouš, Káceč