Gastrorožek aneb o jídle a všem okolo

Pravidla diskuze: platí pro všechny přispívající




co chceme:
- fotky jídel z vlastní kuchyně
- pohodovou atmosféru
- odzkoušené recepty, rady, tipy, triky

co nechceme:
- fotky z restaurací a videa stažená z netu
- zbytečné plkání
- urážky a provokace

Diskutujte, prosím, slušně a k věci. Zbytečné zápisy budou průběžně mazány, trollové nebudou tolerováni.
Moderátoři jsou nekompromisní a ve střehu! :-)
Autor diskuse: Marge - Profil , 29.11.2015 všeobecné - ostatní
Dále moderují: HoumrP Profil + Kukačka Profil + 1Mara Profil + Jirka R. Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NMarge - Profil | So 16.10.2021 13:30:51 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Je potřeba si ten život občas osladit....

    NBušák - Profil | Pá 25.12.2015 21:53:25

    přátelé díky za všechna dobrá jídla já teďka splachuju ty vánoce,ale je fakt co ochutnávat aspoň přes monitor,dobrá diskus,pouštím si hudbičku a začínám tancovat,a později se bude prc......

      NHoumrP - Profil | Pá 25.12.2015 21:26:20 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      Tak taky přidám pár včerejších štědrovečerních cvaků. To v pekáči je hubník a se lžícemi vnoučata :-).

        Np.lorenc - Profil | Pá 25.12.2015 20:36:36 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Příprava na bál...

          Nsliver - Profil | Pá 25.12.2015 20:32:15 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          My jsme letos zůstali sami dva , tak se to nějak seběhlo .

            NMatos - Profil | Pá 25.12.2015 19:57:51 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            dnešní oběd.

              NBláža - Profil | Pá 25.12.2015 19:38:47 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              A něco na večer....

                NBláža - Profil | Pá 25.12.2015 19:37:42 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                Něco z dnešního oběda...

                  NBláža - Profil | Pá 25.12.2015 19:36:46 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  Něco těsně před večeří....

                    NBláža - Profil | Pá 25.12.2015 19:35:54 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    Tak pár fotek z těch svátků...

                    Něco sladkého

                      NJirka R. - Profil | Pá 25.12.2015 16:12:47 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      A co vánoční pitný režim, přátelé...? Dodržujete...? :-)

                        NCalex - Profil | Pá 25.12.2015 15:47:30 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        Bláža >> Zdar lovče, tak jsi to přežil ? Já dám jen řízky bez estetiky. Kombinace ryb a prasete. Nemám sílu, svátky mně zmohli:-)))))))))))))))

                          N1Mara - Profil | Pá 25.12.2015 13:03:56 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          Tak a tohle můžu taky, pečená krkovička, dom. br. knedlíček a špenát = mňamina ! :-))

                            NKukačka - Profil | Pá 25.12.2015 12:56:06 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            Krásné svátky všem milovníkům dobrého jídla :)

                              NKondrakar - Profil | Pá 25.12.2015 12:37:06

                              Dneska jen zlehýnka, žádná přežíračka.

                                NBušák - Profil | Pá 25.12.2015 10:01:20 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                dneska mě ještě čekaj tyhle dva talířky

                                  NBuffalo1969 - Profil | Pá 25.12.2015 8:51:34 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  Foceno mobilem těsně před..........na tajňačku...:-)

                                    N1Mara - Profil | Čt 24.12.2015 23:48:52 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    Není nad to si udělat v půl dvanácté v noci hovězí steak jen tak přírodně :-))

                                      NMarge - Profil | Čt 24.12.2015 18:07:00 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      Tak ještě jednou Šťastné a veselé!

                                        NBušák - Profil | Čt 24.12.2015 18:02:53 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        tak se do toho opřem

                                          Červené karty: tonouš, Káceč