Gastrorožek aneb o jídle a všem okolo

Pravidla diskuze: platí pro všechny přispívající




co chceme:
- fotky jídel z vlastní kuchyně
- pohodovou atmosféru
- odzkoušené recepty, rady, tipy, triky

co nechceme:
- fotky z restaurací a videa stažená z netu
- zbytečné plkání
- urážky a provokace

Diskutujte, prosím, slušně a k věci. Zbytečné zápisy budou průběžně mazány, trollové nebudou tolerováni.
Moderátoři jsou nekompromisní a ve střehu! :-)
Autor diskuse: Marge - Profil , 29.11.2015 všeobecné - ostatní
Dále moderují: HoumrP Profil + Kukačka Profil + 1Mara Profil + Jirka R. Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Marge - Profil | So 16.10.2021 13:30:51 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Je potřeba si ten život občas osladit....

    JaMi - Profil | Čt 24.12.2015 17:20:44 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    Tady foto vánočního salátu. Pro dnešek se loučím a krásné svátky všem.....

      JaMi - Profil | Čt 24.12.2015 17:15:02 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      HoumrP >> Tak jsem včera vyzkoušel ty plněné brambory, no byla to dobrota....Dělal jsem je s Nivou, vynikající, jen jsem měl celou noc žížeň jako vodník.... :-) Ale stálo to za to.

        JaMi - Profil | Čt 24.12.2015 14:23:16 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Rybí polévka dokončena. Úžasná chuť, nevím, jak to do večera vydržím. Žena jí dělá prostě NEJ.
        Kapřík připraven ....

          novič - Profil | Čt 24.12.2015 13:32:30

          krásné vánoční gastrodostihy☺☺

            JaMi - Profil | Čt 24.12.2015 13:00:34 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            Tady jedno zlaté šunkové prasátko ... Výroba masokombinát Písek. Dárek pro rodiče.

              Casio - Profil | Čt 24.12.2015 12:31:23 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              ...trošku postního jídla po pocestného. Co kdyby...

                Smutek - Profil | Čt 24.12.2015 11:43:08 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                Přeji krásné vánoce.

                  JaMi - Profil | Čt 24.12.2015 11:21:59 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  Přeji všem krásné a odpočinkové vánoční svátky, hodně pohody, jídla a dobrého pití. Do Nového roku přeji pevné zdraví.

                    Reznik76 - Profil | Čt 24.12.2015 11:17:53 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    jelikož mam toho masa za celej rok tak nějak dost :-) s tihle si vyhraju fakt s radostí
                    Krásný svátky všem

                      Radunak - Profil | Čt 24.12.2015 10:53:54 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      Všem hezké svátky. Něco na zub.

                        1Mara - Profil | Čt 24.12.2015 10:50:47 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        A jdeme do toho .-)))

                          yvana - Profil | Čt 24.12.2015 10:02:12 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          a co nesmí chybět,je domácí vánočka:-))Rozinky byly dva dny v rumu,zatím se vánočka nemotá:-)

                            HoumrP - Profil | Čt 24.12.2015 9:51:33

                            Krásné Vánoce všem milovníkům dobrého jídla a pití.

                              Jirka R. - Profil | Čt 24.12.2015 9:37:36 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              Šťastné Vánoce, a hodně zdraví v roce 2016, přátelé dobrých porkmů a rybářských kratochvílí! :-)

                                Marge - Profil | Čt 24.12.2015 9:29:46

                                Krásné a pohodové Vánoce všem!

                                  yvana - Profil | Čt 24.12.2015 8:08:41 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  Krásné vánoce,hodně pohody přeju všem lidičkám,kdo má rád dobré jídlo:-)

                                    Bušák - Profil | Čt 24.12.2015 7:57:44 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    dlouho takhle vypadat nebude,jdu se do ní zaříznout

                                      Calex - Profil | St 23.12.2015 22:22:34 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      Urazil se na mne kapr, že ho vážně neberem,
                                      nejvíc se ho však dotklo, že ho večer sežerem.
                                      Tvářil se moc potměšile, když mě viděl s paličkou,
                                      ukazoval na mne z vany sprostá gesta ploutvičkou.
                                      Vyhrožoval sebevraždou, že vypustí si vanu,
                                      nechce župan ze strouhanky, nesnese tu hanbu!
                                      I vyhověli jsme mu přece - v obýváku bazének,
                                      ať si s námi oslavuje, ten náš rybí kretének...
                                      Krásné Vánoce všem spřízněným duším.

                                        Marge - Profil | St 23.12.2015 21:32:31

                                        Druhé místo druhého týdne soutěže o nej foto týdne obsadil rarach a jeho kachní prso s cibulovou marmeládou. Gratulujeme!

                                          Bušák - Profil | St 23.12.2015 20:30:44 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                          a menší ochutnávka cukroví,dovoluji si nabídnout místním,pekla a tvořila manželka

                                            Červené karty: tonouš, Káceč