- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Gastrorožek aneb o jídle a všem okolo
Pravidla diskuze: platí pro všechny přispívajícíco chceme:
- fotky jídel z vlastní kuchyně
- pohodovou atmosféru
- odzkoušené recepty, rady, tipy, triky
co nechceme:
- fotky z restaurací a videa stažená z netu
- zbytečné plkání
- urážky a provokace
Diskutujte, prosím, slušně a k věci. Zbytečné zápisy budou průběžně mazány, trollové nebudou tolerováni.
Moderátoři jsou nekompromisní a ve střehu! :-)
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám...
346x v oblíbených a 20x v ignorovaných.
jariss - Profil | Út 22.12.2015 8:31:50 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
welbin - Profil | Út 22.12.2015 8:19:50
1/2 kg kvalitních špekáčku,4 ks cibule na půlkolečka
4 lžice octa,4 lžice oleje,4 lžice hořčice,4 lžice kečupu,4 lžičky Worchesteru,pepř,chilli,sůl-dle vl. chuti,přidat 8 lžic vody a nechat projít varem,špekáčky a cibču navrstvit do nádoby a nejlépe po patrech zalít ,jde to podávat po 2-4 hodinách,říkáme tomu Rychlí utopenci
HoumrP - Profil | Po 21.12.2015 22:39:27 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Nálev + feferony, cibuli, papriku, mrkev, naloženou kapii
Pasta: lžíce oleje, ostrého kečupu, 1/2 lžičky pepře, sladké papriky, pálivé papriky, worčestru - smícháme a vetřeme do buřtů.
JaMi - Profil | Po 21.12.2015 21:35:36 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
HoumrP - Profil | Po 21.12.2015 19:55:19 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
welbin - Profil | Po 21.12.2015 19:44:12
Bláža - Profil | Po 21.12.2015 19:41:54 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
ZAPEČENÉ BRAMBORY
Neoloupané brambory důkladně omyjeme, osušíme a dáme péct do předehřáté trouby. Pečeme při 180°C doměkka přibližně 40 až 45 minut, dokud brambory nezískají křupavou kůrku. Než brambory vychladnou, orestujeme na rozpálené pánvi s trochou rostlinného oleje slaninu nakrájenou na kostičky s na jemno nasekaným česnekem a bílou částí lahůdkové cibulky. Vychladlé brambory podélně rozpůlíme a lžící vydlabeme vnitřek tak, aby z půlek vznikly misky. Vnitřek brambor smícháme v misce s orestovanou směsí. Přidáme nasekanou zelenou část lahůdkové cibulky, zakysanou smetanu, na jemno nasekanou petrželku a polovinu nastrouhaného sýra čedar. Lehce osolíme, opepříme a vše důkladně promícháme. Bramborové misky naplníme hotovou směsí, posypeme druhou polovinou nastrouhaného sýra čedar a poklademe na plech, který umístíme do horní části předehřáté trouby. Necháme zprudka zapéct pod grilem při nejvyšší možné teplotě dozlatova (při 250 °C asi 5 minut).
rarach - Profil | Po 21.12.2015 19:38:46 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
HoumrP - Profil | Po 21.12.2015 19:37:18
Bušák - Profil | Po 21.12.2015 19:33:31
Calex - Profil | Po 21.12.2015 19:27:20
Řízek 5,125 - Profil | Po 21.12.2015 19:24:15
Calex - Profil | Po 21.12.2015 19:18:36
http://www.videomix.cz/video/IH-_uc8lvCU/
HoumrP - Profil | Po 21.12.2015 18:49:24
http://www.receptnajidlo.cz/n%C4%9Bmeck%C3%BD+bramborov%C3%BD+sal%C3%A1t+recept
S&F - pescador - Profil | Po 21.12.2015 18:47:40
https://www.toprecepty.cz/recept/41553-nemecky-bramborovy-salat/
https://www.toprecepty.cz/recept/883-bramborovy-salat---kysely-teply/
Řízek 5,125 - Profil | Po 21.12.2015 18:43:46
Jirka R. - Profil | Po 21.12.2015 18:29:39
To jako ty upečené doměkka ještě prohnat pánví a v celku? To je mi nějak divný.... Co tím získám, když už jsou doměkka? Blbnu, nebo špatně uvažuju?
Já bych rozumněl - upéct doměkka v celku, pak půlit a vydlabat, naplnit, znovu nakrátko zapéct. je to tak?
Červené karty: tonouš, Káceč
Čtenáři této diskuse také sledují
Fóry59875
Udírny a uzení51144
Rybářsko-houbařské jádro .-)45011
Gastronomická katastrofa aneb, jak vařím já.144820
Kulinářský kroužek aneb vše co se dá uvařit z ryb5796
Bušákovy plky a frky a různé věci od našich vod413205
Zahrada pro lenochy aneb zahradnicko-budovatelské jádro22057
Sranda bez nadsázky 🤘10860
Čína - objednali ste uz nieco?15742
Správný muž má v kapse nůž8081
Kde to žije - všechna témata
13:07Rybáři vs ochránci přirody 90
12:45Lov pod jezem v letních vedrech? 14
12:33ATTs hlásiče a ATTx příposlech 548
12:32Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru (Bleskovka) 12
11:23🔥 Grill a grilování 🔥 586
9:55Zkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 5
9:43Hlídač slev eshopů 752
ČtElektro tříkolka na ryby 40
ČtDivoký potočák nebo granulák? 63
ČtDiskuse k článku: Invazivní druhy ryb v našich vodách 2 - Sumeček americký 21
ČtCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 48
ČtPoradna: Sumcařina 2574
ČtStaré Česke rybářské vybavení 399
StMedkovy rybníky Kroměříž 188
StBečva Vsetinská 4a Nový hrozenkov 0
Co je nového - všeobecné
ČtBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . Bleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Akční nabídky
Výprodej - Elektromotor Minn Kota ENDURA C2 45/36"Za 7.500 Kč
Minn Kota Endura C2 45 je spolehlivý a odolný elektromotor s indikátorem stavu baterie, navržený pro maximální výkon, dlouhou životnost a bezproblémový provoz.
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme prodejnu
Specialista pro kapraře Chyť a pusť
Plzeň, Rokycanská 1337/64



























