Gastrorožek aneb o jídle a všem okolo

Pravidla diskuze: platí pro všechny přispívající




co chceme:
- fotky jídel z vlastní kuchyně
- pohodovou atmosféru
- odzkoušené recepty, rady, tipy, triky

co nechceme:
- fotky z restaurací a videa stažená z netu
- zbytečné plkání
- urážky a provokace

Diskutujte, prosím, slušně a k věci. Zbytečné zápisy budou průběžně mazány, trollové nebudou tolerováni.
Moderátoři jsou nekompromisní a ve střehu! :-)
Autor diskuse: Marge - Profil , 29.11.2015 všeobecné - ostatní
Dále moderují: HoumrP Profil + Kukačka Profil + 1Mara Profil + Jirka R. Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NMarge - Profil | So 16.10.2021 13:30:51 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Je potřeba si ten život občas osladit....

    NBušák - Profil | Út 29.12.2015 11:52:24 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    polívka mušíííí k obědu bejt

      NJirka R. - Profil | Út 29.12.2015 9:53:36 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      Dnes jsem coby opět slaměný vdovec třem vnoučecím harantům, jež mám už druhý den k ostraze, po ránu na pražském balkonu vyudil jednu nedávno lapenou candátí flákotu.
      Lidé dole na ulici, jdouce na zastávku MHD, tou omamnou vůní omdlévali... :-)

        NHoumrP - Profil | Po 28.12.2015 20:32:26 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Tak dnes k véče konečně něco bez masa :-)). Limburger je fajn....

          NMatos - Profil | Po 28.12.2015 19:06:52 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          koprovka.

            NKondrakar - Profil | Po 28.12.2015 17:38:45 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            Večeře. Huráááá :-D Míchaná vajíčka, slanina, cibulka.

              Nsmike - Profil | Po 28.12.2015 17:07:23 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              Trochu chilli:-)

                NS&F - pescador - Profil | Po 28.12.2015 14:13:12 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                welbin >> Tady stročci rostou od konce prázdnin ...... je to spíše podzimní houba.

                  NS&F - pescador - Profil | Po 28.12.2015 13:49:32 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  Po těch všech smažených rybách, bramb. salátech .... cukroví .....
                  Něco na odlehčení - Krevety na másle a česneku. salát z rukoly,polníčku,papriky,přírodního kozího sýra z medem a zkaramelizované cibulky ..... a toastu z olivové cibetky, česneko-chlli dip ... bílé víno

                    NBušák - Profil | Po 28.12.2015 12:19:14 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    dnešní oběd,i když včera byla upečená ale to jsem jen zobnul,už jsem prostě nemohl

                      Nwelbin - Profil | Po 28.12.2015 12:16:42

                      Tak jsem poprvé v životě vařil KUBU a měl jsem k dispozici sádlo z domácí husy a stroček trubkovitý
                      Dost dobrý ,leč pracný kulinární zážitek,příští rok určitě opakuji.fotku opět nemám, foťák v nákupech pro XXL návětěv jsem zapomněl doma..Donesl jsem sousedovi ,je to kámoš a vynikající kuchař,přišel odpoledne a přinesl paštičku,položenou na v husím sádle orestované hrušce,navrch trošku brusinek
                      Husí prsa marinoval v Portském a Armagnacu,játra měl ta fole gras,zase jsem byl druhý,ale sen.

                        Njariss - Profil | Po 28.12.2015 11:12:36 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        Pečená Vinná klobása s opečeným bramborem v troubě na horkovzduchu.

                          NMarge - Profil | Ne 27.12.2015 23:41:48

                          Vítězem třetího kola soutěže o nej foto týdne slavnostně vyhlašuji JaMiho a jeho kachnu ze zelím a knedlíkem. Gratulujeme!

                            NJaMi - Profil | Ne 27.12.2015 23:13:40 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            A finální ňamka....

                              NJaMi - Profil | Ne 27.12.2015 22:06:43 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              Už se peče brambor s kuřecím a sýrem. Takovej kotlík zbytků, co dům dal.

                                NHoumrP - Profil | Ne 27.12.2015 21:48:32 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                1Mara >> Tak vše nej...nej...nej. Připiju ti až ve středu, to máme volno.

                                Dnes jsme byli popřát vnukovi, mladá mu udělala dort....

                                  N1Mara - Profil | Ne 27.12.2015 20:39:30

                                  Trochu se mě opět rozpadla , ale chutná nám .-)

                                    NBláža - Profil | Ne 27.12.2015 19:33:48 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    Dnes na přání čočka, dobrá věc.

                                      NMrKos - Profil | Ne 27.12.2015 18:23:40 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      pro odlehčení toho všeho masitého jsem před chvílí povařil dvě červené řepy, kousek celeru, nastrouhal to, do toho půl čerstvé okurky, 4 stroužky česneku, 200g balkánského sýru, jeden řecký jogurt a pepř

                                      je to jiné, je to dobré

                                        NS&F - pescador - Profil | Ne 27.12.2015 18:00:32 - SKVĚLÝ ZÁPIS!


                                        Jehněčí filety na víně, rozmarýnu a česneku - listový špenát-červené víno

                                          Nsmike - Profil | Ne 27.12.2015 13:34:58 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                          Posledni kamos snezeny :-) Asi budu muset jeste k vode :-)

                                            Červené karty: tonouš, Káceč