Gastrorožek aneb o jídle a všem okolo

Pravidla diskuze: platí pro všechny přispívající




co chceme:
- fotky jídel z vlastní kuchyně
- pohodovou atmosféru
- odzkoušené recepty, rady, tipy, triky

co nechceme:
- fotky z restaurací a videa stažená z netu
- zbytečné plkání
- urážky a provokace

Diskutujte, prosím, slušně a k věci. Zbytečné zápisy budou průběžně mazány, trollové nebudou tolerováni.
Moderátoři jsou nekompromisní a ve střehu! :-)
Autor diskuse: Marge - Profil , 29.11.2015 všeobecné - ostatní
Dále moderují: HoumrP Profil + Kukačka Profil + 1Mara Profil + Jirka R. Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NMarge - Profil | So 16.10.2021 13:30:51 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Je potřeba si ten život občas osladit....

    NStarc55 - Profil | St 30.12.2015 19:46:35

    Radunak >> To by ochutnal každej takovou dobrotu, i když ještě není dopečená kůrčička.

      NMrKos - Profil | St 30.12.2015 19:46:08

      MrCement >> z takto vytřeného talíře by se v Somálsku najedla ještě polovina vesnice, minimálně tamní omladina ... ten snímek nemohu ani ukázat dětem, protože u nás talíř vytíráme chlebem

        NRadunak - Profil | St 30.12.2015 19:28:57 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Starc55 >> něco málo muším ochutnat ;))

          NStarc55 - Profil | St 30.12.2015 19:22:46

          Radunak >> Vidím, že jsi už kousek koštoval, zda je vše chuťově vyvážené. A je?
          Teď dopéct a pak..... hned bych si dal. Má to pěknou barvu.

            NRadunak - Profil | St 30.12.2015 19:11:36 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            Tak první fázi má za sebou. Jde se na druhou...

              NBláža - Profil | St 30.12.2015 18:45:29

              JaMi >> Ty misky na polévku mám taky 2, ale pro mne moc malý... ;o))))

                NBláža - Profil | St 30.12.2015 18:44:01 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                Tak jsem zašel do sklepa, a tohle na mne vykouklo, skvělá večeře....

                Ještě teď se oblizuji. ;o))))

                  NBušák - Profil | St 30.12.2015 18:07:50 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  večeře,dojídám kolínko

                    NHoumrP - Profil | St 30.12.2015 17:07:17

                    JaMi >> tak to jo, já myslel, že ze štědrýho :-)

                      Nsmike - Profil | St 30.12.2015 15:33:53 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      Taky zbytky:-)

                        NJaMi - Profil | St 30.12.2015 15:26:37

                        HoumrP >> To jsou zbytky ze včera. Krom polévky.

                          NHoumrP - Profil | St 30.12.2015 13:52:23

                          JaMi >> není to už moc dlouho čerstvý? :-)

                            NJaMi - Profil | St 30.12.2015 13:07:44 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            1Mara >> Já dneska dojídám zbytky. Poslední rybí polévka a řízečky.

                              N1Mara - Profil | St 30.12.2015 12:56:17 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              Tak dneska konečně trochu změna a odlehčené jídlo od vánoc .-)

                                Nrarach - Profil | Út 29.12.2015 19:11:29 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                špízy....

                                  NJaMi - Profil | Út 29.12.2015 17:34:15 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  Dnešní klasika k obědu.

                                    NKukačka - Profil | Út 29.12.2015 17:24:55 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    Štika na bílém víně, bylinkové brambory, omáčka z výpeku s hřiby, liškami a smetanou.

                                      Nsmike - Profil | Út 29.12.2015 17:24:40 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      Dieta:-))

                                        NS&F - pescador - Profil | Út 29.12.2015 16:43:05 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        ..... odlehčení od masitých pokrmů.
                                        Plněné žampiony a portobello směsí hub, sušených rajčat, papriky, řap.celeru, vajíčka, piniových oříšků,srouhaný sýr ....... k tomu plněný řapíkatý celer přírodním kozím sýrem s brusinkama

                                          NPYTLAKS - Profil | Út 29.12.2015 15:56:40 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                          dnešní pozdní oběd.-)

                                            Červené karty: tonouš, Káceč