Gastrorožek aneb o jídle a všem okolo

Pravidla diskuze: platí pro všechny přispívající




co chceme:
- fotky jídel z vlastní kuchyně
- pohodovou atmosféru
- odzkoušené recepty, rady, tipy, triky

co nechceme:
- fotky z restaurací a videa stažená z netu
- zbytečné plkání
- urážky a provokace

Diskutujte, prosím, slušně a k věci. Zbytečné zápisy budou průběžně mazány, trollové nebudou tolerováni.
Moderátoři jsou nekompromisní a ve střehu! :-)
Autor diskuse: Marge - Profil , 29.11.2015 všeobecné - ostatní
Dále moderují: HoumrP Profil + Kukačka Profil + 1Mara Profil + Jirka R. Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

N1Mara - Profil | Čt 14.10.2021 21:23:45 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Marge >> Jůůů to je paráda !! .-))) Já dneska jen tláču .-))

    NMarge - Profil | Po 14.12.2015 18:46:12

    Dr. Greenthumb >> co je to?

      NMarge - Profil | Po 14.12.2015 18:45:50

      JaMi >> moc hezký

        NMarge - Profil | Po 14.12.2015 18:45:04

        Bušák >> náhodou se lepšíš a tvůj prasečí guláš vypadá dobře, ten bych si dala i s tím kupovaným knedlíkem :-)

          NJaMi - Profil | Po 14.12.2015 16:36:27 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          V lednici zbylo pár špekáčků a venku to na táborák dneska není.
          Tak tedy k večeři je domácí verze s čočkou. Dobrou chuť.

            NS&F - pescador - Profil | Po 14.12.2015 16:25:29 - SKVĚLÝ ZÁPIS!


            ..... už zbývá jen potřít ještě zlehka oliváčem a nechat do zítřka v lednici .....

              Nwelbin - Profil | Po 14.12.2015 14:57:49

              1Mara >> Znám receptík od babičky,utřít žloutky s máslem,pak krupici,sůl,jako děti jsme tomu říkali vorvaňi,bylo to vykrajované polévkovou lžící

                NBušák - Profil | Po 14.12.2015 14:46:29

                Dr. Greenthumb >> dávám líbíka i když moc nevidím do pekáče,fotíme tak nějak stejně

                  NDr. Greenthumb - Profil | Po 14.12.2015 14:42:29

                  Dnešní obídek.

                    N1Mara - Profil | Po 14.12.2015 13:38:26

                    welbin >> Ne, hrubá mouka , vajíčko a sůl .-)

                      NUlcek - Profil | Po 14.12.2015 13:02:30

                      JaMi >> skoro jo.Jen jsem to moc nevazil a vodu jsem tam daval rovnou vlaznou z kohoutku.-)

                        NBušák - Profil | Po 14.12.2015 12:45:59

                        zbyl mi knedlík,tak k obědu jídlo chudýho vojáka,vajíčka s knedlem a trochou šunky,jasně že to zapíjím Zlaťákem

                          Nwelbin - Profil | Po 14.12.2015 12:35:07

                          1Mara >> Pucík- krupičné noky?

                            NJaMi - Profil | Po 14.12.2015 11:52:53

                              NUlcek - Profil | Po 14.12.2015 11:48:22

                              yvana >> Blaza-kvasek neni zadna velka veda.Staci k tomu trocha mouky.Me se osvedcila celozrna zitna.Ta se smicha s vodou do hustoty testa na livance.Kazdy den se testicko trochu ozivi moukou a vodou a za par dni je na svete kvasek.

                                N1Mara - Profil | Po 14.12.2015 11:01:27 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                Nikdo doma, tak jsem si uvařil kotel bramboračky s pucikama :-)

                                  Nludek 73 - Profil | Po 14.12.2015 9:38:12 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  Taky něco přidám křidýlka a držátka

                                    NHoumrP - Profil | Po 14.12.2015 9:28:29

                                    xycht >> díky. Jen blbni :-))

                                      NJirka R. - Profil | Po 14.12.2015 7:16:50 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      Příběhy slaměného vdovce...
                                      Dlouhá silvestrovská noc se blíží, a tak jsem včera do foroty udil mandle. To si vdova pošmákne...! :-)))

                                        Nxycht - Profil | Po 14.12.2015 6:56:00

                                        HoumrP >> Mistře, gratuluju k vítězství.

                                          Nyvana - Profil | Ne 13.12.2015 22:29:17

                                          Bláža >> Podívám se po netu,třeba tam něco bude.Tu drobenku můžou vyzkoušet ostatní co pečou.Vidíš a mě pečení baví.

                                            Červené karty: tonouš, Káceč