Klub fanoušků Trabucco

Diskuze pro fanoušky značky Trabucco.
Autor diskuse: MartenBear - Profil , 8.3.2015 všeobecné - náčiní, doplňky
Dále moderují: chřenovák Profil + Pafka Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NPafka - Profil | So 13.6.2026 23:23:56

►►► Produktový katalog Trabucco pro rok 2026 (ENG): ◄◄◄

https://issuu.com/trabucco_ita/docs/trabucco_fishing_-_2026_product_catalog_-_english

    Nchřenovák - Profil | So 21.3.2015 22:02:10 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    Bear >> MartenBear - 21.3.2015 21:56:05 >> Počasí suprové

      NMartenBear - Profil | So 21.3.2015 21:57:46

      tucnak11 >> Funguji take vytecne. Jen je tam mensi sance vyprosteni, pokud nastane vazka prave o ty srouby. Preci jen nejsou flexibilni oproti plastu. Ale verim, ze funkci budou plnit mozna i lepe nez stahovak.

        NMartenBear - Profil | So 21.3.2015 21:56:05

        chřenovák >> Spokojenost s odfrkem?:-) Pocasi jsi asi vychytal, ne?

          Ntucnak11 - Profil | So 21.3.2015 21:24:47 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          Bear >> MartenBear - 21.3.2015 20:46:05 >> Ja navrtavam male šroubki zatym na klasiku a vyzkoušim i na Method

            Nchřenovák - Profil | So 21.3.2015 21:03:14

            Bear >> MartenBear - 21.3.2015 20:46:05 >> Tak jsem uz jsem v Praze🐟

              NPlžík - Profil | So 21.3.2015 20:55:43

              Bear >> MartenBear - 21.3.2015 20:46:05 >> To já vím (už se to tu kdysi řešilo v jiném vláknu), nicméně já používám radši těžší method krmítka nejčastěji 50g.

                NMartenBear - Profil | So 21.3.2015 20:46:05

                Plžík >> Do jiste miry mi pomaha udrzet tato krmitka na dne klasicky plastovy stahovaci pasek, jenz na zadech krmitka udela jakysi trn, ktery se zaryje do dna. Odhaduji, ze mi to umoznuje suplovat cca 15-20 g navic, co se tyce vypinani vlasce. Samozrejme to nepomuze nahazovat dale (i kdyz method krmitka obecne dobre letaji). Ale vypnout vlasec i s lehcim krmitkem to umi.

                  NMartenBear - Profil | So 21.3.2015 20:37:57

                  MiPo >> Vypadaji stejne. Tipnul bych to na OEM vyrobce a posleze obrandovane pro ruzne firmy vcetne Trabucca.

                    Ntucnak11 - Profil | So 21.3.2015 20:09:41 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    Plžík >> tam jsou 2 kuski 15-30 gr nebyly větši no i formička take

                      NPlžík - Profil | So 21.3.2015 20:06:54

                      tucnak11 >> Tyto vypadají líp, ale jestlipak dělají větší gramáž?

                        Ntucnak11 - Profil | So 21.3.2015 20:02:39 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        Bear >> MartenBear - 21.3.2015 20:00:50 >> na takove nej berou jsou i ještě jedna novinka ot Trabucca

                          NMiPo - Profil | So 21.3.2015 20:01:24

                          tucnak11 >> tady jsou v prodeji podobný nebo to bude stejný http://saenger-eshop.cz/krmitka/1405-micro-pellet-i​nline.html

                            NMartenBear - Profil | So 21.3.2015 20:00:50

                            tucnak11 >> Takovy neotrely trochu levne pusobici design.

                              Ntucnak11 - Profil | So 21.3.2015 19:52:17 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              Panove nove krmitka Method ot Trabucca,zatym asi tu nejsou,v Polsku se uš prodavaji

                                Nunudle - Profil | So 21.3.2015 19:04:07

                                jariss >> Kecáš, takový ryby ve Vltavě ani nejsou:-)))

                                  Njariss - Profil | So 21.3.2015 17:57:38 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  Vzla jsem v Vltavěnce vyvětrat svoje Trabucca. Po obědě krásných +17°C, v 17:00 hodin ještě +14°C. Zimu dělal jen svižný větřík. Dokonce i pár kapek padlo. Na břeh se podívalo několik línků a nějaká ta ryba se setřepala. Nejlepší nástrahou masný červ. Společnost mi dělalo několik párů divokých kachen.

                                    Nunudle - Profil | So 21.3.2015 11:09:46

                                    plavan >> To na ty ryby už ani nedojedeš:-) Já budu mít knedlíky s vajíčkem a budu muset bejt spokojenej. Koukej něco pořádnýho chytit.

                                      Nplavan - Profil | So 21.3.2015 9:51:27

                                      chřenovák >> já dneska pojedu na ryby kolem Globusu, zastavím se tam v cukrárně a v masně, podám jim tam přes pult velkou tašku a řeknu " plnou !!! " Dneska večer mi bude špatně, klobásky, špekáčky, kremrole, harlekýny a jednu kedlubnu pro zdraví :-))))
                                      Koukám, že ty prefabrikované vafle jedete denně :-)))))))

                                        Nchřenovák - Profil | So 21.3.2015 7:42:45 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        chřenovák >>