Gastrorožek aneb o jídle a všem okolo

Pravidla diskuze: platí pro všechny přispívající




co chceme:
- fotky jídel z vlastní kuchyně
- pohodovou atmosféru
- odzkoušené recepty, rady, tipy, triky

co nechceme:
- fotky z restaurací a videa stažená z netu
- zbytečné plkání
- urážky a provokace

Diskutujte, prosím, slušně a k věci. Zbytečné zápisy budou průběžně mazány, trollové nebudou tolerováni.
Moderátoři jsou nekompromisní a ve střehu! :-)
Autor diskuse: Marge - Profil , 29.11.2015 všeobecné - ostatní
Dále moderují: HoumrP Profil + Kukačka Profil + 1Mara Profil + Jirka R. Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Marge - Profil | So 16.10.2021 13:30:51 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Je potřeba si ten život občas osladit....

    Bušák - Profil | St 23.12.2015 20:27:03 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    předvánoční večeře,nastavovaná kaše s klobáskou

      Poušťák - Profil | St 23.12.2015 17:24:37

      Bláža >> tak jsem je udělal,foto o5 na howning telefonem ale budou dobré,pak brambor.salát a teď popíjím u Mrku Frankovku

        rapalla - Profil | St 23.12.2015 17:21:22

        Už se vaří 5kg keřkovských rohlíčků...

          Bušák - Profil | St 23.12.2015 16:50:58 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          je libo kulička ?to zase přes ty svátky dopadnu

            smike - Profil | St 23.12.2015 15:32:59 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            zase zbytky :)

              Casio - Profil | St 23.12.2015 13:24:30 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              Bude to stačit? :--))

                Bušák - Profil | St 23.12.2015 10:41:03 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                Eva něco peče na ty svátky,já radči něco předčasně poobědvám a jedu radči k vodě,čína rychlovka

                  1Mara - Profil | St 23.12.2015 9:59:19 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  Krásné a veselé vánoce přeji všem diskutujícím a přispěvatelům, pěkně si užijte vánoční pohodu a moc se nepřejezte. Jedna starší, ale mě se líbí :-)

                    Marge - Profil | Út 22.12.2015 21:43:17

                    Flank steak, autor welbin

                      Marge - Profil | Út 22.12.2015 21:42:50

                      Čočka, autor JaMi

                        Marge - Profil | Út 22.12.2015 21:42:20

                        Sulc, autor MrKos

                          Marge - Profil | Út 22.12.2015 21:41:51

                          Kuřecí křidélka, autor rarach

                            Marge - Profil | Út 22.12.2015 21:40:58

                            Knedlo, zelo, kachna, autor JaMi

                              MrKos - Profil | Út 22.12.2015 21:17:44

                              1Mara >> pivo jsem mel letos jedno a to někde v Praze na školení. Asi to bylo na Smíchově a už nevím, co se tam vaří.

                              Zato víno, to si vozím ze sklípku od mého dobrého kamaráda třeba cestou z ryb :-)

                                MrKos - Profil | Út 22.12.2015 21:13:51 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                Marge >> někteří za obojí :-)

                                Ja za to, že vařím málo, bo na to nemám moc času. Naložil jsem aspoň sejra. Emental, parenica a balkan.

                                Mobilfoto

                                  Rytíř - Profil | Út 22.12.2015 20:48:01 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  1Mara >> no já jen,že mam v lednici kastrol přesně tý samý a dnes když jsem si dával talíř,tak se mě zdálo,že mě ubylo.Někdo mě tam na ní chodí:-))
                                  Tohle je polívka,kterou jsem si dal s chutí každej den.

                                  Děkuji zde veřejně panu HoumrP,lepší gulážovku jsem nikdy fakt nejedl.

                                    1Mara - Profil | Út 22.12.2015 20:40:45 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    No a dnešní večeře, opět Treska Obecná a to si dala i Parma , moc jí to chutnalo .-)))

                                      Poušťák - Profil | Út 22.12.2015 16:16:02 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      1Mara >> jen aby to nebylo takhle...o)))

                                        1Mara - Profil | Út 22.12.2015 14:55:47 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        Tak pánové, to je famózní polévka :-)

                                          Červené karty: tonouš, Káceč