Gastrorožek aneb o jídle a všem okolo

Pravidla diskuze: platí pro všechny přispívající




co chceme:
- fotky jídel z vlastní kuchyně
- pohodovou atmosféru
- odzkoušené recepty, rady, tipy, triky

co nechceme:
- fotky z restaurací a videa stažená z netu
- zbytečné plkání
- urážky a provokace

Diskutujte, prosím, slušně a k věci. Zbytečné zápisy budou průběžně mazány, trollové nebudou tolerováni.
Moderátoři jsou nekompromisní a ve střehu! :-)
Autor diskuse: Marge - Profil , 29.11.2015 všeobecné - ostatní
Dále moderují: HoumrP Profil + Kukačka Profil + 1Mara Profil + Jirka R. Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Marge - Profil | So 16.10.2021 13:30:51 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Je potřeba si ten život občas osladit....

    Radunak - Profil | Čt 31.12.2015 16:02:48

    Casio >> sakraaaa,smekám. Vypadá to víc než parádně a ty pohárky věřím. Nech si chutnat..

      Casio - Profil | Čt 31.12.2015 15:26:23

      yvana >> Je to jednoduchý, někde jsem jí stáhnul z receptů... Poprvé jsem jí měl měl v Krčmě v Písku :-)

        HoumrP - Profil | Čt 31.12.2015 15:20:47 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Hodně zdraví, štěstí pohody .....

          HoumrP - Profil | Čt 31.12.2015 15:19:49 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          K obědu rychlovka....

            Marge - Profil | Čt 31.12.2015 15:07:47 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            Polotovary hotové

              yvana - Profil | Čt 31.12.2015 14:59:11

              Casio >> Hele ty pohárku,ono stačí když sem člověk koukne,tak si musí dát ubrousek na klávesnici:-)
              Po pravdě já jsem nikdy nedělala švestkovou omáčku.

                Casio - Profil | Čt 31.12.2015 14:54:21

                yvana >> Děkuju Ivi, ale přál bych Ti zažít to co se děje v chuťových pohárcích po konzumaci :-)

                  yvana - Profil | Čt 31.12.2015 14:50:07

                  Casio >> Jako kluku máš to exelentní,fakt nádhera.

                    Casio - Profil | Čt 31.12.2015 12:48:02 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    Takže přátelé , vepřové kolínko se jen sype po čtyřech hodinách táhlého pečení. K tomu švestková omáčka ,obě hořčice a zelíčko ,vše zalité sosíčkem. Ty jo to je žrádýlko!!!! :-)

                      1Mara - Profil | Čt 31.12.2015 11:50:53 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      Tak přátelé, my vám s Parmičkou přejeme do nového roku hodně lásky, zdraví, úspěchů jak u plotny tak v osobním životě . Ať se vám vaše gastrodílka daří a chutná :-)

                        jariss - Profil | Čt 31.12.2015 11:41:08 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        Kousek bůčku se mi ohřálo v troubě na takové to dietní zobání :-)

                          yvana - Profil | Čt 31.12.2015 11:25:24 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          Jedno uzené koleno,povařené a potom s vetřeným česnekem a cibulkou,dopečený v troubě,kůrčička přesně akorát:-)

                            PYTLAKS - Profil | Čt 31.12.2015 4:54:52

                            Marge >> 5 dní uzená na 20:-)

                              MrCement - Profil | St 30.12.2015 23:14:28

                              MrKos >> nemáme chleba, ale máme dobré srdce a dáváme vylízat dětem zkrachovalého továrníka (výroba pružin)

                                Marge - Profil | St 30.12.2015 22:35:12

                                PYTLAKS >> tak ta je luxusní!

                                  1Mara - Profil | St 30.12.2015 22:08:30

                                  PYTLAKS >> Moc pěkný ! :-)

                                    PYTLAKS - Profil | St 30.12.2015 22:07:27 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    moje:-)

                                      1Mara - Profil | St 30.12.2015 21:32:08 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      Dnešní večeře, moc dobré to je . Bramborák s masovou kuřecí směsí .-)

                                        Marge - Profil | St 30.12.2015 21:12:06

                                        Druhé místo třetího kola soutěže o nej foto týdne obsadil JaMi a jeho čočka. Gratulujeme!

                                          Radunak - Profil | St 30.12.2015 19:48:44

                                          Starc55 >> ano ano,ta se dopejká. Tohle bylo na rychlej hlad ;))

                                            Červené karty: tonouš, Káceč