Gastrorožek aneb o jídle a všem okolo

Pravidla diskuze: platí pro všechny přispívající




co chceme:
- fotky jídel z vlastní kuchyně
- pohodovou atmosféru
- odzkoušené recepty, rady, tipy, triky

co nechceme:
- fotky z restaurací a videa stažená z netu
- zbytečné plkání
- urážky a provokace

Diskutujte, prosím, slušně a k věci. Zbytečné zápisy budou průběžně mazány, trollové nebudou tolerováni.
Moderátoři jsou nekompromisní a ve střehu! :-)
Autor diskuse: Marge - Profil , 29.11.2015 všeobecné - ostatní
Dále moderují: HoumrP Profil + Kukačka Profil + 1Mara Profil + Jirka R. Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NMarge - Profil | So 16.10.2021 13:30:51 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Je potřeba si ten život občas osladit....

    N1Mara - Profil | Pá 18.12.2015 22:48:14

    kubas. >> Je pravda, že na vaření nejsem holt stavěný, ale prostě ten guláš nedám .-)

      NBláža - Profil | Pá 18.12.2015 22:46:39

      Káceč >> Jako bych tě neznal, za ta léta zde. ;o)))

        Nkubas. - Profil | Pá 18.12.2015 22:46:04

        1Mara >> To je "jen" o dodržení přesných postupů a pak o praxi, ostatně jako u všeho, ale na guláši není zase až tak nic složitého když máš tu správnou metodiku přípravy :-).

          NBláža - Profil | Pá 18.12.2015 22:45:20

          kubas. >> Dobře udělaný čerstvý listový špenát... dělal jsem i se šťouchanými bramborami.

          Mňammm

            N1Mara - Profil | Pá 18.12.2015 22:45:03

            Káceč >> :-))))

              N1Mara - Profil | Pá 18.12.2015 22:44:46

              Všem co umí uvařit guláš , se klaním, mě to prostě nejde a se mnou je tohle téma úplně zbytečný, koukal jsem i na ruce různých lidí, jak to dělají a pak doma ?? katastrofn .-((

                NKáceč - Profil | Pá 18.12.2015 22:44:14

                Bláža >> vyjadřuju se velice mírně, jsem už takovej :-)

                Přispěvatelé si musí vychovat "svého" admina, jinak jim přeroste přes hlavu a to je špatně :-)

                  Nkubas. - Profil | Pá 18.12.2015 22:42:46

                  Bláža >> To dělám hodně často, br. kaši k tomu a nazdar. V poslední době teda hlavně spíš z kančího, jelikož se to nějak "sešlo" :-).

                  Krk na českenu, špenát a br. knedlík... To bych si dal hned :-).

                    NBláža - Profil | Pá 18.12.2015 22:42:01

                    Jirka R. >> Kontroluj si panenku, aby se ti nepřeležela a dělej si na ní chutě. ;o)))))

                      NMarge - Profil | Pá 18.12.2015 22:41:55

                      Bláža >> tak přesně proto tam je :-)))

                      A když nebude guláš, tak ho vystřídá jiná laskomina :-))

                        NJirka R. - Profil | Pá 18.12.2015 22:40:03

                        Když se na zásadních evropských soutěžích hodnotí víno, je na degustaci přítomno nejméně patnáct someliérů, to kvůlivá liché objektivitě.
                        Pokud ale jde o jídlo, resp. sádlo versus olej, pak stačí dva, aby se nepohodli, tedy že úplně stejně, jako při patnácti lichých hodnotitelích bude v tomto ohledu paradoxní plichta...
                        Jako já bych sádlo uznal, ale oliváče se v jistých momentech nevzdám... Jé, to je binec! :-))))

                          NBláža - Profil | Pá 18.12.2015 22:39:25

                          kubas. >> To právě chci testnout. Jinak už jsem se zásobil krásným "kouskem" krku a bude upečený na česneku, až na něj přijde řada. ;o)))

                            NBláža - Profil | Pá 18.12.2015 22:37:27

                            Marge >> Dostane z pohledu na něj vždycky hlad. Tak se nediv. ;o)))

                              Nkubas. - Profil | Pá 18.12.2015 22:37:15

                              Bláža >> Tak líčka mají docela podobnou strukturu jak ta kližka, takže to zase takovej krok mimo není... Osobně je ale radši taky mám na červeném víně a kořenové zelenině ;-).

                                NMarge - Profil | Pá 18.12.2015 22:35:52

                                rarach >> proč?

                                  Nkubas. - Profil | Pá 18.12.2015 22:35:30

                                  Bláža >> No však říkám, prostě si člověk řekne, že je to škoda a prdne to na olej :-).

                                    NBláža - Profil | Pá 18.12.2015 22:33:36

                                    kubas. >> Guláš z líček? ....

                                    A já jsem rád, že jsem je konečně sehnal abych otestoval nějaký jiný recept. Když nemůžeš do Makra, tak je to problém sehnat...

                                      NBláža - Profil | Pá 18.12.2015 22:31:04

                                      kubas. >> Nedostatek zase nemám, ale je mi ho na to škoda, radši ho dám pod maso do šťávy nebo omáčky, na cibulku atp.

                                        Nkubas. - Profil | Pá 18.12.2015 22:29:57

                                        Káceč >> No tak o tom žádná, ale dělat cibuli na oleji prostě nejde :-). Guláš jsem se zadního nikdy nedělal, to by byla škoda a hlavně nebylo by to ono, to tak ještě z líček, to jo :-)...

                                          NKáceč - Profil | Pá 18.12.2015 22:28:24

                                          kubas. >> kližka dělá hovězí guláš gulášem a né sádlo. Ale pokud ho děláš ze zadního.... :-)

                                            Červené karty: tonouš, Káceč