- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Rybí svět Jakuba Vágnera
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
12x v oblíbených a 1x v ignorovaných.
Nklobonek - Profil | Po 15.6.2015 21:55:14
NTEZAR - Profil | Po 15.6.2015 21:35:49
Nu.x.a. - Profil | Po 15.6.2015 21:23:09
Naleš vavřina - Profil | Po 15.6.2015 21:12:31
Nalžběta - Profil | Po 15.6.2015 21:11:38
Promiňte mi, ale ať je názor na pořad a protagonisty takový nebo makový, nikdo z vás tu vůbec zřejmě nemá ani potuchy o tom, co a kdo vůbec stojí za tím, udělat takový pořad a dostat ho do televize. Za tím jsou takové finanční tlaky, jednání se všemi možnými zainteresovanými, smlouvy atd.,ani nechtějte vědět. Absolutně nevidíte souvislosti mezi reklamou, vysílacím časem, počty vysílání atd. a vůbec nevíte co se za tím vším skrývá. Kritizujete JV a přitom on musí dělat to, co je dohodnuto, ikdyž třeba sám by to raději nedělal, ale při všesměrném jednání na to přistoupil, protože jinak by zase určitá strana nebyla partnerem pořadu, pořad by neexistoval atd. atd. Nikdo by neplatil, nikdo by nepřijímal.
Určitě to není tak, jak je tu prezentováno, že JV si diktuje podmínky a ostatní okolo něj skáčí.
Většina z vás si tu myslí, že v dnešní době technických vymožeností se všechno natočí prostřednictvím stažené aplikace, šťouchne se flash disk do stroje a už se vysílá.
Nevíme ani trochu kolik čistého i špinavého "kompromisu" za tím je. Můžeme si jen vybrat, zda se na to budeme dívat, či nikoliv.
A platí to o všech pořadech, tzn. i o všech předešlých pořadech JV.
NKarel K70 - Profil | Po 15.6.2015 21:01:03
NJoeChains - Profil | Po 15.6.2015 20:25:18
NMalda512 - Profil | Po 15.6.2015 17:29:02
A pokud myslíš, JV .... tak tam jsem ani jinou reakci nečekal. když ti bude někdo vyčítat, že porušuješ všechny možné pravidla jen proto aby jsi jiným ukázal, že jsi lepší tak se přece nebudeš před veřejností dohadovat a bránit. .......
NPvl - Profil | Po 15.6.2015 17:12:47
NMalda512 - Profil | Po 15.6.2015 17:10:08
NPvl - Profil | Po 15.6.2015 16:55:16
Nvelrybar;) - Profil | Po 15.6.2015 16:31:14
NJarda Š. - Profil | Po 15.6.2015 16:00:03
NPvl - Profil | Po 15.6.2015 15:40:20
Nfofo - Profil | Po 15.6.2015 15:33:56
Nfofo - Profil | Po 15.6.2015 15:30:45
Vydělává prachy a bude to dělat dál
Nfofo - Profil | Po 15.6.2015 15:28:30
Má tým, ten mu připraví podmínky včetně úlovků a on slýzne smetanu. Ten tým si ale zaplatil a o tom kšeft je. A pokud si vylobuje pořad v televizi a třeba i za hodně slušný prachy, tak je to jeho kšeft. Myslim, že čt prfomrhala daleko víc peněz za nesmyski, než je tento pořad.
Nhraji - Profil | Po 15.6.2015 15:28:17
Nhraji - Profil | Po 15.6.2015 15:23:35
Možná řeší co si o něm myslí lidé, kteří jsou pro něj blízcí a důležití, a tím to končí.
Mimochodem, jediná cesta jak se nezcvoknout.
Nfofo - Profil | Po 15.6.2015 15:21:43
NMalda512 - Profil | Po 15.6.2015 15:19:21
Nfofo - Profil | Po 15.6.2015 15:17:02
K JV mám také osobní výhrady,ale nikdo z vás nepřišel s ničím podobným. Každej (minimálně druhej) ví, že by to udělal líp, ale o vás holt nikdo nestojí. Do pozice ve které JV je se nedostal přes noc a jestli si to vydřel sám nebo se štábem už ale vůbec není důležitý. Je tam, má svojí škatulku a pokud ho nebude mít kdo nahradit,tak bude točit dozajista dál. A to i pres vaše negace.
Kdo z vás by byl schnopnej zajet v zimě na výstavu a říct mu do očí co sem píšete? Asi všichni negáči, to je jasný..ale skutek utek.
NMalda512 - Profil | Po 15.6.2015 15:16:29
Vím, že negativní reklama je také reklama. Já bych se na ten pořad také podíval. Ale bohužel po zhlídnutí některých jeho pořadů ve kterých jsem viděl jak Kuba bezostyšně lže veřejnosti tak po jeho pořadu neprahnu.
Ale at je JV a nebo ten jeho pořad jakej chce ... je to pro rybáře přínos ten, že dokáže tu rybařinu dostal do medií a udělat ji reklamu. třeba právě skrz ty jeho pořady se zvýší chut k rybaření a děcka nebudou hledět celej den do PC. Alespon se někteří dozví, že se ryby musí vysazovat a třít uměle a budou mít k práci hospodářů nějaký respekt.
