Gastrorožek aneb o jídle a všem okolo

Pravidla diskuze: platí pro všechny přispívající




co chceme:
- fotky jídel z vlastní kuchyně
- pohodovou atmosféru
- odzkoušené recepty, rady, tipy, triky

co nechceme:
- fotky z restaurací a videa stažená z netu
- zbytečné plkání
- urážky a provokace

Diskutujte, prosím, slušně a k věci. Zbytečné zápisy budou průběžně mazány, trollové nebudou tolerováni.
Moderátoři jsou nekompromisní a ve střehu! :-)
Autor diskuse: Marge - Profil , 29.11.2015 všeobecné - ostatní
Dále moderují: HoumrP Profil + Kukačka Profil + 1Mara Profil + Jirka R. Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

N1Mara - Profil | Čt 14.10.2021 21:23:45 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Marge >> Jůůů to je paráda !! .-))) Já dneska jen tláču .-))

    N1Mara - Profil | Út 13.6.2023 18:05:53

    Bulda 64 >> Pěkné :-)

      NBulda 64 - Profil | Út 13.6.2023 16:10:46 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      Houby s krůtím masem ;"-p))

        NrybarkaJMK - Profil | Út 13.6.2023 14:54:41 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Hezký den, my dnes vařily špagety s omáčkou z divočáka, alá co dům dal...
        Dceři chutnalo

          NrybarkaJMK - Profil | Po 12.6.2023 15:30:52 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          periskop1 >> Hezký den, my dnes na oběd pozůstatky od včerejška. Ale pekly jsme s dcerou také pečivo.
          Část mouky je žitné, recept klidně pošlu do SZ.

            NrybarkaJMK - Profil | Po 12.6.2023 15:17:54

            periskop1 >> ten chlebík vypadá překrásně. A super nápad na rohliky dát posyp. Také zkusíme. Máš je krásně zamotané. U nás bohužel konečnou fázi nemívám tak hezkou , protože mi do toho zasahuje dcera, takže jsem pak vždy ráda, že to letí rychle do trouby.

              Ninvader - Profil | Po 12.6.2023 9:03:38 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              niečo k pivu v Südtirol

                N1Mara - Profil | Po 12.6.2023 7:41:53

                periskop1 >> No paráda , to je lepší a hezčí jak z krámu , palec nahoru :-))

                  Nperiskop1 - Profil | Po 12.6.2023 6:47:17 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  ...včera večer...rohliky rcp od rybarkaJMK a domáci kvaskovy chlebík, dar Boží...Rohliky sú fajne...Ďakujem rybarkaJMK ...

                    NHoumrP - Profil | Ne 11.6.2023 16:51:56

                    Pochvala všem 👍👍👍

                      NHoumrP - Profil | Ne 11.6.2023 16:51:15 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      Oběd...

                        N1Mara - Profil | Ne 11.6.2023 16:27:33

                        rybarkaJMK >> pěkné :-)

                          NrybarkaJMK - Profil | Ne 11.6.2023 15:06:28 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          Hezký den my dnes rajská. Táta s plněnými paprikami ja a dcera maso. A jako zákusek vytahují právě z trouby koláče

                            NrybarkaJMK - Profil | Ne 11.6.2023 15:04:40

                            1Mara >> mňam, to je nádherné!!! Jistě muselo být moc chutné, hned bych si také dala.

                              NBulda 64 - Profil | Ne 11.6.2023 14:38:22 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              Rybí nedělní ;-"p)))

                                NDarďas - Profil | Ne 11.6.2023 13:27:28

                                1Mara >> Se nezdáš.👍

                                  N1Mara - Profil | Ne 11.6.2023 13:01:46 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  Tak já dneska mojí klasiku, výborné to mám :-)))

                                    Nperiskop1 - Profil | So 10.6.2023 22:48:07

                                    rybarkaJMK >> Ahoj,ročníky sú pekné, ale recept je necitatelny... Prosím pekné pošleš mi recept ? Ďakujem

                                      NrybarkaJMK - Profil | So 10.6.2023 13:41:40

                                      Jirka R. >> Famózní, vypadá to velmi chutně.

                                        NrybarkaJMK - Profil | So 10.6.2023 12:56:17 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        Hezký den,
                                        Dnešní oběd táta čočku, dcera si nechala udělat zase koprovku a já měla zbytek od včera sýrovou... pochutnali jsme si všichni.

                                          NJirka R. - Profil | So 10.6.2023 12:46:42 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                          Dnes jsem si hrál s fazolemi na kovboje... 😉

                                            Červené karty: tonouš, Káceč