- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Chataření a chalupaření
Zdravím všechny příznivce chataření a chalupaření. Chataření, chalupaření patří k mé velké vášni. Rád jezdím na chatu relaxovat - je to pro mě největší odpočinek ať už ho na chatě trávím rybařením, houbařením nebo třeba kutilstvím. Věřím, že se i zde na na Mrku najdou příznivci tohoto českého fenoménu.
Podělte se o zážitky , které jste na vaší chatičce, chaloupce zažili. Co jste si pořídili nového, co jste si vyrobili, jakou máte zahrádku atd. :-) Věřím, že tu najdu spoustu inspirací na vylepšení své chatičky :-)
Podělte se o zážitky , které jste na vaší chatičce, chaloupce zažili. Co jste si pořídili nového, co jste si vyrobili, jakou máte zahrádku atd. :-) Věřím, že tu najdu spoustu inspirací na vylepšení své chatičky :-)
Autor diskuse: klobonek - Profil , 25.6.2015 všeobecné - ostatní
Dále moderují: Přemet:-) Profil + Sumifuk Profil
Dále moderují: Přemet:-) Profil + Sumifuk Profil
Kde nejraději trávíte dovolenou?
A) Chata, Chalupa54%
B) Dovolená u moře10%
C) Poznávací zájezd1%
D) Wellness pobyt2%
E) Stanování v kempu5%
F) Někde jinde...27%
Od 25.6.2015 hlasovalo 184 čtenářů.
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
72x v oblíbených a 15x v ignorovaných.
NPřemet:-) - Profil | St 12.8.2015 22:29:18
klobonek >> taky posilam gratulaci k potomkovi... :-))
Halvne hodne zdravicka, to je nejdulezitejsi. Doufam, ze jste ho poradne zapili... :-)
Jinak my jsme relativne postoupili, mame strechu pod folii, zitra privezou tasky, tak je tam budeme skladat...
Halvne hodne zdravicka, to je nejdulezitejsi. Doufam, ze jste ho poradne zapili... :-)
Jinak my jsme relativne postoupili, mame strechu pod folii, zitra privezou tasky, tak je tam budeme skladat...
NCasio - Profil | So 8.8.2015 11:50:00
Přemet:-) >> to bude antuky.. počítám tak na čtyři kurty :-))
Nklobonek - Profil | So 8.8.2015 10:42:49
Přemet:-) >> Ahoj, vy slušně valíte, tak se mi to líbí, když práce odsypá :-)
Jinak juniora už mám na světě, měřil 52 cm, vážil 3,87 kg - takže pěkněj chlapák, narodil se ve čtvrtek ve 22:00 hod :-)
Jinak juniora už mám na světě, měřil 52 cm, vážil 3,87 kg - takže pěkněj chlapák, narodil se ve čtvrtek ve 22:00 hod :-)
Ntuzemak - Profil | St 5.8.2015 19:03:54
bonhof >> mě to rodí,a docela dobře,a že by to bylo jako pometlo se říct nedá.o)))
Nbonhof - Profil | St 5.8.2015 18:25:33
tuzemak >> aha tak to já zas jsem precizní člověk, vše má byt jak má
Ntuzemak - Profil | St 5.8.2015 18:10:33
bonhof >> záleží jakou máš korunu,já se stím nikdy moc nesral,prostě prostříhal vnitřek,aby se slunko dostalo pokud možno všude,já nésu žádné odnorník na stříhání stromků,ustřihnu,či uřežu haluz,která se mě nelíbí.o)))
Nbonhof - Profil | St 5.8.2015 18:04:32
tuzemak >> prosím tě a nevíš jak stříhat švestku v prvním roce?
Ntuzemak - Profil | St 5.8.2015 13:17:51
bonhof >> no bydlím občas i u vody.o))) bydliště a revíry nepropaluju.-)))
Ntuzemak - Profil | St 5.8.2015 12:31:32
bonhof >> v pohodě.o)) mě manželka říká,když mě pouští na vycházku,abych se vrátil za světla,takže hodiny neřeším.DDDD
Nbonhof - Profil | St 5.8.2015 12:29:57
tuzemak >> za ty léta určitě poznáš teplotu, to já zas ne, ale zas poznám kolik je hodin podle slunka cca o 5 minut méně či více, těd to neber jako urážku
Ntuzemak - Profil | St 5.8.2015 12:25:28
bonhof >> tu máš pro začátek študování.o)))http://www.udirny.cz/obsah-uzeni/
Ntuzemak - Profil | St 5.8.2015 12:22:58
bonhof >> nemám teploměr,za ty roky měřím teplotu rukou.o))) ono záleží co udíš...
Čtenáři této diskuse také sledují
NUdírny a uzení51150
NFóry59883
NRybářsko-houbařské jádro .-)45013
NZahrada pro lenochy aneb zahradnicko-budovatelské jádro22068
NKulinářský kroužek aneb vše co se dá uvařit z ryb5796
NBušákovy plky a frky a různé věci od našich vod413635
NČína - objednali ste uz nieco?15760
NRybářsko - Dřevorubecká klika83140
NGastrorožek aneb o jídle a všem okolo36023
NKutilské jádro MRKu5344
Živě na MRK.cz
Kde to žije - všechna témata
SoNRybáři a vinařství 930
SoNATTs hlásiče a ATTx příposlech 553
SoNBoilies TB baits- chytací řada 47
SoNKde sehnat protisměrné válečkové ložisko na Daiwu fuego 0
SoN🔥 Grill a grilování 🔥 592
SoNLov pod jezem v letních vedrech? 43
SoNRybářský kniho - koutek 145
SoN471226 - Blatecký mlýn 1A 14
PáNRybářské odznáčky ... 547
PáNPřehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru (Bleskovka) 14
PáNRybáři vs ochránci přirody 90
PáNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 5
PáNHlídač slev eshopů 752
ČtNElektro tříkolka na ryby 40
ČtNDivoký potočák nebo granulák? 63
Co je nového - všeobecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . NBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
14.8."Noční Dešná"
15.8.Rybářské závody Hradčany u...
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme e-shop
Saccon Carp
Rybářský e-shop se zaměřením na moderní kaprařinu. Máme dlouholeté zkušenosti, na trhu úspěšně působíme přes 10 let....




