Nklobonek - Profil | Po 15.6.2015 15:10:38
NMalda512 - Profil | Po 15.6.2015 15:08:07
No a měl jsem už asi 2x možnost na vlastní oči vidět tu jeho dřinu . u něj se nadřela maximálně peněženka ( ve které byly stováky od sponzorů ) Jeho tým se nadře . Kuba si vystoupil na břehu a o nic se nestaral. Dokonce i bojky mu tahali jeho kumpáni. On se projel v CHKO na motorovém člunu kde si echolotem vybral místa v zoně kde je celoroční lov zakazán . Tam se natahali bojky a on jen čekal na záběr.
A nebo si sebou přivezl 3 rybáře . 4 lovci ... každej 2 udice ... včetně JV..- 8 udic ... výsledek., ....lov na 8 udic a 25 pořízených fotek na ních jeden jediný rybář. :-))) Já to nebyl ...
Ncolek - Profil | Po 15.6.2015 15:04:12
NMrknato - Profil | Po 15.6.2015 15:01:08 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Mně to přijde stejné, jako by navýšení spotřeby hovězího propagoval hinduista......
Nunudle - Profil | Po 15.6.2015 14:49:47
NKruan - Profil | Po 15.6.2015 14:47:58
Nklobonek - Profil | Po 15.6.2015 14:47:06
Nklobonek - Profil | Po 15.6.2015 14:46:36
Nunudle - Profil | Po 15.6.2015 14:46:18
Naleš vavřina - Profil | Po 15.6.2015 14:40:20 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Npetrikveprik - Profil | Po 15.6.2015 14:35:38
NSlavnýLovecPampalini - Profil | Po 15.6.2015 14:32:54
Nklobonek - Profil | Po 15.6.2015 14:31:16
Nklobonek - Profil | Po 15.6.2015 14:29:55
Ono to není úplně tak jednoduchý se v tom světě prosadit, on taky k tomu nedošel jako slepej k houslím. Myslím, že ho to stálo hodně úsilí dostat se tam, kde je. Jenže tu dřinu nikdo zatím nevidí, nedokáže si ji představit.
Naleš vavřina - Profil | Po 15.6.2015 14:29:53
Naleš vavřina - Profil | Po 15.6.2015 14:27:36
Nklobonek - Profil | Po 15.6.2015 14:26:00
Já se radši taky podívám na video např. od Maťáka, protože jako pro rybáře má pro mě mnohem větší přínos. Kdyby, ale takový pořad pustili v televizi, tak to sledují jen rybáři - to by se televizi asi moc nevyplatilo. Proto se točí pořady, které jsou přehnané a zaměřené na větší skupinu lidí. Jak říkám rád se podívám na každý pořad o rybách, mě to osobně neurazilo.
NMalda512 - Profil | Po 15.6.2015 14:20:56
jen je škoda, že se s rybáře stal podnikatel a byznysmen
A snažím se nějak odpovědět sám sobě ... V čem je jako ,, rybář " lepší než ti druzí ????????
Naleš vavřina - Profil | Po 15.6.2015 14:06:44
Musíš ale souhlasit s jedním - JV těmto aktivitám propůjčil své jméno a tvář, takže omlouvat jej a separovat ho bohem daného dění by asi nebylo úplně objektivní a nestranné.
NPr3v1t3k - Profil | Po 15.6.2015 13:47:21
NMalda512 - Profil | Po 15.6.2015 13:41:19
NPr3v1t3k - Profil | Po 15.6.2015 13:41:03
NSlavnýLovecPampalini - Profil | Po 15.6.2015 13:40:11
NMalda512 - Profil | Po 15.6.2015 13:34:47
Naleš vavřina - Profil | Po 15.6.2015 13:34:43
Za další se již veřejně nemluví o tom, že milý Kuba se o nic nesnaží sám osobně, že za něj "maká" armáda lidí a on je jen oním maskotem toho cirkusu. Proč si tedy vyjímku ke vstupu neprojednává sám, ale řeší to za něj firma Multisonic a.s. z Prahy Kunratic?
Čím je tak vyjímečný rybář? Svými úspěchy? I v dokumentech je vidět, že bez průvodce nedá ani ránu - spíše má výborného průvodce a skvělou kameru co z dané situace vytěží maximum.
Dále to nemá cenu rozvádět.
Npetrikveprik - Profil | Po 15.6.2015 13:32:43
NPr3v1t3k - Profil | Po 15.6.2015 13:30:53
Čtenáři této diskuse také sledují
NČína - objednali ste uz nieco?15714
NFóry59867
NRybářsko-houbařské jádro .-)45007
NUdírny a uzení51139
NRyby, které mizí z našich vod.7259
NKulinářský kroužek aneb vše co se dá uvařit z ryb5794
NPřírodní lékárna ... aneb bylinkové povídání ...1524
NOpravy a úpravy navijáků5905
NSranda bez nadsázky 🤘10856
NRybář i myslivec8266
Kde to žije - všechna témata
2:11NHlídač slev eshopů 751
ÚtNRybáři vs ochránci přirody 68
ÚtNATTs hlásiče a ATTx příposlech 544
ÚtNStaré Česke rybářské vybavení 394
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 2
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
ÚtNCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 40
ÚtNPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 24
ÚtNPolsko, okolí Dunajce 6
ÚtNLabe fishing store 19
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNPoradna: Sumcařina 2570
Co je nového - všeobecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme e-shop
GScarp.cz
Rádi Vás kdykoli uvítáme na našem internetovém obchodě rybářské potřeby a nově i v naší kamenné prodejně. V našem...










