Klub fanoušků Trabucco

Diskuze pro fanoušky značky Trabucco.
Autor diskuse: MartenBear - Profil , 8.3.2015 všeobecné - náčiní, doplňky
Dále moderují: chřenovák Profil + Pafka Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NPafka - Profil | So 13.6.2026 23:23:56

►►► Produktový katalog Trabucco pro rok 2026 (ENG): ◄◄◄

https://issuu.com/trabucco_ita/docs/trabucco_fishing_-_2026_product_catalog_-_english

    Nchřenovák - Profil | So 21.3.2015 7:40:23 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    plavan >> dobrou chut🏊

      Njak41 - Profil | Pá 20.3.2015 23:05:08

      BigD >> Nebyl jsem tam tak 4 roky, ale taky se mi tam líbilo.

        NBigD - Profil | Pá 20.3.2015 22:53:27

        jak41 >> Je to taková romantická nudle- mělká, úzká, ale mám to tam rád- nejradši ty zarostlé úseky, kde se špatně chytá. Tam si v klidu nakrmím a zachytám. Loni tam byli i hezcí líni.
        U toho můstku bacha- loni se dalo nahazovat až pod něj- letos jsou tam větve- aby měli chráněné trdliště.

          Njak41 - Profil | Pá 20.3.2015 22:46:56

          BigD >> Když jsem dělal v Uhříněvsi, tak jsem na Nadýmač chodil a na feeder pěkná chytačka. Bylo dost štik a chytil jsem pár Perlínů 40cm- nádherně vybarvený ryby. Chodil jsem blíž k tomu můstku. Mám kámoše z Říčan, občas ho beru na ryby- taková trošku charita, tak ho vezmu tam.

            NPlžík - Profil | Pá 20.3.2015 22:17:36

            plavan >> Já vím, že jdeš na operaci. Já byl včera u vody a byla to moc pěkná chytačka, škoda že prut jsem koupil až dnes. Musel jsem chvátat s koupí, protože jsem se dozvěděl, že čibuko bude zase zdražovat. Jako by nestačilo to první zdražení.

              Nplavan - Profil | Pá 20.3.2015 22:12:18

              Plžík >> dneska jsem ho měl poprvé u vody, ale zas tak moc jsem ho netestnul. V sezoně na něj možná nasadím tvrdší špici a bude se kaprovat. V sezoně myslím v září.

                NBigD - Profil | Pá 20.3.2015 22:06:16

                jak41 >> Až na podzim. Do té doby se budou zpevňovat břehy, hráz, trochu se to vyčistí...
                Ale nedávno jsme napustili po roční odstávce Nadýmač. Většina ryb z Vodice půjde zřejmě tam.
                Dostanou chvíli pauzu a začne se tam chytat. Bude pěkně narváno...mám tam flek nebožce Ivetce za plotem... :o)

                  NPlžík - Profil | Pá 20.3.2015 22:06:09

                  plavan >> Nene tohohle. Má krásně štíhlej blank a je na to kolik stojí o dost lehčí než moje letité medium ve 3,60. Už se těším až ho prubnu u vody. Ty jsi nového supreme testnul poprvé až dnes?

                    Njak41 - Profil | Pá 20.3.2015 22:04:02

                    plavan >> Je to škoda, šel bych do něj. Vypadá jak Dorádo od Colmicu... No to zase ne, ale podle mne je to škoda.

                      Njak41 - Profil | Pá 20.3.2015 21:59:49

                      BigD >> Párkrát jsem tam byl a ač je to dost mělký, není tam zle. Už jsem dohodnutej na zítřejší rybačku, takže to neklapne. Kdy se to zase otevře? Rybník myslím.

                        Nplavan - Profil | Pá 20.3.2015 21:59:38

                        jak41 >> taky bych si ty spirály odpustil, kdyby to šlo. Dneska mi trochu kazily dojem z estetiky prutu :-))))
                        Ale co jsem zjistil večer, tak proužek na špičce, barevně označující gramáž. je vysoce reflexní po nasvícení.

                          Nplavan - Profil | Pá 20.3.2015 21:57:31

                          Plžík >> jo tohodle Preclíka, tak už se mi rozsvítilo. Já myslel, že jsi vzal klasické XT.

                            Njak41 - Profil | Pá 20.3.2015 21:57:21

                            Plžík >> Ten prut se mi líbí moc, ale ty oplety spojek, to je hnus

                              NBigD - Profil | Pá 20.3.2015 21:56:23

                              jak41 >> Zítra se koná výlov rybníku Vodice v Uhříněvsi. Budeme mít pro každého práci, pivečko, nějaké to občerstvení a pro kolegy studnového typu na břehu stojí hospůdka "U splavu". Otevírá se v poledne... :o)

                                Njak41 - Profil | Pá 20.3.2015 21:56:13

                                chřenovák >> Příští sobota, když bude počasí, tak bude i after party... Pojeď taky. Celkem to bralo a kdybych nebyl línej chytat oukleje, nachytal jsem o dost víc.

                                  NPlžík - Profil | Pá 20.3.2015 21:55:53 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  plavan >> Zkusil jsem ho i zvážit......

                                    Nplavan - Profil | Pá 20.3.2015 21:52:53 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    Teplej Earl Grey s citronem po příjezdu domů psal :-)))))

                                      Nchřenovák - Profil | Pá 20.3.2015 21:52:25

                                      jak41 >> to jsem nevedel

                                        Njak41 - Profil | Pá 20.3.2015 21:51:28

                                        chřenovák >> Co se zítra koná? Brandejs je až příští sobotu.

                                          Nplavan - Profil | Pá 20.3.2015 21:50:00 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                          Ale chtěl jsem si trochu zaházet se Supreme 12 MH a to se povedlo. Dal jsem medium špičku a 60g střední krmítko od Kostala a házelo to pěkně. I když zpočátku jsem si zvykal já i prut :-)))) Ale jak jsem tušil, vedle položený MRX-V 75g se s tím novým klackem hádal.
                                          Předně musím poopravit svůj počáteční odhad, že se emháčko bude blížit shimanu co se charakteru týče. To jsem se seknul. Spíš mi to připomíná Advanced River v lehčí a kratší verzi. Moc pěkně mi padla do ruky rukojeť a sedlo. Bohužel rybu jsem nepotáhl a co jsem slyšel odnaproti, tak ještě kapři moc nebojují. Stále je zimní režim.